چقدر عمیق هستند دره بر روی یک سیارک

آن را باید یک شب مشغول به سیارک های گذشته شنبه شب به عنوان سیارک 1998 OR2 گذشت ظرف شش میلیون کیلومتر از زمین است. جک Dikian Mosman گزارش می دهد که منظور تنها آن را از دیگران در آسمان شب “ABC اخبار و گزارش مفید به پیشنهاد کرد که ویژگی های متمایز مانند تپه ها و پشته ها در پایان یک سال 1998 OR2 آن مجموعه جدا از دیگران است. با تشکر از شما ABC من می توانستم قسم خورده من دیدم تپه بزرگ تپه های عجیب و غریب به دنبال تپه. وجود دارد هیچ درختان در بخش هایی از آن مقداری آب … اما چرا کسی باور من؟”

“خواهر من نیاز به گذرنامه او و بالا و پایین جستجو بی فایده” می نویسد: کتی اوون از Braidwood. “شوهر او ناگهان به یاد یک چمدان است که بسته بندی شده در طول bushfire اضطراری است. مطمئن شوید به اندازه کافی همه خانواده مهم است اسناد و مدارک وجود دارد در چمدان. ما تعجب می کنم در حال حاضر چگونه بسیاری از اسناد مهم هنوز هم با مخفی شدن در چمدان.” در حالی که آن را بدون شک مورد نیاز برای شناسایی پیرزن اذعان می کند که این ایده از یک کوره جستجو برای گذرنامه باعث می شود او دلتنگ برای بار زمانی که چنین چیزی قبل از چیزی هیجان انگیز به نام سفر. و تعطیلات. به یاد داشته باشید آن ؟

“من شده است دادرسی سال است که ما نیاز به شروع به توپ نورد می گوید:” گراهام Lum از شمال سنگ. “هیچ کس تا کنون اشاره به این که در آن توپ است, چرا به آن نیاز دارد را نورد می شود و به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی آن را رول. من می دانم که توپ نیست در دادگاه.”

آلن ادواردز از رزویل همیشه extolled همسرش را پخت و پز دلاوری به عنوان دلیل خود را برای مدت طولانی-برگزار عدم تمایل به بیرون رفتن به رستوران. “خانواده من بپرسید اگر من آموخته اند به طبخ در انزوا. پاسخ من این است که در حال حاضر وجود دارد افسانه آشپز که قدردانی توسط متخصص خواران.”

پم Linnett دوقلو آب (Qld) بود نیز از دست رفته شنیدن از نیکول از NBN (C8). “او به تازگی تلاش شده است تا به ما برسد اما ما نگه داشتن به طور تصادفی دار تا در او. شاید زمانی که کریس Wilkinson تا پایان چت برای او ارسال می تواند ما او احترام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de