چگونه هلندی ‘Mad Men’ از قرن 17 ایجاد شده در صنعت تبلیغات

یک مرد جوان در نخست Johan Hoyel بود کمی کوتاه تر از بسیاری از, اما با قوی ناب ساخت. Hoyel تا به حال منجر به کشته شدن یک مرد در طول یک استدلال احتمالا پس از بیش از حد نوشیدنی ها و با توجه به اعدام برای جرم و جنایت است. Margriete یک جوان 19 ساله زندانبان را با یک گلگون سرخ گرفته بود ترحم در او کاهش یافته و برای خود فریبندگی – با وجود این واقعیت Hoyel مو شده بود shorn و او با پوشیدن یک کلاه گیس. در وسط شب Magriete گوشی همراه خود درب و چیزی که بعد از آنها در اجرا به سمت مرز.

این شور دراماتیک داستان دو جوان عاشق فرار از چنگ قانون نمی شد, نوشته شده توسط Alexandre Dumas, و نه آن را از یک میلز و بون عاشقانه. همراه با جوان Margriete یوهان Hoyel فرار از زندان در ولیسینگن در هلند سه و نیم قرن پیش در دسامبر 3 سال 1668. توضیحات خود را همراه با پاداش برای خود ضبط شد آگهی در یک روزنامه هلندی یک هفته پس از پرواز خود را. این یکی از قدیمی ترین و شناخته شده تبلیغات برای فرار فراری و قطعا برای اولین بار با یک عاشقانه پیچ و تاب.

تاریخی تبلیغات شبیه به این goldmine از اطلاعات را برای مورخان. آنها نشان می دهد یک عنصر از گذشته که اغلب فراموش شده و معمولا غیر ممکن است برای مطالعه. اکثر مردم ترک به ندرت اثری در سابقه تاریخی – دستاوردهای خود را اضطراب و مبارزات روزمره بروید نشده. اما برای Johan Hoyel و swooning همدست حداقل دیگر.

بیش از شش سال گذشته ما شده اند به طور سیستماتیک ضبط تمام اطلاعات از قدیمی ترین 6,000 روزنامه آگهی منتشر شده در هلند بین 1620 و 1675. این اعلامیه را به ما ارائه با پنجره منحصر به فرد به زندگی گذشته و جوامع: از کالاهای به سرقت رفته از دست داده و یافت از زندگی درهم شکست دل شکستگی جرم و جنایت و جنگ از معاملات کسب و کار زده و جدید حمل و نقل در مسیرهای باز همراه با بی حد و حصر و فروش و مزایده که خانه مبله با کتاب و نقاشی و کالاهای لوکس. مطالعه این فوق العاده اعلامیه از قرن 17 را نشان می دهد آغاز استراتژی های بازاریابی که در نهایت قدرت دنیای تبلیغات به دوران مدرن است.

یک اطلاعیه برای از دست رفته 12-ساله که ربوده شده و یا فرار از خانه در آمستردام در سال 1642. نویسنده ارائه شده

تولد روزنامه

چاپ روزنامه و سریال و اخبار دوره ورق تنها نیم قرن که اعلام در مورد فراری Johan Hoyel منتشر شد. اولین روزنامه به نظر می رسد در استراسبورگ در 1605 به سرعت به دنبال طیف وسیعی از عناوین در شهرهای سراسر آلمان و کشورهای پایین و همچنین در پاریس و لندن است. این روزنامه ها بودند که بسیار بر خلاف روزنامه های امروز: اکثر آنها بیش از 2000 یا 3000 تا کلمات برخی به عنوان کوتاه به عنوان دو باریک صفحات کاغذ A4.

آنها حاوی هیچ تیتر و یا تصاویر و مطالب خود را ساخته شده بود تقریبا به طور انحصاری های خارجی اخبار و کوتاه کوتاه گزارش مربوط دیپلماتیک یا نظامی وقایع است. این بود که سبک آنها به ارث برده بود از دست نوشته به نام خبرنامه avvisiیک نخبه منابع برای دولتمردان و بازرگانان.

این اغلب غیر قابل درک مجموعه ای از گزارش های خبری بود و نه به طور کامل عملی برای این روزنامه ها که به دنبال جلب گسترده تر خواندن عمومی از avvisi. بسیاری از روزنامه ها خورده در مدت کوتاهی پس از ظاهر خود را به عنوان رسانه های جدید تلاش را نگه دارید. اما در هلند زادگاه رقابتی اخبار مطبوعات و روزنامه ها بودند قابل ملاحظه ای موفق است. یکی از دلایل اصلی این موفقیت بود اختراع روزنامه تبلیغات است.

یک مسئله از ابراهیم Verhoeven روزنامه شناخته شده به عنوان Nieuwe Tijdinghen. Sint انک سی سی توسط

تبلیغات و ارتباطات

دقیقا 400 سال پیش اولین روزنامه تبلیغات شروع به نظر می رسد در روزنامه ها و دهه ها قبل از ناشران در انگلستان و فرانسه و آلمان به رسمیت شناخته شده تجاری امکانات تبلیغاتی. در ابتدا این بود که بشود به کتاب تجارت به توصیه جمع کتابفروشان و ناشران دیگر از عناوین جدید منتشر شده است. این کار خیلی خوب است که در یک دهه اکثر روزنامه هلندی شامل حداقل یک تبلیغات در هر موضوع و برخی مسائل مربوط به انجام بسیاری از.

اولین اعلامیه آمده از پیشبرد اصول خود ارتقاء. ابراهیم Verhoeven یک نویسنده پرکاری و ناشر در آنتورپ زد شکوفایی اوایل روزنامه. او درست پیشگام در تجارت خود و فرد برای اولین بار به انتشار مصور روزنامه.

یکی از منحصر به فرد بازاریابی ترفندها شد به قرار دادن تبلیغات کوتاه در پایان از روزنامه خود مسائل را اعلام کند که او به زودی چاپ و نشر از دیگر آیتم های مورد علاقه خود را به مشترکین از جمله نقشه ها و یا جزوات. Verhoeven را حزبی سیاسی, گزارش و همچنین عدم ازدواج و یک نوشیدنی مشکل می تواند مرگ خود را در روزنامه در پایان 1620s. در عین حال که در آن او تا به حال نشان داده راه – به عنوان یک نوع از قرن 17 به عنوان مثال نیویورک 1950s Mad Men – بسیاری دیگر آماده بودند به دنبال دارد.

هنگامی که کتاب تجارت تا به حال در آغوش قدرت های تبلیغات تجار و نهادهای دولتی بودند را تشویق به استفاده از این مقالات به عنوان یک وسیله ارتباطی. در اواسط قرن 17 روزنامه های انجام طیف وسیعی از اعلامیه در هر موضوع به عنوان schoolmasters آگهی خود را در خدمات و اضطراب شهروندان به دنبال بازیابی از دست رفته ساعت یا جواهرات و پدر و مادر به دادگاه تجدید نظر برای بازگشت از یک کودک که تا به حال اجرا به دور از خانه. اینها برخی از مهمترین و تاثیر اعلامیه در روزنامه ها و دل شکستگی از خانواده ها همه بیش از حد آشکار است.

یک اخطار برای شگرف خود درایو واگن. آرتور der Weduwen, نویسنده ارائه شده

شخصی این اعلامیه jostled برای فضا با اطلاعیه مزایده فروش همه چیز از قناری به توتون ویرجینیا و پشم خوب و البته کتاب و نقاشی. به عنوان تعدادی از تبلیغات افزایش یافته به طوری که محبوبیت از روزنامه ها. قرن 18th برخی از روزنامه ها اختصاص داده شده نیمی از فضای خود را به تبلیغات; در لندن برخی از مشاغل پرینتر فروش تبلیغات ویژه ورق های حاوی چیزی جز تجاری استفاده نمي نماييد.

در یک قرن تبلیغات روزنامه تا به حال تبدیل شدن به یک بخش ضروری از محیط زیست رسانه ها در بسیاری از کشورهای اروپایی. این بود که همه به نفع روزنامه تجارت است. تبلیغات بودند خوش آمدید از نظر مالی حتی بیشتر اخبار ناشران به دست آورده خیلی بیشتر از فروش بیش از درآمد حاصل از تبلیغات. شاید مهم ترین تاثیر تبلیغات را به خوانندگان بالقوه یکی دیگر از دلایل به اشتراک.

اختراع تبلیغات کمک تبدیل روزنامه ها از هوشیار و رک و پوست کنده و نه دلتنگ اخبار سیاسی ورق های مفید منابع داخلی و اخبار محلی. در نهایت تبلیغات هموار راه را برای باز و مشارکتی جامعه است که در آن آخرین چیزی که مطلوب – و همچنین موفقیت ها و رنج شهروندان – بودند, نشان می دهد, هر هفته در این ستون از روزنامه های محلی. آنچه به دنبال آن قرن ها بعد بود که یک میلیارد دلار در صنعت است که در حال حاضر رو به یک های مختلف انقلاب از خود را دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im