چگونه موفق الکل برنامه های در حال کمک به درمان اعتیاد به الکل با اعتدال

تورنتو — کانادا تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در یک رمان روش درمان افراد مبتلا به اعتیاد به الکل و دیگر کشورهای در حال گرفتن توجه داشته باشید.

موفق الکل برنامه ها (نقشه ها) گاهی شناخته شده به عنوان “مرطوب پناهگاه” هستند تسهیلات مسکن که در آن افراد در برخورد با اعتیاد به الکل داده می شود مقدار کمی از الکل در طول روز است.

ایده این است که کنترل دوز اجازه می دهد افراد مبارزه با اعتیاد به الکل به پایدار باقی می ماند و مسائل بدون هیچ گونه عقب نشینی در حالی که کاهش مصرف الکل خود را.

“آن را می شکند چرخه از افراد گردان از طریق پناهگاه های اضطراری از طریق زندان هر چند بیمارستان” دکتر برنی Pauly, دانشمند با کانادا موسسه برای استفاده از مواد مخدر تحقیق و استاد در دانشگاه ویکتوریا دانشکده پرستاری گفت: CTV News.

Pauly بخشی از یک مطالعه در سراسر کشور در حال حاضر ارزیابی اثربخشی این امکانات اما مطالعات قبلی نشان می دهد نقشه شرکت کنندگان تا به حال کمتر بازدیدکننده داشته است بیمارستان سم زدایی قسمت و کمتر دستگیری پس از پیوستن به نقشه.

این برنامه ها آغاز شد و در تورنتو بیش از 20 سال پیش برای جلوگیری از مردم را از انجماد به مرگ در خیابان. وجود دارد امکانات مشابه در بیش از 20 شهرستانها در سراسر کانادا است. هلند اجرا کرده است برنامه های خود را و استرالیا تحقیق در مورد این مدل است.

یک مرکز در گلاسکو اسکاتلند برای آزادی یک پروژه آزمایشی خود را به زودی.

“ما یاد گرفته ایم بسیار زیادی از کانادا و امیدوارم ما را قادر به اجرای چیزی که در اسکاتلند است که قابل مقایسه با” دکتر هانا کارور یک مدرس دانشگاه در سوء مصرف مواد در دانشگاه استرلینگ در اسکاتلند گفت: CTV News.

در اتاوا که در آن وجود دارد دو نقشه کسانی که شرکت در این برنامه ارائه شده 15 هرچه شراب سفید روزانه بالغ بر حدود سه بطری شراب در روز است.

برایان مک ماهون که باقی می ماند در یکی از اتاوا, نقشه شده است در این برنامه دقیق برای بیش از یک سال و گفت: آن را در حدود یک چهارم از آنچه که او استفاده می شود به نوشیدن.

“(من) نوشیدن مقدار زیادی از الکل عبور از همه جا,” او گفت:.

ری MacQuatt که مدیریت یکی از اتاوا مکان گفت: این برنامه اجازه کارگران برای کمک به مردم نیازمند دیر.

“ما در حال شروع به گرفتن مردم در کمی جوانتر در اعتیاد افراد در 20s و 30s, به عنوان مخالف به 50 سال مردان,” او گفت:. “ما آنها را ذخیره کنید از 20 سال اساسا جهنم زندگی در خیابان.”

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de