چگونه یک مرد مبارزه دموکرات کارولینای جنوبی برای پایان دادن به سفیده فقط-مقدماتی – و به همین دلیل است که مسائل در حال حاضر

یک کهبه زنجیره ای پیوند حصار نشان دهنده یک “خط رنگ” برای مرده در کلمبیا, کارولینای جنوبی. در رندولف قبرستان جدا شده مانع از به خوبی آراسته چمن همسایه سفید قبرستان نهفته باقی مانده از George A. Elmore.

یک صاحب کسب و کار و فعال مدنی Elmore است کمی به خاطر وجود دستاورد خود را. اما یک بنای گرانیت در قبر او گواه به “بی بدیل و شجاعت و پشتکار و فداکاری شخصی” که او را دیدم در کارولینای جنوبی حزب دموکرات از 1940s بیش از آن سفیده فقط-مقدماتی – و برنده شوید.

نزدیک به 75 سال پس از آلاباما در نبرد 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری ساخته شده ملتهب تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی پیش از اولیه برگزار شد در فوریه. 29. برای برخی از تمام سفید در جلو (front-دونده در مسابقه آن می تواند یک یا لحظه – یک شکست به پیروزی بیش از کافی سیاه و سفید پشتیبانی می شود یک گام بزرگ به عقب به طور بالقوه کمپین پایان دادن به.

جورج Elmore در مقابل مغازه اش. دانشگاه کارولینای جنوبی, حقوق مدنی, مرکز CC BY

آن است که گریه به دور از کارولینای جنوبی از ماه اوت سال 1946 هنگامی که Elmore یک عادلانه مستقیم با موهای مدیر یک محله پنج-و-سکه, فروشگاه مشورت با محلی رهبران حقوق مدني و توافق کردند به تلاش دوباره برای ثبت نام كنيد.

آن را به دنبال آشکار تلاش برای محروم آفریقایی شهروندان از حقوق اساسی توسط حزب دموکرات مقامات که حرکت ثبت نام رای دهندگان کتاب از فروشگاه برای ذخیره و پنهان کردن آنها را در حال حاضر یک رای دهندگان وارد شده است.

زمانی که یک کارمند به اشتباه مجاز Elmore به ثبت نام – فکر او سفید بود, معاصر, منابع نشان می دهد – NAACP فعالان شاکی به چالش آخرین سفیده-تنها اصلی در کشور است.

‘اجازه دهید تراشه های پاییز’

به استثنای سیاه رای دهندگان در انتخابات بوده و حکومت بر خلاف قانون اساسی توسط دیوان عالی ایالات متحده در سال 1944 را Smith v. Allwright تصمیم گیری است. اما در سرپیچی از کارولینای جنوبی در مجمع عمومی به سادگی تعریف دولت حزب دموکرات به عنوان یک باشگاه خصوصی نه به قوانین تنظیم مقدماتی. رژیم صهیونیستی. Olin D. Johnston اعلام کرد: “سفید برتری خواهد شد و ما در مقدماتی. اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است.”

Elmore نام بی درنگ پاکسازی از رول و کادر برجسته حقوق مدنی فعالان مرتب برای NAACP به اعتراف به این پرونده است.

کلمبیا حقوق مدنی وکیل هارولد Boulware واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال. در ماه ژوئن سال 1947 ترگود مارشال و رابرت کارتر – مانند Boulware فارغ التحصیلان از دانشگاه هاوارد دانشکده حقوق – استدلال آلاباما در مورد به عنوان یک کلاس طرح دعوی در دادگاه پوشش تمام آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت سن رای دادن. محاکمه الهام گرفته از یک بسته بندی گالری آفریقایی آمریکایی ناظران از جمله یک جوان Matthew J. Perry جونیور آینده منطقه فدرال قاضی که گفت: “مارشال و کارتر بودند هدف قرار دادن آن را که در آن باید ضربه.”

در ماه جولای بعید متحد چارلستون blueblood قاضی J. Waties Waring توافق حاکم است که آمریکایی های آفریقایی تبار باید مجاز به ثبت نام هستند. “وقت آن است که برای کارولینای جنوبی برای پیوستن به اتحادیه,” او به این نتیجه رسیدند. “وقت آن است که … به اتخاذ راه و روش آمریکایی انجام انتخابات است.”

دولت حزب دموکراتیک دوباره به مبارزه طلبیده حاکم نیاز به رای دهندگان به ثبت نام سوگند حمایت از تبعیض نژادی است. قاضی Waring با صدور دستور دائم در سال 1948 به باز کردن رای گیری رول: “می گویند که این قوانین مطابقت داشته باشد و یا حتی تظاهر به مطابقت با قانون به عنوان گذاشته در مورد Elmore v. برنج یک پوچی.”

