دانشگاه سیدنی محققان جدید را توسعه داده اند پایگاه داده قابل جستجو است که اجازه می دهد تا مردم برای اولین بار به مقایسه با چگونه بسیاری از COVID-19 موارد وجود دارد در هر NSW کد پستی هر شهر را در وضعیت اجتماعی و اقتصادی و سن و مشخصات.

پایگاه داده است که تساوی در داده ها از اداره آمار استرالیا و NSW بهداشت و درمان می تواند کمک به اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند.

“ما در ایجاد شده در این پایگاه به ارائه برخی از شفافیت بیشتر به مکان های که ممکن است احساس اضطراب در مورد دیدن تعداد موارد افزایش و می خواهید یک کد پستی تفکیک به طوری که آنها می توانید ببینید که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در منطقه خود گفت:” دانشگاه سیدنی دانشيار آدم Kamradt-اسکات که تحقیقات تخصص در استرالیا آمادگی همه گیر.

“ما همچنین می خواستم به ارائه شواهد بیشتر برای حمایت از NSW سلامت تصمیم گیری و مشاوره دادن به دولت است.”

محققان علاقه مند به همکاری با دیگر حوزه های قضایی به منظور توسعه پایگاه داده برای دیگر کشورها و مناطق. دانشگاه سیدنی, نویسنده ارائه شده

ادامه مطلب: از بین بردن COVID-19 coronavirus است و همچنین بهترین استراتژی اقتصادی


Dr Kamradt-اسکات گفت: همپوشانی مورد اعداد با داده ای که در آن حومه دارای بالاترین جمعیت تعداد افراد بالای 60 بود و مهم است که این گروه در بزرگترین خطر است.

“اما وضعیت اجتماعی و اقتصادی نیز مهم است,” او گفت:.

“ما می دانیم که از قبلی تحقیقات بهداشت عمومی است که مردم با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین تر می فقیرتر سلامت: آنها ممکن است در تلاش برای دسترسی به مراقبت های تغذیه و رژیم غذایی ممکن است یک عامل این مناطق تمایل به سطوح بالاتری از افراد سیگاری است. این عوامل می توانند تاثیر بر پیش آگهی اگر آنها مبتلا به SARS-COV-2 ویروس.”

“بنابراین به عنوان مثال اگر وجود دارد به نظر می رسد جدید خوشه ای از موارد که در آن وجود دارد پایین تر وضعیت اجتماعی و اقتصادی همراه با افزایش نسبت افراد بالای 60, آن می تواند به معنای به عنوان مثال NSW Health می تواند اولویت بندی خدمات و تست به آن جامعه است.”

Dr Kamradt-اسکات گفت: تیم آغاز شد با NSW, چرا که داده شد بیشتر به راحتی در دسترس, اما آنها مشتاق به همکاری با دیگر حوزه های قضایی به ارائه همان جزییات برای دیگر کشورها و مناطق.

NSW برتر Gladys Berejiklian این هفته گفت: وجود خواهد داشت افزایش تست در حومه سیدنی از پنریته داخلی غرب, لیورپول, Randwick, Waverley, Woollahra, Blacktown, Cumberland, وست مید, راید, منینگ و دریاچه Macquarie.

“ما اصرار کسی در کسانی که در معرض خطر دسته هر کسی که به طور خاص به زندگی در حومه آن که مشخص شد اگر شما هر گونه علائم لطفا جلو آمده و تست شده,” او گفت:.


ادامه مطلب: Coronavirus تماس با ردیابی برنامه نمی خواهد ورود به محل سکونت خود را, اما آن را نشان می دهد که شما اویختن با


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im