امید می تواند برای تضعیف هنگامی که ما درک تهدیدات به ما راه زندگی و این روز را به مقدار زیادی وجود دارد. همانطور که سن ما ممکن است مبارزه با غم از دست دادن و یا بیماری های مزمن. ما به عنوان دیده بان, اخبار ما نگاه کنید ما نظام سیاسی قطبی ناامید کننده قفل شده است و در هرج و مرج است. Coronavirus گسترش وسیع تری روزانه; بازارهای ایالات متحده نشانه عدم امیدواریم با داو جونز سقوط آزاد. از دست دادن امیدوارم که گاهی منجر به خودکشی شده است.

زمانی که هیچ امیدی وجود دارد – زمانی که مردم می توانند تصویر مورد نظر برای پایان دادن به مبارزات خود – آنها از دست دادن انگیزه برای تحمل و قدرت. به عنوان استاد ممتاز بازنشسته در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع من مطالعه کرده ام, مثبت, روانشناسی, بخشش, سلامتی و علم از امید برای بیش از 40 سال است. من وب سایت رایگان ارائه می دهد منابع و ابزار برای کمک به خوانندگان خود را زنده تر و امیدوار به زندگی.

چه امید ؟

امید است Pollyannaish خوش بینی – با این فرض که یک نتیجه مثبت اجتناب ناپذیر است. به جای امید است انگیزه برای استقامت به سوی یک هدف و یا پایان دولت حتی اگر ما در حال شک و تردید است که یک نتیجه مثبت است به احتمال زیاد. روانشناسان به ما بگویید امید شامل فعالیت نگرش می تواند انجام دهد و اعتقاد به این که ما باید یک مسیر به نتیجه مورد نظر ما. امید است که اراده برای تغییر و راه-قدرت را در مورد آن تغییر دهید.

با نوجوانان و جوانان یا بزرگسالان میانسال امید است که کمی آسان تر است. اما برای افراد مسن آن را کمی سخت تر است. پیری اغلب به معنی در حال اجرا در برابر موانع است که به نظر می رسد سرکش مانند تکرار سلامتی یا مالی و یا مسائل مربوط به خانواده که فقط به نظر نمی رسد برای از بین برود. امیدوارم که برای افراد مسن به “چسبنده” persevering یک “مادر امید است.”

امید است بیش از فقط مثبت فکر کردن. گتی ایماژ / ridofranz

چگونه برای ایجاد امید

در حال حاضر خبر خوب: این مطالعه از دانشگاه هاروارد “شکوفایی انسان برنامه” به تازگی منتشر شده است. محققان به بررسی تاثیر امید در حدود 13000 نفر با متوسط سن 66. آنها دریافتند کسانی که با امید بیشتری در طول زندگی خود تا به حال بهتر, سلامت جسمی, سلامت بهتر رفتارهای اجتماعی بهتر پشتیبانی و عمر طولانی تر. امیدوارم که همچنین منجر به کمتر مشکلات بهداشتی مزمن, کمتر, افسردگی, اضطراب کمتر و کاهش خطر ابتلا به سرطان است.

بنابراین اگر حفظ امید در دراز مدت خیلی خوب است برای ما چگونه ما افزایش آن ؟ و یا ساخت امیدوارم که اگر آن را میا? در اینجا من چهار پیشنهادات:

شرکت در یک سخنرانی انگیزه – و یا خواندن و یا گوش دادن به یکی آنلاین از طریق یوتیوب و وبلاگ و یا پادکست. که باعث افزایش امید اگر چه معمولا رفع کوتاه مدت است. چگونه می تواند به شما ساخت طولانی مدت امید ؟

تعامل با یک مذهبی یا معنوی جامعه است. این کار کرده است برای هزاران سال. در میان یک جامعه مانند ايمان مردم کشیده اند و قدرت یافت صلح و تجربه ارتفاع روح انسان فقط با دانستن چیزی است که وجود دارد و یا کسی که بسیار بزرگتر از آنها است.

ببخش. شرکت در یک بخشش گروه و یا تکمیل یک بخشش do-it-yourself, کارنامه, ایجاد امید, دانشمندان می گویند. آن را نیز کاهش افسردگی و اضطراب را افزایش می دهد (شاید این واضح است) ظرفیت خود را به ما ببخشد. درست است که حتی با طولانی-برگزار کینه. من شخصا پیدا کردم که با موفقیت آمرزنده کسی فراهم می کند یک حس هر دو اراده و راه قدرت را تغییر دهید.

انتخاب یک “قهرمان امید است.” برخی از تغییر تاریخ: نلسون ماندلا تحمل 27 سال حبس و در عین حال استقامت برای ساخت یک کشور جدید. فرانکلین دلانو روزولت به ارمغان آورد امید به میلیون ها نفر برای یک دهه طول رکود بزرگ. رونالد ریگان به ارمغان آورد و امید به جهانی که به نظر می رسید برای همیشه فرو رفته در جنگ سرد. از چهارم دولت از آدرس اتحادیه: “امشب من صحبت از برنامه های بزرگ و رویاهای بزرگ. آنها رویاهای ما می تواند به حقیقت می پیوندند. دو صد سال از تاریخ آمریکا باید به ما آموخت که هیچ چیز غیر ممکن است.”

قطعا یک قهرمان امید – ناسا ریاضیدان کاترین جانسون در 89 جوایز اسکار, مارس 2017. گتی ایماژ / Jason LaVeris / FilmMagic

امیدوارم که شما سادهای نیست

امیدوارم که تغییرات سیستم است که به نظر می رسد گیر کرده است. کاترین جانسون, سیاه ریاضیدان نقش حیاتی در اوایل روز از ناسا و مسابقه فضایی برجسته بود در فیلم “چهره های پنهان” به تازگی درگذشت در سن 101. فیلم و کتاب بر آن استوار بود) به نور آورده تداوم خود را در برابر یک سیستم است که به نظر می رسید برای همیشه گیر کرده است. برایان استیونسون که هدایت برابر عدالت ابتکار و موضوع فیلم “فقط رحمت” با موفقیت مبارزه برای کمک به کسانی که به اشتباه محکوم و یا incompetently دفاع به اعدام.

استیونسون با ابراز تاسف است که او نمی تواند کمک به هر کسی که نیاز به آن; او به این نتیجه رسیدند که او زندگی می کردند در یک سیستم که در واقع او بیش از حد یک مرد شکسته. در عین حال او به طور مداوم یادآوری خود را از آنچه او گفته بود هر کس او تلاش برای کمک به: “هر یک از ما,” او گفت: “بیش از بدترین چیزی که ما تا کنون انجام داده است.” امیدوارم که تغییرات همه ما است. با به دست آوردن امید برایان استیونسون مثال ما الهام بخش.

بدون در نظر گرفتن چقدر سخت تلاش ما نمی توانیم از بین بردن تهدید به امید. چیزهای بد اتفاق می افتد. اما وجود دارد انتهایی مداوم امید: ما سالم تر و روابط ما شادتر هستند. می تواند ما را در مورد که امیدواریم با buoying ما اراده تقویت پایداری ما پیدا کردن مسیر به اهداف و رویاهای ما و به دنبال قهرمانان از امید. و فقط شاید یک روز ما بیش از حد می تواند مانند یک قهرمان.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de