چقدر باید بدانند در مورد چه کسی coronavirus?

دکتر سارا کودی رئیس افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا که دارای جمعیت 2 میلیون نفر در سراسر 15 شهرستانها کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

“من نمی توانم به شهر,” او گفت:, و اضافه کرد “ما در حال رفتن به دادن اطلاعات در مورد که در آن او به دنبال مراقبت های بهداشتی است.”

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده محدود افشای اطلاعات توسط مقامات به نظر می رسد به یک پاورقی به درد و رنج و اختلالات اقتصادی که این بیماری باعث شده است.

اما کارشناسان پزشکی می گویند که چقدر مردم باید بدانند تبدیل شده است به یک سوال بسیار مهم است که کمک خواهد کرد که تعیین چگونه ایالات متحده در برابر این بیماری و آینده هستند.

ساکنان تقاضاهای مصرانه برای دیدن اینکه آیا این ویروس شناسایی شده است در محله های مختلف به طوری که آنها می تواند اقدامات بیشتری برای جلوگیری از هر گونه تماس بگیرید. محققان آمریکایی در حال گرسنگی برای داده ها بر خلاف همکاران خود در کشورهای دیگر که در حال بهره برداری از رودخانه ها از اطلاعات خود را بیشتر متمرکز سیستم های پزشکی. و سیاستمداران محلی شکایت دارند که آنها قادر به ارائه اطلاعات اولیه در گسترش ویروس به موکلین خود.

در این چند ساله یدک کش-از-جنگ بین حریم خصوصی و شفافیت در ایالات متحده حریم خصوصی به نظر می رسد برنده شدن در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لخت-حداقل رویکرد به, افشاگریهای در مکان هایی مانند منطقه خلیج سان فرانسیسکو رایج در سراسر ایالات متحده است. مسلح با اورژانس قدرت در بسیاری از مناطق بهداشت عمومی افسران قریب به اتفاق اختیار بیش از آنچه که اطلاعات آنها می خواهند و نمی خواهید به انتشار عمومی. Coronavirus موارد در کالیفرنیا اغلب ذکر شده توسط شهرستان به طور کلی با بسیار کمی اطلاعات اضافی — مانند جنسيت و شهر محل اقامت یا به سن ارائه شده است.

منتقدان از threadbare عمومی گزارش می گویند آن است که قابل توجه است که حتی در دره سیلیکون است که به تکنولوژی پیشرو شرکت که با رشد کردن مجموعه ای از داده های شهروندان داده می شود و اطلاعات بسیار کمی در مورد این جنبش و پویایی ویروس.

کالیفرنیا که بیش از 4,600 موارد است microcosm برای چگونه متناقض توزیع اطلاعات است در طول بیماری همه گیر. لس آنجلس فراهم می کند با یک توزیع سن بیماران و شکسته شدن این موارد به بیش از 140 شهرستانها و جوامع است. روز جمعه برای مثال در شهرستان گزارش 21 مورد در بورلی هیلز 28 در شهر سانتا مونیکا و 49 در محله ملروز.

در سراسر ایالات متحده وجود دارد حتی کمتر قوام. نیویورک است فهرست موارد توسط براکت سن و جنسیت و قصبه با وجود تماس برای اطلاعات بیشتر محلی گزارش. کانکتیکات لیست داده ها توسط شهر. فلوریدا فراهم می کند و ساکنان آن را با یک ثروت از اطلاعات در مورد بیماری همه گیر. دولت وزارت بهداشت است مفصل داشبورد و گزارش ها نشان از گسترش ویروس — غنی از داده ها در شهرستانها تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم مورد آزمایش قرار براکت سن بیماران که آیا آنها ساکنان فلوریدا و تعداد موارد در خانه های سالمندان.

ادارات بهداشت در منطقه خلیج را که مورد انتشار گرانول, اطلاعات می تواند در بالا بردن تبعیض علیه برخی جوامع که در آن وجود دارد ممکن است خوشه. موارد برای اولین بار در منطقه خلیج در میان قومی چینی ساکنان بازگشت از سفر به چین است.

“افزایش بیماری های همه گیر پارانویا و ننگ گفت:” دکتر روهان Radhakrishna معاون بهداشتی دانشگاه در شهرستان کنترا کوستا ایالت در سراسر خلیج سان فرانسیسکو فراهم می کند که تنها تعداد کمی از موارد در این شهرستان در وب سایت خود را. “ما باید فوق العاده محتاط در حفاظت از افراد و جامعه است.”

