چگونه جورج پل شکست خورده و آزار جنسی قربانیان: کامل یافته های کمیسیون سلطنتی گزارش

بخش قابل توجهی از گزارش نهایی کمیسیون سلطنتی به نهادی پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان امروز آزاد شدند.

زمانی که این گزارش از جهان پیشرو پنج سال تحقیق و تفحص ارائه شده به استاندار در دسامبر 2017, بخش های زیادی از سه جلد شد و بیهوش شدم. آنها تا به حال شده است redacted بنابراین به عنوان نه به تعصب تعدادی از جاری یا آینده دادرسی کیفری از جمله موارد در برابر کاردینال جورج پل.

سه redacted حجم بودند که در این گزارش مورد مطالعه 28 (در کلیسا مقامات در بالار) گزارش مطالعه موردی 35 (در قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک ملبورن) و جلد 16 کتاب 2 از گزارش نهایی که متمرکز بر کلیسای کاتولیک به طور کلی.

اکثریت redactions مربوط به چه پل دانست و در مورد اتهام روحانیت سوء استفاده جنسی از کودکان در برابر انواع روحانیت در بالارات و ملبورن و آنچه که او می تواند و باید انجام شود در آن زمان است. آنها باقی مانده است redacted در حالی که او در مواجهه با اقدام قانونی در رابطه با سوء استفاده جنسی از اتهامات علیه خود را.


ادامه مطلب: چگونه جورج پل برنده در دادگاه های حقوقی و فنی


ویکتوریا پلیس اعلام کرد که شارژ پل با یک سری از جرائم در ماه ژوئن 2017. تقریبا نیمی از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و با توجه به شواهد کافی از جمله پس از مرگ یکی از شاکی و دیگر اینکه حکومت پزشکی نامناسب به شواهد.

پل محکوم شد در ماه دسامبر سال 2018 پنج فقره سوء استفاده جنسی دو پسر در کلیسای جامع سنت پاتریک در 1990s. هزینه های اضافی مربوط به اتهام سوء رفتار جنسی در بالارات بودند کاهش یافته است.

پل محکومیت تایید شد در دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ویکتوریا در ژوئن 2019 اما لغو در نهایی درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی در ماه گذشته.

در مصاحبه با Sky News مفسر اندرو بولت پس از تبرئه, پل گفت: “بسیار جای تعجب نیست اگر وجود دارد هر گونه بد یافته علیه من در همه” در redacted مواد در کمیسیون سلطنتی را گزارش.

این مورد است.

آنچه پل انجام می شود باید در بالارات

پل مقرر شد یک کشیش در سال 1966 و هفت سال بعد مقرر شد به عنوان قائم مقام اسقفی مسئول آموزش و پرورش در اسقف نشین از بالار.


ادامه مطلب: داوران ممکن است در نظام هیئت منصفه پس از جورج پل موفق تجدید نظر


از زمان خود را در بالارات, پل ادعا شده اند نادان از وحشتناک سوء استفاده از در حال حاضر بدنام محکوم کودک مجرم جنسی جرالد Ridsdale و برادران مسیحی بودند که آموزش در بالارات مدارس.

جرالد Ridsdale دادن شواهد در کودکان سوء استفاده جنسی سلطنتی کمیسیون بالار پرس و جو. سلطنتی کمیسیون/روابط عمومی جزوه تصویر

اما کمیسیون سلطنتی یافت در غیر این صورت گفته بودند

راضی است که توسط 1973 کاردینال پل بود نه تنها آگاهانه از کودک سوء استفاده جنسی توسط روحانیون اما که او نیز تا به حال در نظر گرفته اقدامات اجتناب از موقعیت های که ممکن است تحریک شایعات در مورد آن.

این کمیسیون همچنین قبول نکرد پل شواهدی وجود دارد که اسقف رونالد Mulkearns دروغ به او و دیگر consultors مورد

دلیل واقعی برای حرکت Ridsdale – یعنی فعالیت جنسی با کودکان است.

کمیسیون پذیرفته شده شواهدی وجود دارد که دانش آموزان در سنت پاتریک در دانشگاه بالارات گفت: پل مسیحی که برادر ادوارد Dowlan شد دست زدن به پسران وجود دارد. آنها بیشتر پذیرفته شده است که پل

گفت: کلمات به اثر ” نمی شود مسخره و راه می رفت دور.

پل ادعا کرد که هیچ خاطره ای از این وقایع و قبول نکرد که به او گفته شده بود از Dowlan سوء در سال 1974.

شکست به گزارش پدر Searson

پل منصوب شد اسقف کمکی ملبورن در سال 1987. دو سال بعد او تحویل داده شد یک لیست از نارضایتی ها و اتهامات در مورد یک کشیش پیتر Searson.

شکایت در مورد Searson خشونت آمیز و تهدید جنسی و سوء رفتار تکان دهنده است. در شواهد قبل از کمیسیون پل پذیرفته شده است که

پدر Searson باید ایستاده بود پایین و یا حذف از محله.

در عین حال او به طور همزمان فکر نمی کنم که آن جای خود را به بررسی اتهامات وارده علیه Searson. بر اساس این گزارش,

کاردینال پل شواهد بود که او نمی تواند به یاد بیاورید توصیه یک دوره خاص عمل به اسقف اعظم. او اذعان کرد که در نگاه به گذشته او ممکن است شده اند ‘کمی بیشتر بازور’ با همه طرف های درگیر.

این کمیسیون در حال داغدار از پل انفعال در این مورد. آنها را رد کرد که این دیدگاه می تواند تنها باید به او “نگاهی به گذشته”. آنها نوشت:

بر اساس آنچه شناخته شده بود به اسقف پل در سال 1989 آن را باید شده اند آشکار به او را در زمان. او باید توصیه اسقف اعظم به حذف پدر Searson و او را به انجام این کار نیست.

پل مسئول “رفاه کودکان در جامعه کاتولیک از منطقه” و او موفق به اقدام برای تضمین ایمنی خود را.

کمیسیون توصیف این مورد به عنوان نشان دهنده

یک شکست از سیستم در محل به درستی پاسخ به شکایات از جمله در نظر گرفتن مسئول اقدام در مورد آن شکایت.

Searson درگذشت در سال 2009 بدون اینکه محکوم کرد. کلیسا پرداخت کرده است و نزدیک به 300.000 دلار غرامت به قربانیان خود را.


ادامه مطلب: قبل از coronavirus چین بود و به دروغ متهم كردن آبله. نژادپرستی نقش آن بیش از حد


تاریخچه و دیگر سیاه

در حال حاضر unredacted گزارش استارک و روشمند در مستند پل علم خود را از اتهام سوء استفاده و خود را سازگار و شکست مکرر به گزارش و بررسی است که سوء استفاده. به عنوان کشیش, کشیش اسقف و اسقف اعظم او نمی بود کار خود را برای محافظت از کودکان خود را تحت مراقبت است.

هیچ یک از اطلاعات نشان داد در unredacted حجم امروز منتشر شده جدید است. نه ما آن را تبدیل درک فرد و سیستمیک شکست از موسسات بزرگ مانند کلیسای کاتولیک به پاسخ مناسب به اتهامات سوء استفاده جنسی از کودکان.

اما ممکن است برخی از راحتی به بازماندگان است که بررسی دقیق از این وحشتناک سابقه است و دیگر سیاه و جزئیات کامل بررسی شده اند ساخته شده شناخته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de