چگونه هند آمد به عشق, کریکت, ورزش مورد علاقه خود را از استعمار بریتانیا حاکمان

پس از تاکید بر این که “امریکا را دوست دارد هند” در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باز شده آدرس خود را با منابع متعدد به هند محبوب ترین ورزش کریکت. جمعیت بیش از 100,000 پاسخ با سلامتی.

“پنج سال پیش در ایالات متحده استقبال بزرگ خود را نخست وزیر در یک لوله استادیوم فوتبال در تگزاس” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد در فوریه. 24. “و امروز هند استقبال ما در بزرگترین ورزشگاه کریکت در احمدآباد.” بعد تهمت ذکر کریکت هند ستاره Sachin Tendulkar و Virat Kohli, اگر چه او mispronounced نام و نام توسط کاربران رسانه های اجتماعی از جمله ورزش را در بدن حاکم بین المللی کریکت شورای.

مانند بسیاری از آمریکایی ها مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد می داند کمی در مورد تاریخچه و یا اهمیت کریکت در هند. به عنوان دانشمندان که به مطالعه اجتماعی و فرهنگی اهمیت ورزش و جهانی شدن, ما درک می کنیم که چگونه این 18 قرن استعمار واردات رشد به احترام و پرسود – موسسه فرهنگی هند.

یک استعماری بریتانیا میراث

منشاء آن در انگلستان کریکت به هند آمد با شرکت هند شرقی – انگلیسی شرکت تشکیل شده برای توسعه تجارت در آسیا است.

با توجه به ملوان کلمنت داونینگ را “یک تاریخ از جنگ” نوشته شده در سال 1737 اولین مسابقه کریکت در هند پخش شد بین ملوانان مانند او در سال 1721 در سچین در نزدیکی هند غربی حاشیه, فقط 55 کیلومتر از این ورزشگاه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به سخنرانی خود.

معرفی English سنت و ورزش کمک استعمارگران تأیید خود قرار برتری فرهنگی و توجیه حکومت خود را. برخی از سرخپوستان اما به طور فعال درگیر در ساخت ورزشی خارجی خود را.

این Parsis یک اقلیت قومی بودند که مشاغل معامله گران با روابط نزدیک به انگلیسی, برای مثال, به خصوص مشتاق در مورد این ورزش است. توسط اواسط 1800s آنها شکل گرفته بود خود را در تیم های کریکت.

پس از آن زبان انگلیسی ورزشی شروع به پیش افتادن سنتی هندی بازی در محبوبیت از قبیل فرم های محلی از کشتی است. دیگر سرگرمی های مانند “کبدی” – یک تیم ورزشی که شامل تعقیب و برچسب زدن به مخالفان شروع به سازماندهی شود مانند انگلیسی ورزشی در دهه 1920 با قوانین رسمی مسابقات و فدراسیون.

اما منجر به استقلال هند در سال 1947 شدید raged بحث بیش از این نفوذ انگلستان. دانشجو معترضان دیدم کریکت مسابقات مختلف هند گروه به عنوان “آهسته سم با توجه به افزایش هندی نسل و blockading مسیر به استقلال است.”

طرفداران کریکت ادامه به گله به مسابقات محلی از جمله بمبئی Pentangular سالانه مسابقات بین تیم های متشکل از اروپایی ها, Parsis هندوها و مسیحیان و دیگر اقلیتهای.

از استعمار به تجارت

عمده سنگ پله در کریکت افزایش به یک ورزش ملی شده بود هند در سال 1971 پیروزی در انگلستان است. تیم کریکت هند را شکست داد و استعمارگران سابق در بازی های خود را بر روی چمن خود را.

هند بازیکنان در جام جهانی کریکت در 29 ژوئن سال 1983 در چلمزفورد, انگلستان است. AP Photo/راب Taggart

سپس دوباره در سال 1983 هند برنده جام جهانی کریکت در خداوند زمین کریکت در لندن – اصلی خانه ورزش, یک بار به نام “کلیسای جامع از کریکت.”

در علاوه بر این به موفقیت خود در رقابت های بین المللی هند نیز تبدیل کریکت به چند میلیارد دلار در صنعت. لیگ برتر هند افتتاح در سال 2008 ویژگی های سریع ء انواع کریکت شناخته شده به عنوان Twenty20. به عنوان مخالف به سنتی “آزمون مسابقات” بین تیم های ملی است که تا پنج روز Twenty20 مسابقات به طور معمول در تکمیل سه ساعت و تشویق مهاجم بازی تهاجمی.

David Richardson, مدیر ارشد اجرایی شورای بین المللی کرکت گفت: در مارس 2019 که لیگ برتر هند کمک کرده بود کردهاید هند در مرکز cricketing جهان است.

یک روز مسابقه بین المللی کریکت که بازی بین هند و استرالیا در بنگلور در Jan. 19, 2020. AP Photo/Aijaz رهی

زمانی که رئیس جمهور تهمت تحویل اظهارات خود در استادیوم جدید واقع در نخست وزیر نارندرا مودی در ایالت گجرات محل خدمت به بیش از فقط یک فضای مناسب به جای یک جمعیت بزرگ. آن را نماد تکامل از ورزش با تاریخ سیاسی. و یا به عنوان مورخ Boria Majumdar, یادداشت های یک ورزش است که مانند “دین در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>