از مارس 29, ما باید به خودمان تبریک برای مسطح منحنی COVID-19 بیماری همه گیر در استرالیا.

اما اگر بخواهیم دقیق تر به سوالات مانند “است که منحنی را پهن?”, “چگونه است؟”, و “چگونه انجام می شود؟”, پاسخ بلافاصله آشکار است.

اطلاعات برای پرداختن به این پرسش ها فقیر هستند و با شناسایی محدودیت های خود را ما می توانیم آنها را بهبود بخشد و ارائه ابزار بهتر برای آینده تصمیم گیری.


ادامه مطلب: چگونه برای صاف منحنی coronavirus یک ریاضیدان توضیح می دهد


که منحنی را پهن?

نمونه منحنی ما در حال صحبت کردن در مورد است که نشان می دهد تعداد COVID-19 مورد در هر روز در سراسر کشور است. تراز وسط قرار دارد به این معنی کمتر مورد جدید در هر روز به طوری که تعداد موارد فعلی پایین می آید, کاهش تقاضا در خدمات.

ما می توانیم بحث دقیقا چگونه تخت ما می خواهم این منحنی اما هر کس به طور گسترده موافق صاف راه رفتن است.

استرالیا منحنی ساخته شده است از گزارش های روزانه از هر ایالت و قلمرو. از موارد جدید وارد شده به تاریخ این گزارش نه تاریخ نتیجه آزمون و یا زمانی که گرد و خاک گرفته شد و نه هنگامی که علائم ظاهر شد و قطعا آن را ندارد که تاریخ از عفونت است.

می توان آن را تا دو هفته از عفونت به یک صورت ظاهر می شود در ما منحنی و در این زمان تاخیر بسیار مهم است که اگر با توجه به سیاست و جامعه اعمال اثرات مورد نظر.

محلی در مقابل وارداتی موارد

نیوزیلند داده های نشان دادن اهمیت جدا کردن عفونت است که اتفاق افتاده در خارج از کشور از “محلی” انتقال است. مجموع آن منحنی را نشان می دهد تعداد انگشت شماری از موارد هر روز در اواسط ماه مارس و سپس افزایش می یابد به شدت به قله بیش از 70 مورد در هر روز در اواخر ماه مارس است. عید پاک یکشنبه, انتقال افتاده بود 86 درصد از اوج.

در نمودار بالا متوسط خط آبی نشان دهنده افرادی که وارد به تازگی در کشور و به احتمال زیاد آلوده شدند در خارج از کشور. نور آبی خط نشان می دهد افرادی که تا به حال نشده است به خارج از کشور, به طوری که آنها آلوده شدند در نیوزیلند. شما می توانید در خارج از کشور, عفونت اوج شش روز قبل از نقطه بالا برای انتقال محلی.

کنترل مرز تنگ تر شد در 19 مارس که منجر به رها کردن در خارج از کشور انتقال. بعد از رها کردن در محلی انتقال منحنی است که با توجه به دو چیز اصلی. تنگ تر قرنطینه از ورود از خارج از کشور کاهش می یابد به گسترده تر مردم و جامعه مستند پس از اعلام وضعیت اضطراری در مارس 25 بیشتر کاهش می یابد محلی انتقال است.

کشورهای مختلف درمان داده ها در روش های مختلف

آن را سخت تر برای دیدن تصویر بزرگ از آنچه اتفاق می افتد در استرالیا به دلیل متفاوت متحده و سرزمین های گزارش آمار و ارقام خود را در راه های مختلف. یکی از راه های تقریبی ملی منحنی به ترکیب ارقام, از, New South Wales, ویکتوریا, تاسمانی و عمل است که حدود 70 درصد از کشور موارد است.

استرالیا منحنی شبیه به نیوزیلند اما رها کردن در محلی مواردی است که به عنوان شیب دار در حال سقوط به حدود نیمی از اوج آوریل 8.

چگونه بود که این انجام می شود ؟ همانطور که در نیوزیلند مرز اقدامات کنترلی در کاهش تعداد افراد آلوده به داخل کشور.

این “نشانه های اولیه از مسطح منحنی” در پایان ماه مارس شد تا حد زیادی با توجه به کاهش موارد از خارج از کشور که در حال حاضر کاهش یافته 25 درصد. اوج و سقوط در محلی انتقال داده شد و با توجه به قرنطینه خارج از کشور ورود انزوا از تایید موارد اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی. این بعد رخ داده است چرا که از دو هفته تاخیر از عمل به اثر.

باید استرالیا منحنی کاهش یافته است بیشتر پس از پایان این نمودار به عنوان نیوزیلند را انجام داده اند ؟

محلی انتقال داده ها حیاتی هستند

استرالیا اپیدمی نقل مکان کرد و به یک مرحله متفاوت در آغاز آوریل هنگامی که انتقال محلی پیشی گرفت و روزانه موارد از خارج از کشور. اطلاعات خوبی در انتقال محلی در حال حاضر مهم تر از همیشه.

استفاده از آنها می تواند نمودار پیشرفت در برابر اهداف و برنامه به طور بالقوه مقایسه میزان عفونت در سراسر حوزه های قضایی است. این پتانسیل بعید به نظر می رسد می توان متوجه شد.

ABC نگهبان و covid19data.com.au باید زحمت گردآوری دولت و قلمرو اطلاعات از انواع فرمت های. اما آنها نمی توانند اصلاح تناقضات در گزارش سراسر حوزه های قضایی و یا دسته بندی استفاده می شود برای توصیف موارد است که می تواند به جلوگیری از مقایسه.

تناقضات ابر تصویر

این تناقضات و تغییرات معنی ما نمی توانیم با اعتماد به نفس چقدر استرالیا مهم محلی انتقال منحنی است ادامه داد: برای حرکت در مسیر درست از آوریل 10.

برای مثال بیش از آخر هفته عید پاک, New South Wales, طبقهبندی بین 71 و 76 قبلا موارد گزارش شده از انتقال محلی به همراه گروه بندی در خارج از کشور/انتقال بین ایالتی. بیشتر تغییرات در نیو ساوت ولز categorisations ساخته شد بیش از سه روز زیر.

بهترین برآورد از انتقال محلی در سراسر چهار حوزه های قضایی است که حدود 30 مورد در هر روز است. تاسمانی به تنهایی گزارش بیش از ده مورد در هر روز به طور متوسط در روزهای اخیر پس از شیوع در شمال غرب کشور است.

اگرچه استرالیا را کنترل مرز دقیق تست و ردیابی تماس های اجتماعی فاصله و بهداشت را کاهش چه در غیر این صورت باید تبدیل به یک فاجعه ملی ما هنوز هم می تواند به بهبود توانایی ما برای پیگیری آنچه در جریان است.

بهتر است سوابق می تواند کمک به هدایت ما در آینده پاسخ

یک راه برای حل این تناقضات می توان به اتخاذ ملی واحد سیستم ضبط مانند نیوزیلند. به این معنی هر رکورد نشان دهنده یک مورد و شامل اطلاعات در مورد تاریخ از گزارش و ممکن است منبع عفونت است. رکورد تغییر می تواند منعکس کننده اطلاعات جدید بدون تاثیر تعداد کل یا آشکار بندی از موارد.

دو هفته تاخیر از عفونت به ارائه گزارش چالش های. شمشیربازی کردن بخشی از تاسمانی که در آن بسیاری از عفونت های جدید گزارش شده است که به دور یک نقطه که 10-14 روز پیش. به طور گسترده تر ما در حال هدایت ما “مقیاس واکنش متناسب” با استفاده از یک نمودار است که لزوما از تاریخ است.

پاسخ ما این است که بیشتر شبیه به فرمان یک کشتی است که طول می کشد دو هفته برای پاسخ به این کنترل از ضمیمه در یک قایق برای دیدار با جزر و مد و باد از لحظه ای. تا کنون ما تلاش کرده اند به رکورد که در آن ما شده اند و نمی توانند با دقت اشاره کردن ما در حال حاضر موقعیت یا جهت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de