جوامع دینی نقش مهمی در روزانه مردم زندگی می کند. با توجه به مرکز تحقیقات پیو, 63 درصد از کانادایی ها شناسایی و با یک ایمان مذهبی در حالی که حداقل 55 درصد از کانادایی ها گزارش می دهند که دین حداقل تا حدودی مهم در زندگی شخصی خود است.

رسانه های اخیر مقالات برجسته چگونه رهبران مذهبی در حال اتصال با اعضای جامعه از طریق livestreamed خدمات و یا حتی توییتر موعظه. با این حال تحقیقات بر ایمان مبتنی بر نوعدوستی بود نشان می دهد که ایمان جوامع بازی بسیار گسترده تر نقش در طول زمان بحران.

بررسی من از ایمان جوامع نشان می دهد که چگونه آنها منحصر به فرد قرار به حمایت از مردم و تقویت انعطاف پذیری در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به دلیل اقتدار اخلاقی و گسترده ای در شبکه های, آنها ارائه منابع از همبستگی و علم و قدرت و معنا.

منابع همبستگی

ایمان جوامع به آسانی می توانید با شرکت در اعمال همبستگی که در ساخت جامعه انعطاف پذیری است. آنها به راحتی می توانید شناسایی آسیب پذیر جامعه و به سرعت بسیج به ارائه پشتیبانی.

معابد سیک به طور منظم نگه دارید یک لنگرجامعه آشپزخانه ارائه وعده های غذایی رایگان به معبد بازدید کنندگان است. در حال حاضر برخی از معابد در ساری, B. C. ارائه رایگان از لنگر و همچنین سازماندهی تحویل مواد غذایی به سالمندان و افراد معلول است. سیک آگاهی پایه و اساس راه اندازی کرده است یک “هیچ گرسنه Tummies” ابتکار به ارائه وعده های غذایی به آسیب پذیر جامعه عضو در سراسر B. C. Khalsa کمک های ارائه رایگان مواد غذایی و ملزومات در انتخاب نقاط در سراسر منطقه تورنتو.

به طور مشابه Ahmaddiya مسلمان انجمن جوانان راه اندازی کرده است یک محله در سراسر کشور یاور مبارزات انتخاباتی. کانادایی ها می توانید درخواست کمک از طریق ثبت نام آنلاین و یا تماس تلفنی; جوانان اعضای پشتیبانی خواهد کرد آنها را با چیدن مواد غذایی یا داروها.

این UJA (ایالات یهودی تجدید نظر) فدراسیون تورنتو گسترش جهانی سالانه خود را Seder کمپین برای کمک به در خطر خانواده ها در این منطقه در طول بیماری همه گیر.

سرانجام استودیو یوگا و مدیتیشن نرم افزار ارائه مطلب سکولار شکل معنوی همبستگی برای مردم معرفی کارش با یک مذهب رسمی نهاد. بسیاری از این ارائه رایگان کلاس های آنلاین به عنوان یک راه برای حمایت از مردم از طریق این زمان به چالش کشیدن.

منابع دانش

این همان گسترده شبکه های فعال جوامع دینی به دسترسی مستقیم به آنچه که اتفاق می افتد در سطح محلی است. این امر به ویژه مهم در زمینه های هستند که بسته به خارج از ناظران.

برای من زمان تحقیقات در کانادا مبلغ مسیحی سازمان های من با حضور در ماموریت های متحرک, Manitoba در ماه فوریه یک کنفرانس در وینیپگ که جذب نمایندگانی از بیش از 100 مسیحی سازمان. یک جزوه از یکی از سازمان توضیح داد که چگونه آنها حفظ تماس مستقیم با اعضای کلیساهای زیرزمینی در چین که غیر قانونی هستند کلیساها نه تحریم توسط دولت چین. به عنوان یک نتیجه, سازمان قادر به دریافت دانش دقیق در مورد آنچه اتفاق می افتد در جوامع در اوایل روز از coronavirus بحران است. آنها همچنین ارائه بودجه برای تجهیزات پزشکی به پرداخت به اعضای جامعه حتی در حالی که دولت چین سرکوب شد اطلاعات.

در چنین مواردی ایمان جوامع به عنوان اولین پاسخ دهندگان و همچنین اطلاعات کانال.

منابع قدرت

آن فرستاده قوی بهداشت عمومی پیام زمانی که پاپ فرانسیس خود را لغو یکشنبه برکت در یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر. این هفته مراسم به ندرت لغو شده و از سال 1954.

به همین ترتیب دالایی لاما منتشر شد یک نامه در حمایت از نخست وزیر مودی اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus در آن کشور است.

در کانادا UJA فدراسیون تورنتو صادر کرده است بهداشت عمومی به روز رسانی به سازمان های یهودی با هدف تسهیل مداوم جامعه گسترده پاسخ.

این صدای قوی اقتدار اخلاقی در داخل و خارج از جوامع خود را به طوری که توانایی نفوذ به گوش دادن به بهداشت عمومی توصیه.

متاسفانه این مورد زمانی که رهبران را انتخاب کنید به چشم پوشی از بهداشت عمومی توصیه هایی که می تواند عواقب قابل توجهی منفی. برای مثال ایالات متحده بسیاری از کلیساها همچنان باز باقی می ماند برای خدمات و جلب صدها نفر از نمازگزاران. این است که با وجود دولت ممنوعیت تجمعات عمومی و متعدد قبلی نمونه هایی از coronavirus نقاط داغ ناشی از بزرگ اشاره کرده است.

منابع معنی

با توجه به پیش نویس یک مقاله منتشر شده توسط دانشگاه کپنهاگ استاد اقتصاد Jeanet Sinding Bentzen جستجوهای گوگل در مورد نماز سر به فلک کشید در ماه مارس به عنوان coronavirus جهانی شد. حتی افرادی که نظر خود را به مذهبی در حال تبدیل شدن به نماز به عنوان یک راه برای مقابله با این بحران است.

ایمان جوامع کمک به مردم ایجاد معنی در زمان عدم اطمینان و اضطراب. Kenneth Pargament, یک روانشناس از دین و سلامت گفته است که “زبان مقدس – تحمل راز, رنج, امید, محدودیت, تسلیم, با هدف الهی و رستگاری” – می تواند کمک به مردم برای مقابله با شرایط خارج از کنترل خود.

برای مثال مدیر اجرایی Muslim Association of Canada, توصیه سازمان عضو است که “ما باید این را به عنوان زمان به تجسم تعریف کیفیت مؤمن: به نفع به خلقت خدا.”

به طور مشابه, دالایی لاما توصیه مسلمانان به شعار “تارا سرود” در پاسخ به این بیماری همه گیر. شعار مانتراها عمل است که مسلمانان با استفاده از به کشت دلسوزی برای خود و همه موجودات. تبت کانادا مرکز فرهنگی در تورنتو درخواست اعضای خود را به تلاوت به عنوان بسیاری از این مانتراها به عنوان امکان پذیر است و گزارش خود را در مجموع به دست آوردن یک جامعه به حساب.

ایمان جوامع خارج از رسمی نهادهای مذهبی نیز کمک به مردم برای ایجاد معنی است. Jack Kornfield یک معلم محبوب مدیتیشن با تمرکز حواس شیوه ایجاد کرده است یک بیماری همه گیر صفحه منابع در وب سایت خود را. این شامل تأملات هدایت در مورد نحوه کشت مداوم قلب و یا پاسخ به احساسات دشوار است در طول زمان دشوار است.

آن مهم است به درک چه چیزی باعث افزایش انعطاف پذیری افراد و جوامع در طول زمان چالش و عدم قطعیت است. این نمونه ها نشان می دهد که بسیاری از کانادایی ها را تجربه COVID-19 همه گیر در درون یک چارچوب است که به شکل یک جامعه ایمان. از همه مهمتر, آنها نشان می دهد که چگونه جوامع دینی در خط مقدم جامعه به رهبری, پاسخ به همه گیر.

در طول این زمان بحران مردم ممکن است پیدا کردن قدرت امید و هدف خود را از طریق اتصال به جوامع دینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو