دنیای قارچ ها را به خود جلب کرده و بسیاری از علاقه و به نظر می رسد در حال تبدیل شدن بسیار شیک از اواخر. یک نمایشگاه جدید در سامرست هاوس لندن به عنوان مثال به خود اختصاص داده است “قابل توجه قارچ”. هیچ تعجب: ما در حال وعده داده است که قارچ ممکن است کلیدی برای آینده ای پایدار در زمینه های مختلف به عنوان مد نشت سمی پاک, یو پی اس, بهداشت روان و ساخت و ساز. آن را در این زمینه که منافع خود دروغ است.

با تغییرات اساسی در طراحی مشکل از زمان ما: ساختمان های بسیار همدستی در بحران است. هم ساختمان و ساخت و ساز مشارکت 39% جهان کربن. انرژی مورد استفاده برای گرم کردن و خنک و نور ساختمان حساب 28 درصد از این تولید گازهای گلخانه ای: خانواده بزرگترین تولید کننده گازهای گلخانه ای پس از سال 2015 حسابداری برای یک چهارم از کل انگلستان انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2017.

باقی مانده 11 درصد از ساختمان های کربن متشکل از کسانی که در ارتباط با ساخت و ساز و مصالح ساختمانی. انگلستان صنعت ساخت و ساز به عنوان مثال با استفاده از حدود 400 میلیون تن مواد هر سال و حدود 100 میلیون تن تبدیل به زباله. سیمان به تنهایی مسئول عظیم 8% جهانی CO₂ تولید گازهای گلخانه ای. این مقایسه به مقدار بدخیم جهانی صنعت حمل و نقل هوایی که از خود ساطع میکند 2 ٪ از تمام انسان ناشی از CO₂ تولید گازهای گلخانه ای. ساختمان و توسط انجمن صنعت ساخت و ساز در حال عمیقا مسئول برای تغییر آب و هوا.

سیمان – عنصر کلیدی از بتن – مسئول شگفت آور 8 ٪ از تمام کربن تولید گازهای گلخانه ای. ریکاردو گومز فرشته/Unsplash FAL

وجود دارد که آشکارا یک نیاز واقعی برای صنعت ساخت و ساز به منظور کاهش تاثیر آن مواد و انرژی استفاده کنید و به بخشی در گذار به سمت توسعه پایدار در اقتصاد با تحقیق و با استفاده از مواد جایگزین. این یک پوچ بپرسید: این مواد در حال حاضر وجود دارد.

قارچ مواد

و بله, یکی از این مواد اتفاق می افتد به دست آمده از قارچ ها: قارچ مواد مرکب. این مواد است که با ایجاد رشد میسلیوم – موضوع-مانند بدنه اصلی از یک قارچ – برخی از قارچ-تولید قارچ در پسماندهای کشاورزی.

میسلیوم عمدتا تشکیل شده از یک وب سایت از رشته ها به نام “hyphae” که در عمل به عنوان یک چسب طبیعی, در حال رشد به شکل شبکه های بزرگ به نام “mycelia”. این رشد توسط هضم مواد مغذی از ضایعات کشاورزی در حالی که اتصال به سطح مواد زائد به عنوان یک اقدام طبیعی خود مونتاژ چسب. تمامی مراحل با استفاده از رشد بیولوژیکی به جای گران انرژی بر فرآیندهای تولید.

بستن تا تصویر از میسلیوم نمایش در هم آمیخته خوب hyphae. © ایان فلچر

میسلیوم مواد ارائه یک فرصت هیجان انگیز به upcycle ضایعات کشاورزی به کم هزینه و پایدار و زیست تخریب پذیر مواد جایگزین. این به طور بالقوه می تواند به کاهش استفاده از سوخت های فسیلی وابسته به مواد. مواد با چگالی کم ساخت آنها بسیار سبک در مقایسه با دیگر مواد مورد استفاده در ساخت و ساز. آنها همچنین بسیار عالی حرارتی و مقاوم در برابر آتش و خواص.

قارچی معماری

به تاریخ میسلیوم مواد استفاده شده است در تعدادی از راه های مبتکرانه در پروژه های ساختمانی. یک شرکت خاص توجه داشته باشید از زندگی یک نیویورک بر اساس معماری شرکت طراحی شده که آلی میسلیوم برج شناخته شده به عنوان “Hy-Fi” در حیاط MoMA PS1 فضا در میدتاون منهتن. طراحی شده به عنوان بخشی از موما معماران جوان برنامه ساختار نشان می دهد که پتانسیل این مواد زیست تخریب پذیر در این مورد ساخته شده از زباله و کشت قارچ رشد در آجر به شکل قالب.

مای لینگ Lokko قارچ پانل و پنج ضلعی های تعاملی کار می کنند. بخشی از خانه سامرست نمایشگاه: قارچ هنر طراحی و آینده قارچ است. © مارک دمنده

یکی دیگر از پروژه توجه داشته باشید این است MycoTree یک فضایی انشعاب ساختار ساخته شده از بار تحمل میسلیوم قطعات. این پروژه تحقیقاتی ساخته شده بود به عنوان centrepiece برای “فراتر از معدن – رشد شهری” نمایشگاه در سئول دوسالانه معماری و شهرسازی 2017 در سئول ، این پروژه نشان می دهد یک تحریک آمیز چشم انداز چگونه مصالح ساختمانی ساخته شده از قارچ می تواند دستیابی به ثبات ساختاری است. این باز می شود تا امکان استفاده از مواد ساختاری و با خیال راحت در صنعت ساخت و ساز.

میسلیوم مواد نیز مورد تجزیه و تحلیل برای استفاده اعم از صوتی, جذب, تشکیل مواد بسته بندی و عایق کاری ساختمان. ناسا در حال حاضر در حال تحقیق با استفاده از میسلیوم به ساخت خانه قابل سکونت در مریخ.

بازیافت ساختمان

من بررسی توسعه میسلیوم مواد با استفاده از منابع محلی مواد مانند کاه گندم. کاه گندم ارزان است و فراوان منبع زباله در یورکشایر منطقه خواهد بود تا فوق العاده مواد اولیه برای ساخت و ساز. من هدف اصلی این است که به توسعه یک ماده برای استفاده در غیر باربر برنامه های کاربردی مانند داخلی ساخت دیوار و نمای روکش. مواد نمایش مشابه خواص ساختاری به کسانی که از مواد طبیعی مانند چوب.

بستن تا تصویر از قارچ P. ostreatus در حال رشد در اطراف کاه گندم. © ایان فلچر, نویسنده ارائه شده

توسعه میسلیوم مواد از منابع محلی ضایعات کشاورزی می تواند به کاهش در صنعت ساخت و ساز تکیه بر مواد سنتی است که می تواند به بهبود ردپای کربن خود را. میسلیوم کامپوزیت تولید نیز پتانسیل را دارد که یک نیروی محرک اصلی در توسعه جدید bioindustries در مناطق روستایی ایجاد رشد اقتصادی پایدار در حالی که ایجاد شغل جدید است.

صنعت ساخت و ساز است که در مواجهه با یک انتخاب. باید آن را انقلابی. اگر ما با کسب و کار به طور معمول ما باید به زندگی با این برنامه به طور بالقوه فاجعه بار عواقب ناشی از تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو