چگونه من نوشت و انتشار یک کتاب در مورد اقتصاد coronavirus در یک ماه


فقط. MIT Press اول می خواند

من فقط به انتشار یک کتاب اقتصاد در عصر COVID-19.

آن نوشته شده بود در ماه گذشته یا بیشتر, کارشناسی, ویرایش و منتشر شده توسط انتشارات MIT.

این است به طور کامل-2020 داستان چگونه از آن اتفاق افتاد.

مانند بسیاری از دانشگاهیان که ما وارد دوره حاضر از انزوا در اواسط ماه مارس, من نه در همه در مورد کار و چگونه به انجام آن ادامه دهید.

تا مطمئن شوید که من می خواهم که برای مقابله با صرفا آنلاین تعاملات با برخی از 300 به علاوه دانش آموزان اما خوشبختانه من توجه نکرد به ارزش مجازی سخنرانی های چند سال پیش.

البته من به لغو تمام مسافرت ها و کنفرانس ها برای آینده قابل پیش بینی است اما در برخی از راه هایی که فکر رهایی بخش بود.

و من می خواهم که برای مقابله با انگیزه یک نوجوان برای یادگیری در خانه و با دو اذیت دانش آموزان کالج که شده بود مجبور به بازگشت به خانه.

وسواس

برای هفته اول من هیچ چیز انجام می شود با وجود آزاد بودن به انجام هر کاری است.

من نمی تواند کمک کند اما عقده روحی بیش از آنچه که در جهان اتفاق می افتد.

در ابتدا آن را سرخوردگی در سرعت آهسته از اقدام دولت به عنوان من به طور مداوم تجدید اندک اطلاعات در افزایش عفونت.

سپس آن وحشت بود که این اقدامات به اندازه کافی نخواهد بود.

تغییرات اقتصادی شد بی سابقه است. بازار سهام gyrated و ستد در هماهنگی با ترس و انگیزه های دیگر که هیچ یک از ما می تواند درک.


ادامه مطلب: این coronavirus سهم سقوط بازار است و بر خلاف کسانی که رفته اند قبل از آن


آنچه روشن بود این بود که اگر من در خانه بودم که پس از آن بودند و بسیاری از افراد دیگر.

که ترک فروشگاه های خالی کارخانه ها تعطیل و خدمات غیر ضروری. اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار با تکیه بر جریان نقدی به نگه داشتن چیزهای عامل و پول نقد بود قطعا رفتن به متوقف کردن جریان.

در حالی که بهداشت عمومی همه گیر playbooks که در حال دنبال شدن با درجات مختلفی از پایبندی وجود نداشت اقتصادی راهکار برای این.

راهکار

هیچ کس تا به حال به دانش من یک مقاله نوشته شده در مورد نحوه خاموش کردن اقتصاد و پس از آن به سادگی راه اندازی مجدد آن را دوباره در برخی از زمان نامشخص.

در ذهن من این قیاس بود که ما را مجبور به توقف همه چیز.

ما با خوشحالی بسته ترین اقتصادهای هر یک از کریسمس و هیچ کس فریاد می زند: “افسردگی است.” ساده ترین راه برای انجام این کار این بود که فقط تاخیر پرداخت قبض بدون نتیجه.

من می توانم فکر می کنم از راه هایی برای انجام این کار: وام تضمین حقوق و دستمزد یارانه مستقیم نقدی moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت.

من شروع به نوشتن افکار من به عنوان اگر که اصلی و روشنگری. و سپس من تو را دیدم همه از من اقتصاد همکاران انجام چیزی مشابه به همین.


ادامه مطلب: چگونه اقتصاد می تواند زنده ماندن یک دوره ‘به حالت تعلیق در انیمیشن’ برای مقابله با کروناویروس


هر کس تا به حال به طور همزمان به همان نتیجه رسیدند. یک راهکار جدید که اختراع شد در همان زمان در سراسر جهان است.

تریلیون دلار شد, صرف, اما آن را برای من روشن بود که غیر اقتصاددانان بودند تا حدودی زبانم بند آمده.

تا به حال اقتصاددانان هشدار داد و برای سال ها در برابر خطرات کسری? کودکان ما توان پرداخت این ؟ و چه برنامه ریزی ؟ چقدر طولانی بود رفتن به گذشته و چگونه مطمئن بودند ما است که ما فقط می تواند به حالت عادی?

ما تا به حال برخی از اقتصاددانان پاسخ به این پرسش, اما نه همه آنها.

های

مانند مقامات بهداشت عمومی که نیاز به توضیح جزییات بیشتری از چه قرار COVID-19 اقتصاددانان نیاز به توضیح آنچه آنها فکر می کردند که زمانی که آنها در نظر گرفتن چنین غیر معمول و استثنایی مراحل.

یک هفته به انزوا تصمیم گرفتم من نوشتن یک کتاب.

