چگونه ممکن است coronavirus تغییر استرالیا ‘اقیانوس آرام Step-up’?

در سراسر جهان coronavirus همه گیر باعث شده است تا کشورها و دولت ها به طور فزاینده ای به سمت داخل به دنبال. استرالیا سیستم ایمنی بدن است به این. یکی از عوارض این وضعیت شده است که “اقیانوس آرام گام تا” به نظر می رسد که کاهش یافته است به طور کامل خاموش سیاسی رادار.

گام-است – یا – امضای سیاست خارجی از Morrison دولت است. اگر چه آن predates اسکات موریسون تبدیل شدن به نخست وزیر تحت رهبری او آن را به حال واقعا به جلو می آیند. ما شاهد افزایش وزرا در بازدید از منطقه یک ramping تا کار تحرک فرصت ها برای جزایر اقیانوس آرام و ایجاد یک 2 میلیارد دلار در زیرساخت های تامین مالی تسهیلات.

چگونه اقیانوس آرام گام تا نیاز به تکامل برای کمک به پاسخگویی به چالش های مطرح شده توسط coronavirus?

این مهم اذعان کرد که استرالیا و جزیره اعضای “اقیانوس آرام خانواده” به اشتراک گذاری بیش از فقط یک اقیانوس. آنها بسیاری از چالش های مشترک. پرداختن به آنها نیاز به منابع به اشتراک گذاری. Coronavirus پاسخ ارائه فرصت برای به حرکت در اقیانوس آرام گام تا از چیزی است که انجام می شود “به” یا “برای” اقیانوس آرام به چیزی که استرالیا “با” اقیانوس آرام.


ادامه مطلب: با وجود آن اقیانوس آرام ‘step-up’ استرالیا است که هنوز هم گوش دادن به منطقه تحقیقات جدید نشان می دهد


آن را بیش از حد آسان برای رسانه های استرالیا (و در واقع استرالیا عمومی) را در تداوم این استعاره است که اقیانوس آرام مردم درمانده – مزمن قربانیان که نیاز به نجات از هر فاجعه اخیرا اتفاق افتاده آنها. در حال حاضر زمان برای استرالیا سیاستگذاران به گام تا و واقعی نشان دادن احترام به خود را در اقیانوس آرام شد.

در بالا به طور فزاینده اثرات مخرب تغییر آب و هوا و اقیانوس آرام جزیره کشورها در حال حاضر مدیریت چالش های دوقلو بالقوه اضطراری برای بهداشت عمومی و شدید اقتصادی انشعابات.

وقتی که می آید به سابق شده است تمرکز بر پیشگیری است. بسیاری از کشورها در زمان سریع و گام های قابل توجهی را برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس وارد کردن جوامع خود. مرزها بسته شده اند و محدودیت در حرکات اجرا و بهداشت و سیستم های پزشکی افزایش یافته است.

اقیانوس آرام جزیره کشور نیز در حال حاضر احساس اثرات اقتصادی جهانی shutdown. این امر به ویژه آشکار در این کشورها است که با تکیه بر گردشگری و حواله برای درآمد معیشت و اشتغال است.

چندین کشور منتقل شده اند به سرعت و قاطعانه به معرفی و حمایت اقتصادی و بسته های مشوق برای دیدار با برخی از مبرم ترین نیازهای جمعیت خود را. حفظ این به متوسط و طولانی مدت خواهد بود یک چالش است.

در جزایر جزایر وانواتو فیجی و کرواسی اثرات اخیر Tropical Cyclone هارولد در حال ارائه چالش های اضافی. رسیدن به رده 5 قدرت ناشی از آن بیش از 30 کشته و چپ مقدار زیادی از آسیب و تخریب در پی آن است. استرالیا و دیگر شرکای (به خصوص فرانسه و نیوزیلند) ارائه کمک به سازمان های دولتی در منطقه که متهم هستند با پاسخ به حوادث از این نوع است.

در اقیانوس آرام و در میان بسیاری از استرالیا مفسران آن است که به طور گسترده ای اذعان کرد که گام به گام تا رانده است تا حد زیادی توسط ژئو-استراتژیک اضطراب در مورد رشد نفوذ چین در جزایر اقیانوس آرام منطقه است. Coronavirus انجام داده است کمی برای رقیق کردن این احساس وحشت و نگرانی. در برخی موارد به نظر می رسد به برجسته آن است. قطعا چین ساخته شده است آن را کاملا روشن است آماده, مایل و قادر به یک دوست در نیاز به جزیره اقیانوس آرام کشور است.

پیچیده تر و متنوع اقیانوس آرام گام تا که آدرس چالش های ناشی از کوروناویروس استرالیا فراهم می کند با یک فرصت برای نشان دادن به اقیانوس آرام همتایان خود توانایی و تمایل به ارائه چیزی که متفاوت است و با ارزش تر از در دسترس است در جاهای دیگر.

این می تواند یک یا بیشتر از اشکال مختلف. اول از همه, استرالیا, باید همچنان به حمایت به جامعه جهانی نیاز به ارائه مناسب کمک های مالی به کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام. این باید شامل لابی به معنی بدهی به زیر بنای اقتصادی.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر ساخته شده برخی از حرکت در این زمینه است. استرالیا همچنین سرعت نقل مکان کرد در رابطه با جدید ترین آن پرداخت وام به PNG. زمانی که جزایر اقیانوس آرام به انجمن امور مالی و اقتصادی, دیدار وزرای آنلاین در آینده نزدیک, این به احتمال زیاد خواهد شد در دستور کار است. استرالیا باید نگاه به چیزی بتن برای قرار دادن به جلو در حمایت از این از جمله ارائه می دهد به لابی G7 و G20.


ادامه مطلب: می توانید اسکات موریسون تحویل در تغییر آب و هوا در تووالو – و یا خود را در اقیانوس آرام ‘گام به گام’ محکوم به فنا ؟


به تازگی در نیوزیلند وزیر خارجه وینستون پیترز مطرح شده امکان نیوزیلند-استرالیا “حباب” بر اساس تعداد کم از عفونت در هر دو کشور. او را دیدم این را به عنوان یک اساس برای بازگشایی مرزهای اجازه می دهد تا به صورت آزادانه حرکت مردم و کالا.

اقیانوس آرام جزیره کشورهایی که هیچ COVID-19 موارد متعددی وجود دارد که باید با نگاه به بخشی از یک “اقیانوس آرام حباب” اگر این گفتگو به جلو می رود. این را حفظ خواهد Pacific islanders مشارکت در کار تحرک طرح های.

استرالیا و نیوزیلند نیز در بازارهای کلیدی برای اقیانوس آرام گردشگری. هر چه زودتر گردشگران می توان به استقبال بازگشت به استراحتگاه و سواحل دیر جزیره معیشت را می توان دوباره بازسازی شد.

حرف از اقیانوس آرام گام شده به ادا در واژه هایی مانند “اقیانوس آرام خانواده”. ما در حال حاضر نیاز به دانستن آنچه که این به این معنی برای استرالیا چگونه می تواند و می خواهد حمایت کشورهای عربی و جوامع در مواجهه با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de