گوشی های هوشمند جهان را تغییر داده اند. یک نگاه سریع در اطراف هر خیابان و یا جمعی از فضا نشان می دهد که چگونه غالب مورد علاقه ما دستگاه های دیجیتال تبدیل شده اند.

ما با آن آشنا هستند نزد گروه از نوجوانان صحبت کردن نیست اما مشتاقانه آهنگسازی پیام ها و پست ها در صفحه نمایش خود را. یا دیدن زوج های ناهار خوری سکوت در رستوران نادیده گرفتن عاشقانه سوسوی شمع نفع آرامش نور آبی از تلفن های خود را.

تلاش شده است به آمده تا با قوانین گوشی آداب معاشرت در چهره به چهره تعامل. اما چرا این دستگاه است که به معنای اتصال ما هنگامی که ما دور از هم به نظر می رسد به علت زیادی را بدست آورد زمانی که ما در حال نزدیک با هم ؟

برخی از تحقیقات را آغاز کرده است به بررسی این سوال است. در یکی 2016 مطالعه انجام شده در آمریکا, کافی شاپ ها, محققان دریافتند که با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه در حالی که صرف وقت با کسی کاهش توانایی یک شریک مکالمه به درستی گوش دادن و تعامل با دیگر. این اثر به خصوص قوی زمانی که مردم در تعامل یکدیگر را نمی دانند خوب است.

در دیگر بیشتر مطالعه اخیر محققان گفته رستوران را برانگیخت به ترک یا تلفن خود را روی میز و یا به آنها را در یک جعبه و دور از دسترس و دید. در پایان وعده غذایی شرکت کنندگان خواسته شد که چگونه لذت بخش این غذا بود و چگونه پریشان آنها احساس کرده بود.

افرادی که گوشی های خود را روی میز بیشتر احساس پریشان که به نوبه خود منجر به کاهش لذت بردن از وقت خود را صرف غذا خوردن با دوستان و یا خانواده.

تحقیقات خود من نیز به delved موضوع از گوشی های منحرف از با کیفیت بالا و چهره به چهره تعامل. در مطالعه من دعوت جفت از دوستان برای آمدن به آزمایشگاه برای شرکت در یک آزمایش و سپس از آنها خواست تا صبر کنید تا برای پنج دقیقه نشستن در کنار هم در یک منطقه انتظار در حالی که من چاپ شد.

این در واقع یک فریب است. من فقط واقعا علاقه مند به آنچه آنها انجام می دهند در طول پنج دقیقه از “زمان انتظار” بنابراین من مخفیانه فیلم برداری آنها را برای دیدن آنچه که آنها انجام داد. من پس از آن از آنها خواست تا برای تکمیل یک پرسشنامه در مورد چگونه به خوبی آنها فکر می کردند که دوره تعامل رفته بود.

در نهایت من فاش به شرکت کنندگان که آنها تا به حال ثبت شده است و در خواست مجوز برای نگه داشتن نوار ها به تجزیه و تحلیل در مطالعه ما. هر کس به ما اجازه نگه دارید فیلم های خود را (حتی جفت که به انتقاد از ساز و برگ من هنگامی که من سمت چپ آنها را به تنهایی). سپس با کمک هیات علمی ما به تماشای تمام فیلم ها را به دیدن چه مقدار از هر جفت از دوستان تا به حال با استفاده از تلفن های خود را.

ما در بر داشت که 48 از 63 دوستی جفت استفاده می شود تلفن همراه خود را و میانگین آنها با استفاده از تلفن های خود را برای یک دقیقه و 15 ثانیه از پنج دقيقه. ما محاسبه این میانگین بر اساس هر دو دوستان رفتارها به دلیل فعل و انفعالات وابسته به هر دو نفر که در حال حاضر. بنابراین حتی اگر فقط یک نفر با استفاده از تلفن خود را, ما هنوز هم انتظار تلفن خود را با استفاده از نفوذ به کیفیت تعامل است.

دیگر آنها را صرف استفاده از تلفن های خود را پایین تر و کیفیت تعامل است. ما نیز در بر داشت که بدون در نظر گرفتن چگونه دوستان بودند همه آنها بدتر تعاملات زمانی که آنها با استفاده از تلفن های خود را.

تماشای ویدئوها از دوستان با استفاده از تلفن های خود را به من آموخته زیادی در مورد اینکه چرا آنها می تواند مانند یک مشکل در چهره به چهره تعامل. در مناسبت های همراه مورد استفاده قرار گرفت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مانند نشان دادن یک تصویر و یا ایمیل است که آنها می خواستند به بحث در مورد. این نوع از استفاده به نظر نمی رسد به صدمه زدن به تعاملات خود را, اما آنها نیز اتفاق نمی افتد اغلب.

تنها 21 درصد از مردم با استفاده از تلفن های خود را در این راه و به طور متوسط به اشتراک گذاری تنها پنج ثانیه به طول انجامید. آنچه اتفاق افتاد بیشتر چیزی بود که من از آن به عنوان “انحراف عملکرد چند تکلیفی” هنگامی که دوستان شما بودند گوش دادن با یک گوش اما هنوز هم نگاه کردن و فکر کردن در مورد آنچه که در تلفن های خود را.

حواس پرتی دستگاه

این نوع استفاده ساخته شده تا اکثر آنچه ما مشاهده در نوار. به خصوص یکی از غمگین کلیپ من همیشه به یاد داشته باشید بین دو زن دوستان است. هر دو نفر بودند همراه و پس از من آنها را به سمت چپ به تنهایی و سپس یکی از آنها را از تلفن خود را.

آزمایش در محل کار. Genavee قهوه ای, نویسنده ارائه شده

در این میان دوست خود را به حال فکر می کردم از چیزی که او می خواهم به می گویند و نگاه مشتاقانه در مورد به اشتراک گذاشتن شاید برخی از شایعات و یا اخبار خوب است. اما به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم که دوست او بود و به طور کامل جذب می شود و در گوشی به او نگاه دور نا امید شده و صدمه دیده است. آنها صحبت نمی کنم دوباره در طول دوره انتظار.

این به نظر من بزرگترین مشکل که گوشی های ایجاد شده در چهره به چهره تعامل. آنها ما را کمتر در دسترس دیگران منحرف ما را از مهم نشانه های اجتماعی مانند است که نور در یک چشم هنگامی که او چیزی مهم است به ما بگویید.

در حالی که فن آوری واسطه گفتگو می تواند مفید باشد برای حفظ روابط ما بسیاری از ما هنوز هم ترجیح می دهند چهره به چهره تعامل برای پیوند با دوستان ما. چهره به چهره و مکالمات می توانید احساس امن تر برای به اشتراک گذاری اطلاعات صمیمی – مانند چیزهایی که ما نگران هستیم یا افتخار – از آنجا که نمی توان آنها را ذخیره و با دیگران به اشتراک گذاشته.

حضور فیزیکی نیز اجازه می دهد تا برای تماس فیزیکی مانند برگزاری دست کسی را زمانی که آنها در حال ترس و یا آنها را در آغوش گرفتن زمانی که آنها در حال غم انگیز است. زمانی که به کسی است که با تمرکز بر روی تلفن خود را, آنها ممکن است در فرصت به این نوع پشتیبانی.

بهترین تلفن آداب معاشرت به یاد داشته باشید که گوشی به معنای کمک به ما تماس با ما دوستان و خانواده زمانی که آنها دور است. زمانی که آنها درست در مقابل ما باید با بهره برداری کامل از این فرصت برای برقراری ارتباط در زندگی واقعی – و ترک تلفن های ما به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو