چگونه COVID-19 بدتر گرسنگی در هند, بزرگترین سبد غذایی

هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد غذایی. جالب اینجاست که این کشور نیز بزرگترین جمعیت از مردم گرسنه و یک سوم از جهان دچار سوء تغذیه کودکان است. جهانی شاخص گرسنگی صفوف هند 102 میان 117 کشور جهان است.

این دوره از COVID-19 همه گیر شده این شرایط بدتر است. ویروس مختل جهانی و سیستم های مواد غذایی محلی و هند را فقیر و گرسنه هستند که تحت تاثیر بدتر از همیشه.

چگونه COVID-19 حرکت های غذایی

در اوایل این سال و قبل از همه گیر هند بود و آماده خود را برای پر کردن هر گونه پتانسیل تجارت خلاء که در نتیجه از کشورها با توجه به محدودیت های تجاری در چین است که شامل مواد غذایی مانند برنج, پیاز, سیب زمینی, سبزیجات, انبه و عسل.

هند نیز به دنبال صادرات 100 میلیارد دلار ارزش محصولات کشاورزی تا سال 2025 ضربه زدن به بازارهای جدید در آمریکای لاتین و اقیانوسیه.

و آن را انتظار یک رکورد برداشت از 295.7 میلیون تن متریک این سال است.

در ماه مارس زمانی که COVID-19 نفر بودند شناسایی شده در کشور این وضعیت در زمان 180 درجه روشن کنید.

شتابزده در سراسر کشور مستند تکان داد و از جمله كشور خود را تکه تکه و شکننده های غذایی و زنجیره تامین.

سازمان غذا و کشاورزی سازمان (FAO) برآورد نزدیک به 40 درصد از مواد غذایی تولید شده در هند از دست داده است و یا تلف هر سال با توجه به ناکارآمد زنجیره تامین.

عدم خنک کننده و تجهیزات ذخیره سازی در هند نیز به معنای 20 درصد از کل مواد غذایی تولید می شود قبل از آن می رسد بازار است.

همه گیر تکثير آسیب پذیری ملی سیستم غذایی. آن را مختل محلی و منطقه ای و ملی در زنجیره تامین, اضافه کردن به اثرات این کشور زباله های مواد غذایی مشکل است.

کوچک تولید کنندگان مجبور به فروش محصولات خود در از دست دادن اگر آنها قادر به فروش آن در همه. پیاز در حال پوسیدن در ظروف یک نتیجه از ياوه پذیرایی و خدمات.

این مستند اقدامات منجر به شدید کمبود نیروی کار به تأخیر انداختن اواسط آوریل برداشت گندم توسط دو هفته. در سیب زمینی-تولید ایالت اوتار پرادش و, West Bengal, افزایش تقاضا از بازگشت کارگران مهاجر تحت فشار قرار دادند تا قیمت 9 درصد در سطح عمده فروشی و 11 درصد در خرده فروشی.

واردات مواد غذایی نیز متوقف شده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

جزئی پورت عملیات و بسته شدن جاده ها و حمل و نقل هوایی باید مانع حرکت غلات در سراسر کشور است.

COVID-19 دروغ

دروغ در میان همه گیر در حال حاضر پدید آمده به عنوان کارت های وحشی.

در شهرهای بزرگ مرغ و گوشت گوسفند قیمت ها رفته اند تا 75 درصد.

در مکان هایی مانند ماهاراشترا بخش گرفته است ما 3 میلیارد دلار ضربه به عنوان پیام های گردش در رسانه های اجتماعی گسترش شایعات است که COVID-19 می تواند انتقال از طریق گوشت مرغ.

به مسائل بدتر کشت برنج آمده است در معرض خطر از یک ملخ تهاجم است که باعث ویران کردن در شرق آفریقا و در حال حاضر به کشور همسایه پاکستان است.

تغییر شرایط آب و هوایی محلی و تخریب محیط زیست و ایجاد شرایط ایده آل برای این حریص آفات به نژاد است. در ساعت یک 1km2 ازدحام حاوی حدود 40 میلیون ها ملخ می خورد به عنوان غذا در یک روز به عنوان 35,000 مردم است. این می تواند نابود محلی تامین مواد غذایی.