در سانتا کلارا, مقامات بهداشت گفت: آنها فاش نمی تواند که چگونه بسیاری از موارد موجود در هر شهرستان به دلیل ملت را دقیق پزشکی حریم خصوصی در قانون بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و یا HIPAA امضا شده توسط رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1996.

اما این قانون طراحی شده برای حفاظت از اطلاعات شخصی در دفاتر پزشکان و بيمارستانها و شامل مقررات برای انتشار در غیر این صورت حفاظت اطلاعات در مواقع اضطراری.

با استفاده از قانون به عنوان توجیهی برای محدود کردن انتشار اطلاعات جمع در مورد کوروناویروس است “مسخره” با توجه به آرتور کاپلان استاد اخلاق زیستی در دانشگاه دانشکده پزشکی در شهر نیویورک است.

کاپلان در میان بسیاری از کارشناسان که می گویند coronavirus است به احتمال زیاد به خار یک ارزیابی مجدد از پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی. در حال حاضر برگ برنده دولت چشم پوشی برخی از مفاد این قانون این ماه است.

“HIPAA نوشته شده بود برای یک زمان هنگامی که وجود دارد, مقاله, نمودار,” Caplan گفت. Coronavirus او گفت: “ما را به تجدید نظر در بسیاری از مسائل است.”

“ما همچنین باید به برنامه ریزی بهتر برای تبادل داده ها و تست های” او گفت:.

رویکرد آمریکا در تضاد شدید با سنگاپور و تایوان که در برابر این ویروس شده اند ستوده به عنوان یکی از موثر ترین. هر دو دولت را که مظنون به ارتباط موارد anonymised توسط اعداد. در سنگاپور مقامات گاهی اوقات لیست محلات که در آن بیماران زندگی خود را در محل کار و کلیساها و مساجد که در آنها حضور داشتند.

من گلن کوهن یک متخصص در اخلاق زیستی در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد گفت: اصل هدایت در طول این بحران باید های بیشتر و نه کمتر.

“بهداشت عمومی بستگی دارد به مقدار زیادی در اعتماد عمومی” او گفت:. “اگر مردم احساس به عنوان اگر آنها گمراه و یا اطلاعات غلط تمایل خود را برای فداکاری در این مورد اجتماعی فاصله — کاهش می یابد.”

“این یک استدلال قوی برای به اشتراک گذاری به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید” او گفت:.

کارشناسان همچنین اشاره می کنند که آن دولت را سرکوب از اطلاعات در مورد این ویروس در چین است که اجازه آن را به گسترش به سرعت قبل از اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از آن.

روز جمعه مقامات بهداشت و درمان در شهرستان سانتا کلارا که بیش از 590 مورد و در منزل خود به مقر شرکت هایی مانند گوگل و اپل اضافه شده یک داشبورد است که نمودار تعداد روزانه موارد و معیارهای دیگر.

اما شهرستان اطلاعات عمومی دفتر می گوید: آن را نمی خواهد برای عموم فاش تعداد موارد در هر شهرستان به دلیل انجام این کار می تواند افراد بیشتر به راحتی قابل شناسایی است.

در نشانه ای از چگونه بحث سوال از افشای عمومی است اختلاف نظر وجود دارد و حتی در شهرستان سانتا کلارا دولت است.

دکتر جفری اسمیت شهرستان اجرایی است که هر دو پزشک و یک وکیل استدلال می کند که دقیق تر اطلاعات جغرافیایی در مورد گسترش کمک نمی کند و به مبارزه با این ویروس به دلیل آن است که در حال حاضر گسترده است.

“گزارش مثبت آزمون با یک سرشماری دستگاه و یا نام شهرستان فراهم می کند داده ها است که مفید نیست” اسمیت گفت. “در واقع چنین داده است که خطر stigmatising مناطق و مناطق کشور در راه است که کمک نمی کند.”

اما دیوید Cortese, یک عضو از شهرستان هیئت ناظران گفت که مردم حق دانستن بیشتر است و بیمار هویت بعید است به نشان دادن تفکیک موارد توسط شهرستان.

“من فکر می کنم زمانی که مردم نمی توانند دریافت اطلاعات آنها از عجایب آنها فکر می کنم چیزی است که از آنها پنهان توطئه نظریه های رشد, سوء ظن, رشد,” او گفت:. “من فکر می کنم همیشه بهتر است به عنوان راستگو با آرامش و شفاف با مردم به عنوان شما می توانید.”

به عنوان مثال کورتز گفت که او نگران است که افسران بهداشت ساخته شده است اطلاعات بیشتر در coronavirus مربوط به مرگ یک مرد بی خانمان در شهرستان است.

