آن را سه سال تولد و او را با داشتن یک حزب با مراقبت از دوستان است. شما به عنوان دیده بان دیگر سه ساله برای بیش بپرسید کیک و پاسخ به سوالات در مورد آنچه آنها در حال پوشیدن.

اما فرزند خود را نمی گوید و آنچه او می کند می گویند دشوار است به درک. او همچنین واقعا لگد زدن به توپ با استفاده از اسلاید و یا خانه سه چرخه به عنوان به خوبی به عنوان بچه های دیگر.

شما همیشه فکر می کردم او آرام بود و یا خجالتی است. اما چیزی وجود دارد که بیشتر اتفاق می افتد ؟ او رفتار عادی است ؟ چگونه باید نگران شما بود ؟


ادامه مطلب: چه در یک نقطه عطف? درک کودک خود را توسعه


تاخیر در رشد کودک در اوایل مشترک هستند. در استرالیا بیش از یک پنجم کودکان شروع مدرسه ای که در آن آنها باید در چگونه آنها فکر می کنم ارتباط برقرار حرکت اجتماعی یا مدیریت احساسات خود را.

ما به تازگی منتشر شده تحقیقات در نگاه چگونه ما شروع به متوجه تاخیر در کودکان – چه تاخیر شبیه و چه پدر و مادر نیاز به توجه.

به دنبال کمک های اولیه نجات این کودک را دید (بالا بردن کودکان شبکه)

یک خرده گرفتن و یا یک “aha’ لحظه ؟

توجه به تاخیر در رشد کودک است که همیشه آشکار “aha” لحظه ای هر چند می توان آن را.

بزرگ “aha” لحظه بیشتر احتمال دارد که یک تغییر ناگهانی در کودک است. می تواند وجود داشته باشد چیزی خاص آنها باید انجام دهند اما نه مانند پاسخ به نام خود. و یا می تواند وجود داشته باشد غیر قابل توضیح رفتارهای مانند مکرر بداخلاقی برانگیخته توسط به ظاهر چیزی است که فرزند خود را به یک زمان طولانی برای آرام از.


ادامه مطلب: “نه من نمی خوام… wahhhh!’ یک راهنمای والدین برای مدیریت بداخلاقی


اما اغلب پدر و مادر متوجه به تدریج یک خرده گرفتن که رشد می کند در طول زمان است. این می تواند یک احساس دل و روده و یا شهود که چیزی نیست کاملا درست است. این niggles می تواند گیج کننده است و شما را دوم-خودتان حدس بزنید – “شاید هیچ چیز, اما …”. در عین حال این niggles قانع کننده به اندازه کافی به شما را نگران باشید.

تحقیقات ما در بر داشت هر دو “aha” لحظات و niggles بودند اغلب نشانه های واقعی تأخیر رشد. و به طور کلی دانستن در مورد رشد کودک و مقایسه کودک خود با دیگران از یک سن مشابه led پدر و مادر متوجه چیزی نیست کاملا درست است.

چه عادی است ؟

دانستن اینکه چه چیزی عادی به نظر می رسد و به خاطر سپردن است که طبیعی است طیف وسیعی کمک می کند تا ما را به شروع به شناسایی هنگامی که یک کودک در حال توسعه متفاوت است. برای مثال دانستن سه ساله استفاده از جملات سه تا پنج کلمه می تواند کمک به درک زبان خود را توسعه.


ادامه مطلب: من فرزند بودن بیش از حد clingy و چگونه می تواند به من کمک کند ؟


اما جایی که ما این دانش ، در حالی که رسانه های اجتماعی و سایت های فرزند پروری جای خود را مراقب باشید سوراخ خرگوش های متضاد و حتی قضاوت اطلاعات آنلاین.

چوب به منابع مانند پرورش کودکان, وب سایت شبکه فراهم می کند که بهترین عمل خوبی تحقیق اطلاعات در سراسر سنین مختلف و مناطق توسعه است.

در مقایسه با دیگر کودکان و نوجوانان

مقایسه رشد کودک شما با بچه های دیگر نیز کمک می کند. برای مثال اگر بیشتر از دیگر کودکان در حزب در جملات صحبت می کنند در حالی که کودک خود را با استفاده از تک کلمات و حرکات آن را آسان تر است را انتخاب کنید تا بر روی تفاوت.

اما به جای تکیه بر نشانه هایی از یک حزب واحد با دیدن کودک خود را با انواع دیگر کودکان به عنوان به خوبی به عنوان در تنظیمات مختلف بهترین است. این کمک می کند تا به دست آوردن یک تصویر کامل از کودک خود را.

به یاد داشته باشید همه کودکان توسعه متفاوت و کمی پشت لزوما برابر با تاخیر. اما ممکن است این پرچم چیزی به تماشای.

بازی به خصوص بازی با دیگران اساسی برای رشد کودک است. آن است که حتی مندرج در کنوانسیون ملل متحد در مورد حقوق کودک است.

شما همچنین بازی های آنلاین فراهم می کند یک فرصت برای مقایسه کودک خود با دیگران است. این می تواند به تماشای چگونه کودک خود را پخش با خواهر و برادر و همسایگان و یا دوستان’ کودکان در پارک و یا در گروه بازی.

در حال حاضر من نگران هستم. باید چه کار کنم ؟

بنابراین اگر شما می خواهم کمی اطلاعات بیشتر و یا به صحبت با کسی در مورد کودک خود چه می توانید انجام دهید ؟ اگر شما در استرالیا, بهداشت مادر و کودک خدمات در سراسر هر ایالت و قلمرو ارائه یک برنامه قرار ملاقات برای بررسی در با کودک خود را در سلامت و توسعه است.

برای مثال استرالیای غربی تحت بنفش کتاب طرح و ارائه چک در هشت هفته و چهار ماه 12 ماه تا دو سال و هنگامی که فرزند شما وارد مدرسه است.

شما همچنین می توانید قرار ملاقات در خارج از این مجموعه بار با تماس با دفتر محلی خود را و کودک مرکز بهداشت اگر شما نگرانی وجود دارد که بدون نیاز به صبر کنید تا زمانی که کودک شما بازدید یکی از این سنین است.

کودک مراکز بهداشتی و درمانی نیز اغلب افت در جلسات و همچنین جلسات گروه برای پدر و مادر پشتیبانی و مشاوره.

پدر و مادر کمک مانند Parentline در کوئینزلند و قلمرو شمالی ارائه راهنمایی ها و فرصت ها به صورت محرمانه صحبت کنید از طریق هر گونه نگرانی. شما همچنین می توانید صحبت خود را GP.

بنابراین اعتماد کسانی که niggles مراقب برای “aha” لحظه یاد بگیرند که چگونه کودکان توسعه و در آغوش فرصت برای دیدن فرزند خود را با دیگران است. حتی اگر شما یک کمی نامشخص صحبت کردن با کسی. های نگرانی های خود را با کسی هرگز اتلاف هر کسی را – چون شاید هیچ چیز, اما اگر آن را نه ؟


اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت مادر و کودک و خدمات خود را در ایالتی یا منطقه ای در دسترس است: قانون, NT, NSW, Qld SA Tas Vic و وا.

اطلاعات بیشتر در مورد رشد کودک نیز موجود است در بالا بردن کودکان وب سایت شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو