این کشور گزارش پنج مورد از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. چهار نفر از آنها به تازگی در بازگشت از خارج از کشور – سه از ایتالیا و یکی از آلمان است. از سوی دیگر یک تماس نزدیک از یکی از عودت از ایتالیا.

اروپا در حال حاضر کانون جهانی همه گیر با ایتالیا بدترین آسیب دیده کشور است.

بنگلادش در روز شنبه شب اعلام کرد دو هفته تعلیق در ورود مسافران از کشورهای اروپایی به جز بریتانیا برای جلوگیری از واردات coronavirus موارد است.

وزیر امور خارجه AK Abdul Karim روز یکشنبه گفت: این تصمیم رانده شد عصبانی تظاهرات توسط بیش از 100 نفر قبل از آنها منتشر شد از شبکه و تاسیسات یک گام مقامات به نظر می رسد ساخته شده اند با اکراه.

بیش از 600000 نفر وارد کشور پس Jan 21 هنگامی که این ویروس شروع به گسترش از چین است.

دولت خواست تمام مسافران که وارد بنگلادش به تازگی به خود قرنطینه و به طور رسمی خواسته بیش از 2000 نفر از آنها را به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز دوره کمون این ویروس برای جلوگیری از امکان گسترش یافته است.

برخی از مهاجران از ایتالیا در نرسینگدی را Palash Upazila اما رفتن خارج غالبا ترک مردم در محله نگران است.

“ما نمی توانیم به آنها بگویید هر چیزی زیرا آنها بستگان ما است. اما وحشت مجموعه ای است در میان همه ما است. شاید آنها آلوده هستند اما آنها باید هشدار” گفت: یکی از ساکنان منطقه است.

“شما می توانید گرفتن شوآل سرخ از یک سطل, اما شما نمی توانید گرفتن shoal هنگامی که شما آزادی آنها را با دیگران در یک برکه” virologist استاد دکتر Nazrul Islam گفت: bdnews24.com صحبت در مورد انتشار عودت پس از ساعت قرنطینه.

عدم آگاهی می تواند منجر به یک کشنده coronavirus بیماری همه گیر در بنگلادش سابق معاون صدراعظم از مؤسسه فناوری نورنبرگ ترس.

“این بسیار خوب برای مردم در خانه قرنطینه می شود گفت: به دنبال دستورالعمل به درستی. اما اگر آنها آن را انجام نمی?” او پرسید: سوال تصمیم دولت برای محدود کردن آن وظیفه به درخواست مردم به خود شده است.

او گفت که دیگران در خانه استفاده می شود به عنوان قرنطینه نیز ممکن است دریافت گرفتن ویروس اگر آنها را با استفاده از تجهیزات مناسب برای حفاظت از.

Nazrul توصیه نهادی قرنطینه برای مردم بازگشت از coronavirus-آمار کشور است. او گفت: موسسات آموزشی علاوه بر بیمارستان ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان قرنطینه امکانات.

روز یکشنبه دولت سخت آن موضع در یک پیشنهاد به عودت به دنبال دستورالعمل به نامه. یک مرد از عربستان سعودی بود penalised در Manikganj برای خود منزوی در خانه.

Meerjady سابرینا فلور مدیر در دولت موسسه اپیدمیولوژی و بیماری و کنترل و تحقیقات گفت: مسئولین باید نگه داشته و با آنها گذرنامه از بازگشت از ایتالیا که به خانه رفت.

“ما کمیته های محلی در حال نظارت بر آنها. اما آن را دشوار خواهد بود برای مقابله با یک بیماری همه گیر اگر مردم نمی کنند. ما نمی خواهید به استفاده از زور بنابراین به عنوان برای اطمینان از مردم مشتاق مشارکت. به همین دلیل ما از آنها خواست به در خانه قرنطینه” او گفت:.

“اگر آنها هنوز هم نمی خواهد گوش دادن به ما ما را تندرو. ما اقدامات مناسب را برای نهادی قرنطینه اگر نقض قوانین همچنان ادامه دارد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im