داده های پزشکی آسیب پذیری که جمعیت پزشکان و طرفداران از مردم بی خانمان به نام دفتر خود خواستار به دانستن است که در آن گاه مردی زندگی می کردند به طوری که آنها می تواند توصیه دیگر افراد بی خانمان در منطقه باید بیشتر مراقب باشند. این شهرستان که حاضر به افشای این اطلاعات در بیانیه ای گفت که مقامات بهداشت به نمایش 60 نفر از اعضای “جامعه خاص” و آزمایش نه علامتی افراد برای coronavirus. نه همه تست منفی بودند این شهرستان گفت.

کورتز گفت: واضح است که اطلاعات بیشتر در گسترش این بیماری همه گیر باید به اشتراک گذاشته شود.

“در اوج عصر اطلاعات در سیلیکون ولی ما تصادفا و سقوط تخت در نظر توانایی ما برای استفاده از ابزار و منابع است که ما باید برای به دست آوردن اطلاعات لازم را به مردم ما خدمت” کورتز گفت.

سرخوردگی بیش از این قحط و غلا از داده ها نیز گسترش به اپيدميولوژيستها در تلاش برای درک پویایی از گسترش ویروس.

یوسف Lewnard استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت گفت: محققان صالح در ایالات متحده با فقدان داده های خاص در تست و در علائم بیماران نشان می دهد.

به فقدان اطلاعات عمومی, محققان خراش دادن اطلاعات در مورد از اخبار رسانه ها و دیگر حساب های رسانه های, او گفت:. آنها عمدتا با تکیه بر داده ها از کره جنوبی و چین و ایتالیا را امتحان کنید به پیش بینی گسترش ویروس.

“ما در حال حاضر یادگیری و تلاش برای پروژه آنچه که اتفاق می افتد در اینجا در ایالات متحده تقریبا به طور کامل بر اساس مشاهدات از این کشورهای دیگر” Lewnard گفت.

Moritz, Kraemer یک محقق در دانشگاه آکسفورد است که رهبری یک تیم از محققان در نقشه جهانی گسترش کروناویروس گفت: چین اطلاعات “ارائه جزئیات باور نکردنی” از جمله سن بیمار, رابطه, سفر, تاریخچه و سابقه بیماری مزمن و همچنین به عنوان که در آن مورد گزارش شد و تاریخ شروع علائم بستری شدن در بیمارستان و تایید عفونت است.

ایالات متحده گفت: “آهسته بوده است, در جمع آوری داده ها در یک روش سیستماتیک.”

Dr C جیسون وانگ یک محقق در دانشگاه استنفورد که مورد مطالعه چگونه تایوان به کار گرفته شیوع کروناویروس گفت: برخی از اقدامات انجام شده در تایوان به احتمال زیاد پذیرفته نمی شود در ایالات متحده با توجه نگرانی های حریم خصوصی. دولت به عنوان مثال ادغام فرودگاه مهاجرت پایگاه داده ملی پزشکی پایگاه داده به طوری که پزشکان می تواند بلافاصله ببینید که اگر یک بیمار تا به حال سفر خارج از کشور است.

اما وانگ گفت: رویکرد پیشگیرانه است که تایوان را به این ویروس از جمله تهاجمی ردیابی از موارد به کمک نگه داشتن تعداد کل تایید عفونت — 283 روز شنبه — بسیار پایین تر از کارشناسان در ابتدا انتظار می رود. با مقایسه این کویینز در شهر نیویورک با یک دهم جمعیت تایوان است 10,000 موارد است.

برخی از اطلاعات منتشر شده به مردم در تایوان و سنگاپور به احتمال زیاد خواهد بود uncontroversial در ایالات متحده, او گفت:. تایوانی, مقامات, برای مثال, با اشاره به ارتباط بین anonymised موارد از جمله خانواده خوشه های تلاش برای هشدار دادن به مردم چگونه به راحتی این ویروس منتقل می شود در درون خانواده.

کاپلان از دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی گفت: آن متناقض است که ایالات متحده کمتر ارائه اطلاعات دقیق به شهروندان خود در شیوع بیماری از سنگاپور قرار می دهد که محدودیت در گسترش اطلاعات از طریق اینترنت کنترل.

“در اینجا ما انتظار برای دریافت اطلاعات بنابراین ما باید انتخاب های ما و ما را در تصمیم گیری های ما,” او گفت:. “تصور ما این است که اطلاعات اکسیژن برای دموکراسی است. آیا ما می خواهید برای دریافت اطلاعات بیشتر از آنها؟”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو