چگونه بهداشت حرفه ای نیاز به بحث در مورد پایان زندگی – در طول coronavirus و فراتر از

Coronavirus همه گیر است منجر به بسیاری دشوار و ضروری مکالمات در حال وقوع در بیمارستان. وجود دارد خواهد بود بدون شک بسیاری از. در طول چند روز گذشته من شده است به یکدیگر مشاوره در مورد بحث حساس و ناراحت کننده موضوعات بر اساس شواهد از کار خود من و از کار توسط دیگر محققان که مطالعه زندگی واقعی نمونه هایی از این نوع از مبادلات.

من به اشتراک گذاشته اند این مشاوره با انگلستان مراقبت تسکینی کارشناسان که در حال تولید COVID-19 هدایت خاص برای بیمه خدمات درمانی. که هدایت را ترکیب بالینی عقل و دانش و پژوهش به منظور کمک به کارکنان بهداشتی که باید به بسیاری از بحث های سختی در هفته های آینده و ماه.

محققان مثل من تجزیه و تحلیل تعامل انسان – آن است که چگونه ساختار و نحوه عملکرد آن است. این به این معنی است که علاوه بر دادن مبتنی بر شواهد مشاوره دشوار و مکالمات مربوط به coronavirus ما همچنین می تواند ارائه برخی از کلی درس مورد چگونه عبارات کار (و شکست).

حتی با شواهد مبتنی بر مشاوره است که در آن عبارات برای استفاده در مکالمات سخت مهم است به یاد داشته باشید اهمیت زمینه و نکات دقیق وظریف. برای مثال یک عبارت در حال حاضر توصیه می شود توسط بسیاری در زمینه بهداشت و درمان برای زمانی که پزشکی قضاوت این است که کسی را از مرگ قریب الوقوع است: “sick enough to die”.

اما این یک چیز به عنوان خوانده شده “عبارت کلیدی” در ارشاد منتشر شده و کاملا به دیگری برای گفتن و یا شنیدن آن را در یک مکالمه واقعی. اما مناسب این عبارت به نظر می رسد بر روی صفحه و یا صفحه نمایش آن ممکن است شکست کاملا هنگامی که صحبت کردن با صدای بلند.

دلیل این است که چگونه یک عبارت قابل درک است بستگی دارد مهمتر در زمانی که آن را گفته است. یک نوشته عبارت می تواند به تنهایی – یک صحبت با عبارت هرگز می کند. ما را در درک کلمات و عبارات در متن. کلمات ما ناچار خواهد شد شنیده می شود در نور از آنچه آمده است از قبل در گفتگو و در نور گسترده تر شرایط.

بنابراین عبارت “sick enough to die” را شنیده و درک بسیار متفاوت اگر به زبان آمده به عنوان بخشی از یک مکالمه بین یک دکتر و یک شدت ناخوشی بیمار (یا عضو خانواده) از اگر فریاد زد پایین گوشی که پاسخ اول در یک حادثه است که در تلاش برای متقاعد کردن خدمات اورژانس برای اعزام یک آمبولانس هوایی.

حتی در مکالمه بین دکتر و بیمار, دقیقا زمانی که دکتر می گوید: “sick enough to die” را شکل خواهد داد که چگونه آن را شنیده است و در پاسخ به.

مثلا صادر شده در آغاز یک مکالمه بدون سرب تا آن را ممکن است به خوبی شنیده می شود به عنوان تکان دهنده, بی پرده و بی رحمانه است. متناوبا روی زمین تهیه می شود – به طور خلاصه اگر لازم – با دکتر اول به دنبال بیمار یا یکی از اعضای خانواده درک وضعیت. هنگامی که آنها به نظر می رسد به رسمیت شناخته شده اند گرانش از وضعیت “sick enough to die” پس از آن می تواند کار به تایید و حمایت به جای شوک.

یک راه مشترک برای آماده سازی زمین است که گاهی اوقات به نام “پیش بینی”. آن شامل حرکت گام به گام به سمت نتیجه گیری, توضیح علائم و نشانه های در راه است که به آرامی و به تدریج instils شناخت و درک درستی از graveness از این وضعیت است.

چنین پیش بینی ممکن است به خصوص مفید در یک وضعیت که در آن یک مظنون این اخبار ممکن است به عنوان یک شوک است. بنابراین اگر برنامه ریزی برای استفاده از یک عبارت شما همچنین باید برای هدایت مکالمه به سمت محل مناسب برای آن است.

ما چگونه مقدمه عبارت است همچنین کلید چگونه آن را می توان درک کرد. یک عبارت مانند “sick enough to die” را می توان با کلماتی مانند “من فکر می کنم …”, “متاسفانه …”, “متاسفانه …” ، این کلمات اضافه کردن نکات دقیق وظریف معنی و حساسیت به آنچه گفته است. به این ترتیب, آنها واقعا مهم در گرفتن بیش از آنچه ما می خواهید برای دریافت بیش از زمانی که ما استقرار یک عبارت کلیدی.

چه پنهان در پشت کلمات ما

آنچه که ما می گویند به یک دیگر می کند بسیار بیشتر از انتقال و دریافت اطلاعات است. این مهم است که توجه داشته باشید که ما به طور کلی انجام چند چیز در یک بار زمانی که ما چیزی می گویند. مثلا با یک نرم تن و یک مقدمه از جمله “من خیلی متاسفم اما …”, “بیمار به اندازه کافی به مرگ” می توانید عبارت انتقال احساسات مراقبت و حساسیت نیز هست.

حتی ظریف تر اقدامات رفتن بیش از حد. هنگامی که یک حرفه ای با استفاده از عبارت آنها به احتمال زیاد به درک به عنوان انتقال اطلاعات نه تنها بلکه همچنین خود را در پزشکی تخصص و تجربه است. با توجه به آنچه در قبل و بعد این عبارت خود را اغلب به شکل یک بخشی از یک بزرگتر ارتباطی وظیفه مانند تصمیم گیری یا نه تهویه باید شروع و یا متوقف کردن برای کسی.

پیدا کردن کلمات درست. Shutter stock/Drazen Zigic

بنابراین هنگامی که ما فکر می کنم در مورد عبارات کلیدی مهم این است که ما تمرکز بر گرفتن ترکیب درست نیست کور ما به این مسائل مهم دیگر. ما نیاز به در نظر گرفتن که در آن ما قرار داده است که عبارت داخل کلی مکالمه و در عرض یک حکم خاص. اگر مراقبت های بهداشتی حرفه ای فکر می کنم عاقلانه و با استفاده از عبارات کلیدی با دقت امیدوارم آنها را در رسیدن به آنچه که آنها قصد دارند با گفتن آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو