انگلیسی دفتر خانه دریافت کرده است انتقاد شدید در هفته های اخیر پس از آن پدید آمده و مردم برگزار شد و در مهاجرت بازداشتگاه شد و تلاش برای دسترسی به تلفن همراه دریافت و نمی تواند رسیدن به وکلا برای به چالش کشیدن خود را اخراج قریب الوقوع.

در این سال و تا ژوئن 2019 فقط بیش از 24000 نفر بازداشت شدند در انگلستان تحت قانون مهاجرت در حالی که آنها در انتظار نتیجه خود را تجدید نظر. بسیاری از این بازداشت شدگان را تجربه کرده اند مجبور به مهاجرت به دلیل جنگ و یا اقتصادی فقر را پشت سر خانواده خود را. این مهاجرت اجباری است که اغلب تهدید کننده زندگی به عنوان نشان داده شده توسط, مرگ غم انگیز از 39 مهاجران ویتنامی در یک کامیون در اواخر سال 2019.

برای کسانی که در رسیدن به محل جدید خود و سپس بازداشت, بازداشت مهاجرت تبدیل به یک تهدید قابل توجهی را به خود اجتماعی و مالی و روانی خوبی بودن. همکاران من و من تو را دیدم این مسائل دست اول در یک سری از مصاحبه اخیر ما انجام شده با 40 نفر بازداشت شده در انگلستان, مهاجرت, راهنمای مراکز.

ناتوانی

و همچنین محروم کردن مردم از زندگی خانواده خود اشتغال و آینده امیدوار بازداشت, حذف, اجتماعی, منابع – از جمله حمایت از دوستان نزدیک و خانواده – که ضروری است در هنگام برخورد با موقعیت های استرس زا. این تشدید احساس از دست دادن و تنهایی و آن را دشوار است به ویژه برای زندانیان برای مقابله با وضعیت خود. ما مصاحبه بازداشت به مدت دو ماه به ما گفت:

24 ساعت من ناراحت است. زمانی که من به خواب های من دیدن خوابهای بد است. من بیدار و من بررسی 1 ساعت 2 ساعت است. 24 ساعت من احساس می کنم خودم را بکشم. این کشور رفتار حیوانات بهتر است. حیوانات, حقوق بشر, اما ما نمی?

ما نیز شاهد بازداشت شدگان برگزار شد دائمی دولت از ناتوانی قادر به برنامه آینده خود را به عنوان آنها منتظر بیچهره مقامات برای تصمیم گیری سرنوشت خود را. بازداشت می شود یک لایه اضافی از نا امیدی و درد در بالا از احساس محرومیت از جامعه و محرومیت از حقوق اساسی بشر.

بازداشت شدگان تمایل به درک خود را از بازداشت به عنوان نشانه ای روشن است که آنها می خواستند در کشور میزبان و نه مورد اعتماد را در جامعه زندگی می کنند در حالی که در انتظار یک تصمیم گیری در مورد خود را در مورد. یکی از مصاحبه شونده بازداشت برای پنج ماه توضیح داد که چگونه او می دانست که چرا برخی از مردم اقدام به خودکشی در مهاجرت detenton: “به دلیل آن است که غیر انسانی راه آنها درمان شما در اینجا.” یکی آزادی اطلاعات درخواست نشان داد که وجود دو زن اقدام به خودکشی ثبت شده در هر روز بین آوریل و ژوئن 2018 در مهاجرت و تبعید مراکز.

مطالعه ما به بررسی راه های زندانیان سعی کنید به حس و مقابله با این چالش برانگیز و آسیب زا تجربه در بازداشت است. های موجود در شبکه های اجتماعی بسیاری از مردم ما مصاحبه شد اغلب دردناکی دور و قادر به ارائه بسیار مورد نیاز پشتیبانی می کند. خانواده و دوستان مجبور شدند به مدت طولانی و گران قیمت سفر به دور مهاجرت بازداشتگاه برای حمایت از عزیزان خود را در تاریک ترین لحظات.


ادامه مطلب: چگونه مهاجرت بازداشت مقایسه در سراسر جهان


همبستگی در میان بازداشت شدگان

بسیاری از زندانیان این نیست که هر کسی که آنها احساس آنها می تواند به نوبه خود در حالی که دیگران نمی خواهید به بار اعضای خانواده با پریشانی خود را. در چنین مواردی آنها تبدیل به همکار بازداشت شدگان برای پشتیبانی. با وجود که از زمینه های مختلف و فرهنگ های بازداشت شدگان به اشتراک گذاشته اند تجارب محرومیت و حبس ایجاد یک حس مشترک و سرنوشت.

این آنها را گرد هم آورده با وجود تفاوت های خود را اجازه می دهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن درک درستی از درد و رنج و در نتیجه ایجاد یک منبع معنی دار و با ارزش حمایت متقابل. به عنوان یک زن که تا به حال بازداشت شده برای یک ماه به ما گفت:

مردم سعی کنید برای کمک به در بهترین راه آنها می توانند. شما در حال احاطه شده توسط بسیاری از مردم خوب چون ما در اینجا به همین دلیل در پایان روز. اگر کسی بسیار عاطفی بود که آنها سعی می کنند به وجود داشته باشد برای آن فرد بنابراین شما هرگز به تنهایی در اطراف در اینجا هرگز به تنهایی.

بازداشت شدگان تلاش برای حمایت از هر یک از دیگر, اما آن را آسان نیست. توسط tuaindeed/شاتر

در عین حال این ارتباط همیشه طولانی مدت است. وجود گردش مالی بالا از افرادی که از طریق هر یک از مهاجرت بازداشتگاه به عنوان آزادی و اخراج هر دو نسبتا شایع است.

آن هم نه همیشه آسان به ارائه پشتیبانی برای دیگر زندانیان. هنگامی که یک فرد رنج خود را تحمل شهادت به درد و رنج دیگران بسیار سخت است و گاهی اوقات آن را می افزاید: به خود را بار. این گاهی اوقات به رهبری بازداشت شدگان به عقب نشینی به اتاق خود را برای جلوگیری از مشاهده درد و رنج دیگران است. یکی از بازداشت شدگان به ما گفت:

چون من نمی خواهم به چسبیدن به اطراف بال آن را بیش از حد منفی vibes بسیار منفی است. مردم آنها فقط صحبت کردن در مورد مشکلات خود را. من مقدار زیادی
خودم.

برای هر استراتژی های مقابله ای که با این نسخهها کار در بازداشت بسیاری وجود دارد که کار نمی کنند و مبارزه روزانه ادامه با برخی از بازداشت شدگان تبدیل به خودآزاری و یا اقدام به خودکشی.

بازداشت مراکز ارائه دلگرم کننده نمونه هایی از انسان, انعطاف پذیری, اما تحقیقات ما همچنین نشان می دهد که بازداشت می تواند باعث تشدید درد و رنج در حال حاضر مردم آسیب پذیر است. جدی و تاثیر روانی بازداشت است و در عین حال یکی دیگر از دلایل بازداشت و به دلایل مهاجرت باید متوقف شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو