چگونه بسیاری از انسان ها مورد نیاز برای شروع یک مستعمره در مریخ ؟

تورنتو — یک مطالعه جدید مشخص کرده است که تنها 110 نفر مورد نیاز برای کمک به ساخت یک عملکرد و خود کفا مستعمره انسانی در مریخ.

مطالعه انجام شده توسط پروفسور ژان مارک Salotti فرانسه بوردو موسسه ملی Polytechnique یافت که این تعداد انسان می تواند به اندازه کافی برای ایجاد ابزار و لوازم مورد نیاز برای ایجاد یک تمدن در سیاره سرخ.

“برای بقا در مریخ برخی از پیش فرض های ساخته شده برای این سازمان از مهاجران و مهندسی موضوع است. حداقل تعداد مهاجران محاسبه شده است و در نتیجه 110 افراد” Salotti گفت: در مطالعه است.

مطالعه منتشر شده 16 ژوئن در مجله علمی طبیعت یافت می شود که با داشتن 110 نفر در مریخ ایده آل تعداد زیادی از مردم به استفاده از منابع در این سیاره بدون تهی لوازم.

Salotti آمد تا با این شکل با استفاده از یک مدل ریاضی برای تعیین “امکان بقا در سیاره دیگری است.” با توجه به مطالعه مدل بر اساس رابطه بین زمان مورد نیاز برای پیاده سازی شرکت های لازم برای زنده ماندن طولانی مدت و زمان در دسترس از مهاجران.

در این مطالعه فرض شده است که تعداد منابع مهاجران می تواند از زمین محدود خواهد بود و بقا در مریخ خواهد در درجه اول با تکیه بر “موجود منابع محلی” مانند گاز مایع و یا یک ماده معدنی علاوه بر انسان “ظرفیت تولید است.”

“حداقل تعداد افراد برای بقا بستگی به ظرفیت خود را به تولید ضروری اشیاء و مواد مصرفی با استفاده از منابع محلی” Salotti گفت. “حالت اولیه حل و فصل بسیار مهم است زیرا مقدار زیادی از منابع و ابزار مدرن ممکن است کمک بسیاری در توسعه صنایع و دستیابی به یک وضعیت قابل دوام.”

Salotti توضیح داد که مهاجران را مجبور به زندگی در یک اکسیژن پر گنبد که در آن آنها خواهد ساخت خود را در صنعت کشاورزی برای حفظ حیات در این سیاره است.

به منظور برای مهاجران به زنده ماندن این مطالعه گفت: ظرفیت خود را به کار باید بیش از مقدار زمان مورد نیاز برای ساخت ابزار. بقای خود را نیز بستگی سازمان در درون گروه و ظرفیت خود را برای به اشتراک گذاشتن که خواهد کمک به مهاجران تبدیل شدن به کارآمد تر در تقسیم کار با توجه به Salotti.

با این حال او هشدار داد که جامعه کوچک را هنوز هم می آیند با خطرات.

این مطالعه گزارش شده است که این تمدن می تواند به سقوط به علت ناباروری, همخونی, ناگهانی, مرگ, تصادف, تصادفی, حوادث, مبارزه بین افراد کمبود منابع و از دست دادن بهره وری.

“این درست است به خصوص در آغاز فصل به عنوان هر حادثه می تواند به طور چشمگیری کاهش ظرفیت تولید است. به منظور کاهش خطرات ناشی از آن خواهد شد بنابراین مهم است برای شروع با مقدار زیادی از منابع و قطعات یدکی” Salotti گفت.

این مطالعه همچنین اختصاص ممکن است در شرایطی که حمایت از زمین ممکن است به طور ناگهانی قطع شود با توجه به دلایلی مانند جنگ و یا اگر حل و فصل اعلام استقلال و تلاش برای زنده ماندن خود رژیم است.

در حالی که محاسبه فرضی Salotti گفت: مطالعه نشانه “اولین ارزیابی کمی حداقل تعداد افراد برای بقا بر اساس مهندسی محدودیت.” او افزود که کار خود را نشان می دهد که زندگی انسان از یک سیاره جدید ممکن است ساده تر از آنچه قبلا تصور.

يافتههای حاصل از مطالعه همزمان با SpaceX در حال حاضر قصد دارد در مورد انسان به ماموریت های فضایی.

در اوایل این ماه SpaceX شد و اولین شرکت خصوصی به مردم ارسال به مدار به عنوان یکی از اولین مراحل در ایالات متحده tech میلیاردر Elon Musk هدف برای شروع یک تمدن در مریخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de