رای دهندگان در کلمبیا اوت 1948. جنوب Caroliniana کتابخانه دانشگاه کارولینای جنوبی CC BY

در آن سال دولت اولیه بیش از 30 ، 000 آمریکایی از جمله جورج Elmore و همسرش لورا رای دادند. Elmore اظهار داشت: “در کلمات دیگر ما قهرمان Joe Louis همه می توانم بگویم این است که” من خوشحالم که من به دست آورد.'”

عکس های خود را از خط طولانی از رای دهندگان در جامعه خود را در حوزه در حال حاضر در بایگانی دانشگاه کارولینای جنوبی جایی که من تدریس تاریخ.

در سال های پس از رای دهندگان آموزش و پرورش و ثبت نام در برنامه های حقوق شهروندی سازمان تبدیل حزب دموکرات در دولت هم از نظر آرایش از عضویت در آن و سیاست های آن را دنبال کرد. این حرکت موجب خروج از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه از جمله segregationist بهداشت ، Strom Thurmond.

Thurmond را عیب در سال 1964 قانونی حرکت برای سفید دیگر دموکرات ها و سخت هسته ای segregationists که تراز خود را با به طور فزاینده ای محافظه کار حزب جمهوری خواه. جای تعجب نیست که برخی از کلید معماران ریچارد نیکسون invidious جنوب استراتژی است که به دنبال تضعیف حزب دموکرات در جنوب از طریق استفاده از سگ سوت سیاست بر مسائل نژادی آمد از کارولینای جنوبی است.

این سال به عنوان نامزدهای ریاست جمهوری تمرکز در کارولینای جنوبی روشن است که نژادی آرایش از دولت رای دهندگان بسیار متفاوت است که در آیووا یا نیوهمشایر دو از ایالات متحده که در آن محبوبیت از نامزدها در حال حاضر آزمایش شده است. اما دموکرات ها باید مشاهده کارولینای جنوبی اولیه به بیش از یک شیفت از رای گیری در بیشتر سفید متحده است. آنها باید ببینید که دولت به عنوان نماینده حزب استراتژیک هسته ای قوی آفریقایی مربوط به حوزه های متنوع با منافع و دیدگاه.

آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی شده اند مبارزه و پیروزی حقوقی و سیاسی جنگ برای حق رای و انتخابات قدرت پس از بازسازی و به عنوان دموکرات از 1940s.

شخصی قیمت

پس از Elmore پیروزی در سال 1947 دولت NAACP جمهور James M. Hinton به یادآوری نبوی warning: “مردان سفید پوست می خواهند و آنها می خواهند رای مردم ما است. ما خواهد بود پس از, اما ما باید بسیار مراقب باشید که ما برای رای دادن. … ما باید یک انتخاب بین کسانی که مبارزه ما و کسانی که دوستان ما هستند.”

جورج Elmore و خانواده اش پرداخت قیمت برای به چالش کشیدن تثبیت قدرت از سوی حزب دموکرات در سال 1946. در مصاحبه ای با دانشگاه کارولینای جنوبی مرکز حقوق مدنی تاریخچه و تحقیقات آن من شود او 81 سال Cresswell Elmore به یاد می آورد تلافی خانواده تجربه کرده است. Ku Klux Klan تروریست ها سوخته یک صلیب در حیاط خود و تهدید خانواده خود را. لورا Elmore دچار شکست عصبی و رفت و به یک بیمارستان روانی. ماموران دولتی حمله کردند آلاباما در liquor store ادعا مشروب او تا به حال خریداری شده از استاندارد عمده فروش غیر قانونی بود و شکست بطری. جوش شیرین بتلنج شرکت ها و فروشندگان دیگر حاضر به ارسال محصولات اعتباری. بانک ها به نام در وام های خود را در خانه و اموال دیگر. مجبور به ورشکستگی خانواده نقل مکان کرد و از خانه به خانه و اختلال پراکنده کرسول و خواهر و برادر خود را. زمانی که Elmore درگذشت در سال 1959 در سن 53 تنها اندکی توجه شد پرداخت به عبور خود را.

این بنای تاریخی در قبر او رونمایی شد در سال 1981 در یک مراسم با حضور مدنی حقوق جانبازان از جمله اصلی خود را وکیل هارولد Boulware.

به عنوان حزب دموکرات و نامزد ریاست جمهوری درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی آنها را به خوبی به یاد داشته باشید قابل توجه در مبارزه با Elmore و دیگران برپا علیه نیروهای تعصب و بی عدالتی است. این تاریخی مبارزات روشن هر دو سود ساخته شده بیش از چندین نسل و ادامه نبرد در برابر بی عدالتی و سرکوب رای دهندگان تاکتیک های که باقی بماند به این روز در کارولینای جنوبی و در سراسر کشور.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>