تاثیر به کشاورزان

در یک مسابقه در برابر زمان تولید کنندگان در حال تلاش برای کار از طریق برنج-فصل کاشت در میان شدید کمبود نیروی کار. کشاورزان رشته قادر به سفر به این روستاها که در آن آنها به طور معمول خواهد بود و باید برای این فصل است.

این محدودیت های لجستیکی و جزئی مستندات مانع جنبش کارگری را به افزایش فشارها در حال حاضر کشیده بازار مواد غذایی.

برای این کارگران همه گیر و پاسخ دولت را متزلزل مواد غذایی خود را تولید و دسترسی به درآمد. افراد مشغول به کار در بخش غیررسمی حساب برای 90 ٪ از هند نیروی کار.

بدون چشم انداز درآمد ثابت اجازه دهید به تنهایی برای صرفه جویی در زمان نامشخص روشن بود این اقدامات شامل بهداشت و درمان اضطراری خواهد تاثیر آن در کشاورزی, ساخت و ساز و خدمات سخت ترین.

به عنوان افراد دارای شغل خود را از دست و ناچیز درآمد ناامنی غذایی سر به فلک کشید و تغذیه امنیتی بدتر شده میان در حال حاضر آسیب پذیر است. نزدیک به 38,000 امداد در اردوگاه های اساسی ارائه وعده های غذایی به 16 میلیون نفر از مردم هر روز در هند در طول این بیماری همه گیر.

بسیاری از مردم در مواجهه با بی رحمانه تجارت بین هجوم مستند و ابتلا به ویروس و یا باقی مانده در خانه و دیدن اندک غذا سهام رسید.

برای بسیاری از این ملموس تر معضل بين گرسنه در شهر و یا در ادامه به دچار سوء تغذیه در روستاها.

تلاش برای صرفه جویی در هند

مردم هند می دانید گرسنگی هست. برخی از 196 میلیون نفر دچار سوء تغذیه و سوء تغذیه است که به علت بالا مرگ و ناتوانی است. روشن است که امنیت غذایی همچنان یک چالش جدی است.

برخی از طرح های منطقه ای را با هدف به طور موقت کاهش این وضعیت است.

در بمبئی تازه تاسیس گرسنگی جمعی مشترک جنبش برای کمک به مردم تضمین نیازهای اولیه خود را در طول بحران است توزیع جیره غذایی به کسانی که نیاز دارند.

سازمانهای متمرکز بر داده ها و فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند Impactree CI Metrices و EDUCO, نیروهای پیوسته اند برای پیگیری کارگران مهاجر سرگردان در بمبئی. این گروه با ارسال این اطلاعات به سازمان های غیر دولتی توزیع مواد غذایی در جوامع که در آن این کارگران قرار دارد.

جمعی اهدا کرده است تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به سلامت کارگران است. همچنین بودجه مطرح شده و به امن امن عبور قطار به ایالت تامیل نادو پس از 7,000 کارگران مهاجر بودند سرگردان در ایالت ماهاراشترا.

میزان این جامعه مدنی بسیج, اما, نمی تواند یک تور ایمنی برای 60-80 میلیون نفر از کارگران که مهاجرت بین متحده است. این نیاز به یک دولت-رهبری تلاش هند نسبت.

درس هایی از هند

COVID-19 زیر چالش های بی سابقه ای برای دولت کسب و کار و افراد در سراسر جهان است.

برای بزرگترین دموکراسی جهان و بزرگترین جمعیت گرسنه مردم محلی کنونی و اقتصاد ملی و کمک های اجتماعی اقدامات یک شروع خوب است.

این است که تنها یک بخش کوچک از یک سفر طولانی برای ایجاد گسترده و فراگیر و برابر با معیشت و سیستم های غذایی است که می توانید شروع به بسته شدن کالری و مواد مغذی فاصله برای فقرا است.

این واضح نگه می دارد برای همه کشورها بدون در نظر گرفتن سطح تولید ناخالص داخلی.

این وضعیت در هند شده است تا نیاز به پیکربندی مجدد سیستم های غذایی و میلیون ها نفر از معیشت و زندگی بسته به آنها است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de