چه کشنده است coronavirus? آنچه می دانیم و آنچه که ما نمی

“من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک غلط شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه. “در حال حاضر این است که فقط من قوز اما بر اساس بسیاری از مکالمات” او افزود: “من می خواهم بگویم این شماره راه زیر 1 درصد.”

تعریف مورد مرگ و میر است که تعداد مرگ و میر تقسیم بر کل تعداد موارد تایید شده که به نظر می رسد آنچه که برای خود می رسند رای دادن.

است 3.4% گمراه کننده شماره? ما صحبت کرد و به تعدادی از کارشناسان در اپیدمیولوژی و همه آنها توافق کردند که 1% احتمالا بیشتر واقع گرایانه (که نیز گفت: تعدادی سقوط احتمالا). اما آنها نیز گفت: شواهد در مورد گسترش و شدت بیماری بود و هنوز هم بیش از حد جدید و پر از لکه برای اطمینان می دانم.

این مرگ و میر است که یکی از چهره های کلیدی است که مقامات بهداشت عمومی استفاده برای پاسخ به شیوع بیماری. بیشتر مرگبار یک بیماری تهاجمی تر آنها در حال حاضر به اخلال در زندگی عادی. اما زمان داده ها اجازه می دهد دانشمندان برای اندازه گیری تنها نفت خام آمار به نام مورد مرگ و میر است که بر اساس موارد گزارش شده از بیماری.

“این ضروری است برای درک چگونه ما پاسخ باید گفت: Marc Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد. “همه پاسخ های شما هزینه. اگر ما فکر می کنم این خطر بالاتر است پس ما باید حاضر به تحمل بزرگتر هزینه های بیشتر ناراحتی و روانی از دست دادن سلامت اجتماعی از فاصله.”

دلایل متعددی وجود دارد که ما هنوز نمی دانیم که عدد سمت راست. کافی تست برای مثال ممکن است در ساخت این مرگ و میر نگاه بزرگتر از آن واقع است — اما مرگ و میر که در آن یک عفونت کرونا ويروسی بود که هرگز تشخیص داده می تواند آن را نگاه کوچکتر است. این کلیدی است که تعصبات اپیدیولوژی و مقامات بهداشت عمومی در مورد فکر می کنم هنگامی که به دنبال در مورد مرگ و میر تخمین می زند که تا کنون و چگونه آنها ممکن است تغییر در هفته های آینده و ماه.

— نه مردم به اندازه کافی تست شده اند

مردم کمتر شما تست برای بیماری کمتر عفونت های شما می خواهید برای اندازه گیری. در ایالات متحده آمریکا تا هفته گذشته تنها مردم در حال آزمایش برای بیماری بودند کسانی که به چین سفر کرده بودند و یا شناخته شده اند که در تماس با دیگر افراد بیمار. کسانی که استانداردهای سختگیرانه رانده شدند در بخشی از یک کمبود قابل آزمون است. اما ما در حال حاضر می دانیم که وجود دارد بسیاری از افراد آلوده در این کشور که نیست حال شمارش است.

فکر می کنم که مشکل در یک مقیاس بسیار بزرگتر. اگر وجود دارد یک راه جادویی برای تست هر کس در جهان برای بیماری ما می خواهم به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم این عفونت است. کشف هر مورد تمایل به رانندگی کردن در مرگ و میر از تعداد مرگ و میر را تقسیم بر تعداد بسیار زیادی از زندگی افراد آلوده. شواهد وجود دارد که برخی از افراد آلوده به ویروس coronavirus را چند یا بدون علائم است. کسانی هستند که حداقل به احتمال زیاد به دنبال و یا دریافت آزمون.

— محدود تست در بسیاری از کشورها به این معنی است که این گزارش نرخ مرگ و میر احتمالا چوله بالا است.

“از آنجا که اکثر موارد خفیف هستند و تست شده است جهانی تقریبا با تعریف ما عدم تشخیص و بنابراین تعداد تمام موارد گفت:” علامت گذاری Lurie استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه براون است.

بیش از دراز مدت اپیدیولوژی اغلب یک نوع آزمایش خون تعداد زیادی از مردم در یک جامعه است. با آزمایش سیستم ایمنی بدن خود را, آنها می توانند اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض یک بیماری است. این نوع تحقیقات است که اغلب استاندارد طلا را برای گرفتن یک عفونت واقعی رای و بهتر است نرخ مرگ و میر به نام عفونت و مرگ و میر. عفونت نرخ مرگ و میر برای آنفولانزا برای مثال حدود یک دهم تا دو دهم از 1% — به مراتب پایین تر از هر کدام از این برآورد برای کوروناویروس. اما این اندازه گیری روش مفید ترین است پس از یک بیماری در حال حاضر به طور گسترده ای گسترش بنابراین نمی توان آن را به راحتی استفاده می شود در حال حاضر.

— تعداد مرگ و میر می تواند اشتباه

در مقایسه با عفونت و مرگ و میر نسبتا آسان به دفعات مشاهده شده به خصوص در حال حاضر که ما می دانیم که این بیماری وجود دارد و آنچه که علائم آن شبیه است. اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ما هنوز هم ممکن است کامل تعداد همه coronavirus مرگ و میر. در برخی از کشورها ضعیف مردم از ذات الریه درگذشت و نیست تست شده از جمله سالمندان اسپانیایی بیمار که مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus تنها پس از مرگ او. اگر افراد بیمار در حال مرگ هستند و بدون رفتن به بیمارستان آنها می تواند از دست رفته.

اما بزرگترین چالش برای اندازه گیری مرگ و میر در حال حاضر این است که مردم می توانند با آلوده coronavirus برای مدت زمان طولانی قبل از تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی به در خطر مرگ است. در حال حاضر ما در حال شمارش هر کسی که تست مثبت برای این ویروس به عنوان آلوده و زنده است. اما در آینده برخی از این افراد را مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

جاستین Lessler متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بود که بخشی از یک تیم از دانشمندان که به مطالعه یک گروه از COVID-19 موارد در شنژن چین است. او در بر داشت که بسیاری از افرادی که کشته شده بود بیمار برای بیش از 30 روز است. “فکر می کنم از زمانی که همه این موارد در خارج از هوبئی رخ داده است,” او گفت: این استان که پایتخت است ووهان. “اگر آن را 30 روز و یا حتی دو هفته ما واقعا در نوک کوه یخ است.”

به طور کلی اپیدیولوژی خواهم برای اندازه گیری مرگ و میر برای یک بیماری بیش از یک دوره مجموعه ای. آنها به هر کسی که مریض می شود و ببینید که چگونه بسیاری از آنها هنوز هم زنده در طول هفته ، ماه و یا سال بسته به این بیماری است. تاکنون دانشمندان نتوانسته اند به انجام این نوع مطالعات به صورت رمان coronavirus.

شرایط در کشورهای مختلف متفاوت است

در حال حاضر جهانی تخمین می زند در حال ترکیب و میر و موارد از کشورها در سراسر جهان با جمعیت های مختلف و متفاوت در سیستم های بهداشتی. اما کارشناسان می گویند تفاوت بین جمعیت در هر کشور و در سازمان ملل’ سیستم های بهداشتی ممکن است نرخ مرگ و میر بالاتر در بعضی جاها نسبت به دیگران است.

عوامل خطر برای مرگ یا بیماری شدید از coronavirus هنوز هم در حال مطالعه است اما شواهد قوی وجود دارد که افراد مسن در معرض خطر بالاتر مرگ. وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد مستند از کودکانی که توسعه بیماری جدی است. یک تناسب تعداد مرگ و میر شده است در میان بیماران مسن تر از 65. سهم مردم بیش از 65 در چین 11 درصد و در ایتالیا از آن 23 درصد است.

در ایالات متحده از آن 16 درصد است. کشورهایی مانند ایتالیا با بیشتر افراد مسن ممکن است در نهایت با یک نرخ بالاتر از مرگ است.

سیگار نیز ممکن است نقش بازی, شواهد نشان می دهد و میزان مصرف سیگار در کشورهای مختلف متفاوت است. سیگار در میان مردان در چین رایج است. در ایالات متحده میزان مصرف سیگار هستند قابل ملاحظه ای پایین تر است. دیگر مشکلات سلامتی مانند دیابت و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های ریه مانند آسم نیز ممکن است خون مردم را به یک شانس بیشتری از بیماری شدید هر چند این اثر هنوز هم در حال مطالعه.

پیچیدگی و ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی به احتمال زیاد مسائل زیادی بیش از حد. بیماران مبتلا به COVID-19 اغلب نیاز به مراقبت های پیچیده برای ذات الریه و نارسایی تنفسی گاهی اوقات از جمله تهویه مکانیکی. کیفیت که مراقبت احتمالا بستگی به در دسترس بودن هواکش و کارکنان آموزش دیده برای نظارت بر آنها.

“زمانی که امکانات کردم ضعف وجود دارد بیشتر مرگ و میر,” گفت: دکتر توماس فریدن از تجربه در چین است. فریدن بود که مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در دولت اوباما گفت که زمانی که او در دولت او به گسترش این کشور ذخیره استراتژیک از ونتیلاتور و ماشین آلات. آیا در نهایت خواهد شد به اندازه کافی ظرفیت بیمارستان برای هر کس با بیماری های جدی در ایالات متحده بستگی دارد که چگونه به سرعت و به طور گسترده این ویروس گسترش می یابد.

محققان در حال مسابقه برای توسعه درمان برای این بیماری و همچنین به عنوان یک واکسن. هنگامی که وجود دارد راه های بهتر برای کمک به افرادی که آلوده مرگ و میر ممکن است برای همه.

در نهایت دانشمندان باید قادر به ارائه هنوز هم بیشتر گرانول برآورد خطر است. این اجازه می دهد افراد در سنین مختلف و سلامت تاریخ و در کشورهای مختلف به منظور برآورد خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ.

“زمانی که من در 3.4 درصد و جایی که آنها آن را کردم من فکر کردم این است که هر دو اشتباه و بی ربط گفت: Dr Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “این مربوط به تقریبا هر فرد مجرد است. این است که در سراسر جهان به طور متوسط.”

به عنوان Jha, اشاره, اکثر مردم می خواهم به دانستن شخصی خود را در خطر نیست و خطر برای فرد به طور متوسط در سراسر جهان است. در حال توسعه برآورد با این سطح از نکات دقیق وظریف را حتی طولانی تر از ساختمان بیشتر قابل اعتماد عفونت و مرگ و میر.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de