چگونه من catfished من catfisher: یک W5 تحقیقات عاشقانه کلاهبرداری

تورنتو — من به طور کامل غوطه ور در یک تحقیق به رمان تقلب در زمانی که خوش تیپ سرباز آمریکایی که خود را به نام الیور به طور تصادفی به من ارسال مستقیم پیام در Instagram.

زمانی که من در پاسخ به “سلام” او از من خواست به دانلود Google Hangouts “به دلیل آن را امن تر است.”

من به همراه سعی کنید برای دریافت نگاه کردن به درون در جهان سایه از اینترنت scammers. من بازی cat(ماهی)- و-موس با مرد تماس خود را Oliver شده اند, سرگرم کننده, به جز برای این واقعیت است که آنچه که او می کند این است که کاملا بد.

الیور بخشی از یک شبکه بین المللی preying در معرض, زنان تنها.

“من می دانم که ما یکدیگر را نمی دانم اما با گذشت زمان ما خواهد شد. من واقعا می خواهم به شما می دانید بهتر است امیدواریم که ما می تواند واقعا نزدیک است. من نمی صحبت کردن با زنان. من همیشه با تمرکز بر کار من است.”

و چه کار او ادعا می کند که.

الیور می گوید او یک گروهبان با ارتش آمریکا در یک راز مخفی ماموریت در افغانستان است. به سرعت الیور شروع می شود تماس با من “Dearie” و “کودک” و گاهی اوقات حتی “بو.”

خود متون طولانی هستند جای تعجب پاکدامن اما او lavishes من با قلب emojis و سهام بی ربط پیام های خود را در مورد استقرار در “جنگل” از افغانستان است. الیور به نظر نمی رسد بسیار علاقه مند در آنچه که من انجام می دهم اما او از جان گذشته است برای شنیدن صدای من.

“من می بینم ما با داشتن یک آینده هم اجازه دهید فقط این رابطه را به سطح بعدی. من اعتقاد دارم که زمانی که ما شروع به صحبت کردن در تلفن که خواهد شد بسیار بهتر است.”

متاسفانه الیور می گوید: کابل, افغانستان ضعیف اینترنت و به دلیل ماهیت کار خود را, تماس تصویری است که به شدت ممنوع است. الیور التماس من برای ارسال پول به طوری که ما می توانیم با استفاده از تلفن ماهواره ای. هزینه? 4 هزار دلار است.

این یک مقدار زیادی از کار با داشتن یک پسر است که در بالا راز ماموریت مخفی در کابل ، من مشغول چیزهای دیگر و همین حالا آن را به گوگل Hangouts برای حدود یک ماه است. وقتی که من دوباره وارد سیستم شوید, من این را ببینید:

“لطفا با من حرف بزن”

“شما اومدی”

“Lool. نه پسر و مرد دی شما دنبال دی کمر او را هم از آنجا که شما بدون رفتن فقط بحث می گویند شما کار می کنند ، Maka هنوز دی بمب Na ogor رفتن پایان شما وجود دارد”

“شما اومدی”

“شما واقعی نیست. شما باید بازی شده من این همه در حالی که شما یک گربه ماهی”

صدمه دیده بود که من هم او را نادیده گرفتن و متوجه می شوند که او نمی خواهید برای دریافت هر گونه پول از من کلاهبردار بود که من از بودن تقلب برای رهبری او را در.

“گربه ماهی” کلمه ای است که حتی وجود یک دهه پیش است اما یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک فرد که باعث ایجاد جعلی رسانه های اجتماعی پروفایل با شخص دیگری تصاویر برای فریب قربانیان unsuspecting به توزیع بیش از قلب خود را و سپس کیف پول خود را.

در این دوره از تحقیق در مورد این پدیده بسیاری از زنان در اطراف من و همکاران و دوستان نیز نزدیک شده است در Instagram با خوب به دنبال, یونیفرم پوشیدن سربازان ایالات متحده در تلاش برای گفتگو.

آن را تبدیل به چنان گسترده است که ارتش آمریکا با صدور یک بخشنامه است که سربازان خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خصوصی در تلاش برای خنثی کردن scammers که سرقت تصاویر خود را به ایجاد جعلی آنلاین personas.

یک W5 تحقیقات (مرد نامرئی) کشف یک سازمان به نام سیاه تبر است که فصل در 26 کشور جهان از جمله کانادا ، آنها پیچیده سندیکای جرم و جنایت است که دارای تخصص در رمان تقلب. آنها هدف وب سایت های دوستیابی, Facebook, گروه, instagram پروفایل.

هر کسی که پاسخ می شود با بمباران محبت پیام و سپس برخی از مرتب کردن بر اساس از یک بحران است که نیاز به یک مقدار کمی از پول است. بررسی ما نشان می دهد که یک بار پول فرستاده شده است پیچیده تر کلاهبرداران آورده به کلاهبرداری و به دنبال آن افزایش تقاضا برای پول بیشتر. زمان قربانیان عاقلانه تا آنها در وضعیتی وخیم از دو whammy از دست دادن: یک مالی دیگر احساسی است.

با توجه به Canadian Anti-Fraud مرکز, داستان عاشقانه, کلاهبرداری شماره یک نوع تقلب در کانادا, حسابداری برای حدود 20 میلیون نفر در گزارش زیان هر سال است. اما به دلیل شرم و کمتر از یک درصد تا کنون گزارش جرم و جنایت. اگر شما انجام این ساده ریاضی است که به معنی عاشقانه تقلب جنایی سازمانی که reaps 2 میلیارد دلار در سال در کانادا از قربانیان آن است.

زمانی که من اعتراف به الیور که من یک روزنامه نگار مشغول به کار در یک داستان در مورد catfishers آن مرحله او. به جای او بوی فرصت های جدید برای پول است. الیور ارائه می دهد به اشتراک گذاشتن داستان واقعی با من. قیمت ؟ 900 دلار است.

“ارسال پول را به من. من به شما خیلی بیشتر”

“از آنچه شما می خواهید بدانید”

“من معنی زیادی”

“و حتی تصاویر”

“فیلم ها”

“معامله؟”

من به الیور من نمی خواهد او را به پرداخت هر گونه پول. اما که من را حفاظت از هویت خود را اگر او موافقت می کند به مصاحبه.

“شما نمی توانید به من کمک کند اما شما می خواهید من به شما کمک کنم؟”

“این است که چگونه انسان ها”

“شما اهمیتی نمی دهند اگر من هر چیزی به تغذیه”

“شما بسیار خودخواه”

“جهان ستمکاران است”

و سپس گروهبان الیور phoney سرباز که به نام من کودک و استادانی عشق فنا ناپذیر خود را مسدود شده من.

به الیور گفت: “جهان ستمکاران است”.

سازمان دیده بان W5 آخرین تحقیقات “عشق و پول” شنبه شب در 7pm در CTV

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im