آن را پوشش تمام مسائل اقتصادی conundrums و تناقضاتی که در حال ظهور بودند. آن را قرار داده و آنچه که ما می دانستم که همراه با آنچه که ما نمی دانیم و سعی کنید برای کمک به مردم روند چه اتفاقی می افتد.

این امر به من کمک کنید یک دسته آن را به عنوان به خوبی.

من نوشته محبوب اقتصاد کتاب های قبل از, اما هرگز به سرعت.

طرح من برای نوشتن 10 فصل – یک روز پس از آن منتشر می شود. در نظر است که آخرین مرحله من می تواند خود, منتشر, اما, با توجه به سرعت که در آن من بود و کار من نمی تواند اعتماد به نفس من حالا همه چیز. آن را تا به حال به کارشناسی.


ادامه مطلب: باز حرف از 265 استرالیا اقتصاددانان: آیا قربانی سلامتی برای ‘اقتصاد’


اکثر ناشران دانشگاهی کار به آرامی اما با من تماس MIT مطبوعات و پرسید: اگر آنها می تواند به انجام کارهای متفاوت است. آنها را از طریق در راه است که من پیش بینی نیست.

آن را به عنوان معلوم انتشارات MIT به تازگی با همکاری MIT Media Lab در یک پلت فرم به نام PubPub. آن ساخته شده است اجازه می دهد تا از نظر مردم و نقد و بررسی. این طرح برای من برای نوشتن این کتاب و پس از سرمقاله نقد و بررسی, پست, تمام چیزی که برای PubPub برای باز نقد و بررسی توسط اعضای عمومی.

آن را ارسال شده در مارس 7, فقط 19 روز پس از اولین بار من تا به حال این ایده برای نوشتن یک کتاب.

وجود دارد تنها 8 فصل اما آنها که دیگر از من تا به حال پیش بینی – 30,000 کلمات در همه. شما می توانید ببینید که نسخه اینجا.

انتقادات و پیشنهادات

سپس MIT دکمه ارسال آن را به همکار داوران و آنها را تحت فشار قرار دادند به بازگشت نظرات در عرض یک هفته.

در ضمن من به نوشتن ادامه. همه چیز به سرعت در حال تحول. بیشتر انتقادی, اقتصادی, پژوهش جاری شدن سیل در به عنوان اقتصاددانان از سراسر جهان منحرف انرژی خود را از آنچه تا به حال انجام شده است به تحقیق در مورد جنبه های مختلف بحران است.

در پایان حدس من این است که 80% از ارجاعات در کتاب از دو ماه در یک سال – مارس و آوریل سال 2020!

در نهایت من به عنوان سمبل ثروت از دیدگاه از باز کردن و بررسی دقیق. سابق (نظرات) بودند و در واقع دقیق تر و مفید تر از دومی (همکار نظرات) که گاهی مسائل برای آینده است.

در نهایت در تاریخ 22 آوریل (یک هفته جلوتر از برنامه) این نسخه الکترونیکی از کتاب من منتشر شد در سطح جهانی.

آن 40,000 کلمات و امیدوارم باقی خواهد ماند مربوط به چند ماه. آن را برای فروش در اینجا.

من توصیه به انجام این نوع از چالش ؟

کتاب بعدی

به طور کلی من با خوشحالی چیزی است که وجود دارد خارج وجود دارد برای مردم را به خواندن و هضم است.

اما من شخصا آن را بیشتر خسته کننده تر از من پیش بینی کرده بود. بود که به دلیل شدت کار می کنند اما به دلیل موضوع آن است.

من دیگر کتاب های مثبت و خوش بینانه است. این یکی بود, برای, ترین, بخش, افسرده. اولین کلماتی بودند “همه چیز افتضاح است” و آن را بهتر نشد.

ویرایشگر من به نام اولین نسخه از پایان تلخ. وجود دارد روز که من در آن غرق شد توسط خود من کلمات و بازنشسته شده بود به نیمکت تا زمانی که من می تواند انتخاب کنید تا خودم دوباره.

خوشبختانه با وجود احساسات خود من بسیاری از کسانی که خواندن کتاب آمده اند دور نگران و آگاهانه به جای از دست داده و نا امید کننده است. که چیزی است.


ادامه مطلب: است که سلامت روانی خود را رو به وخامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا آنچه به نگاه کردن به


این سفر نشده است. MIT Press منتشر خواهد شد معمول نسخه از این کتاب در ماه نوامبر. من خواهد شد به روز رسانی آن به طور مستمر برای یک ماه یا بیشتر قبل از آن.

هنوز هم وجود دارد ما نمی دانیم. ما در حال یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 و تولید تعداد زیادی از مطالعات انجام شده, اما من فکر می کنم واقعی جریان دانش شده است متاسفانه کند.

که می تواند موضوع را پیگیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de