همانطور که من نوشتن این, دولت بریتانیا به تازگی اعلام کرد که 13,729 که مردم در بيمارستانها از COVID-19. مراقبت از انگلستان تخمین می زند بیش از 1400 نفر در حال حاضر در درگذشت مراقبت از خانه. همانطور که شما خواندن این کسانی که وحشتناک آمار و ارقام را رشد کرده اند. ملی, مدیر پزشکی, Stephen Powis گفته است که اگر انگلستان, مرگ, شمارش می آید در زیر 20,000 “ما انجام داده اند بسیار خوب”.

به عنوان یک نتیجه موجی از غم و اندوه خواهد تورم در ماه های آینده بیشتر و بیشتر افرادی که تجربه نزدیک سوگ مربوط به COVID-19. این بیماری به ارمغان می آورد چالش های جدید در مراقبت از بیماران و حمایت از خانواده و دوستان خود. یک بی رحمانه به خصوص یکی است که بیماران باید جدا برای کنترل گسترش عفونت است.

پس از یک بیمار عزیزان اغلب قادر به همراهی آنها به بیمارستان و از آنجا که بیماران مبتلا به COVID-19 رو به زوال می تواند به سرعت آن است که واقعا مهم است که ما باید گفتگو در مورد پیشبرد برنامه ریزی مراقبت و سند اولویت های ما. این بسیار مهم است برای افراد مسن و کسانی که با شرایط موجود از قبل.

با یک پیشرفت برنامه مراقبتی در محل و بستگان و پزشکان باید یک مقدار واضح تر ایده چه بیمار می خواهم پزشکی, حتی اگر آنها بیش از حد ناخوشی به بیان آن است. این ترجمه را به بهتر سوگ روند برای بستگان باید بیمار می میرند.

تا به حال مراجعه بیماران به طور جدی بیمار با COVID-19 شده است غیر ممکن است برای بسیاری از, و من شنیده ام شواهد متفاوت عمل در سراسر بیمارستان ها و خانه های سالمندان. برخی از آنها اجازه می دهد اعضای خانواده به دیدن یک بیمار در یک زمان و پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) – اما دیگران قادر به.

اگر چه آن است که وقت گیر به لباس اقوام در PPE و خطرات آلودگی, اگر بستگان هستند در یک گروه پرخطر در قرنطینه یا ناخوشی خود حتی یک سفر کوتاه از حدود 15 دقیقه می تواند یک دنیا تفاوت. قادر به خداحافظی شناخته شده به عنوان علت “پیچیده غم و اندوه” در میان بستگان سوگوار. وزیر بهداشت مت هنکاک بیانیه اخیر که مراحل جدید گرفته خواهد شد اجازه می دهد تا خداحافظی “در هر کجا که ممکن است” بنابراین خوش آمدید – اما نیاز به مراتب بهتر دسترسی به تست و PPE که هر دو مشکل باقی می ماند.

که در آن بازدیدکننده داشته است در حال امکان استفاده از گوشی های هوشمند, قرص, کامپیوتر و دیگر اشکال ارتباط نیز می تواند یک راحتی بزرگ در بیماران را قادر می سازد برای برقراری ارتباط با دوستان و بستگان. برخی از خدمات بالینی هستند و حتی درخواست برای کمک های مالی از تکنولوژی برای کمک به حمایت از این روش مجازی تماس با ما.

اما حساسیت زیادی مورد نیاز است. پزشکان از سوئیس بیمارستان باید هشدار علیه استفاده از مجازی تماس با خانواده ها زمانی که یک بیمار در حال مرگ است با توجه به پریشانی این می تواند باعث. تحقیقات با داغدیده اعضای خانواده نیز که شاهد مرگ در ICU ممکن است همراه با بیشتر از علائم اختلال استرس پس از سانحه.

عزادار به تنهایی

عزادار به تنهایی منحصر به فرد است که دشوار و غیر طبیعی از ویژگی های سوگ با توجه به COVID-19. ضربه مشترک در اعماق غم و اندوه است که به دنبال راحتی در آغوش اعضای خانواده و دوستان و در عین حال COVID-19 می توانید این غیر ممکن است. به عنوان Susannah کرافت Levene از لندن خاخام که پس از قرارداد coronavirus توصیف به طوری movingly های سوگوار اغلب پیدا کردن خود را در انزوای اجتماعی.

اما کسانی که عزادار و خود را به دوستان و خانواده ها و جوامع باید تشویق شوند تا به دیگران برسد اما می توانید آنها را آنلاین از طریق تلفن و یا با نوشتن نامه. در حالی که این روش هرگز نمی تواند جایگزین چهره به چهره تعامل آنها می تواند یک راه موثر برای نشان دادن عشق و مراقبت.

اگر چه خانواده و دوستان و شبکه های موجود هستند که پایه و اساس حمایت در سوگ رسمی سوگ خدمات نقش حیاتی بیش از حد. بسیاری از سوگ خیریه ساخته شده اند بسیار دشوار تلاش در تطبیق با کار خود را.

سوگ پشتیبانی از طریق ایمیل و تلفن, تلفن همراه, نرم افزار, وب سایت مرجع تخصصی و مجازی نظیر-پشتیبانی از جلسات. ما می دانیم که برخی از مردم احساس نمی راحت درخواست کمک بنابراین طیف گسترده ای از خدمات بسیار مهم است.

مجالس ترحیم در انزوا

همچنین در سمت عملی ، coronavirus و اجتماعی فاصله اقدامات را به ارمغان آورد در مورد محدودیت های قابل توجهی برای خدمات مراسم تشییع جنازه آن را تحت تاثیر قرار بستگان سوگوار توانایی به سوگواری. اما بسیاری از مدیران مراسم تشییع جنازه در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای کمک به.


ادامه مطلب: کروناویروس در حال تغییر است مجالس ترحیم و چگونه ما را در مقابله با مرده


منابع آنلاین وجود دارد در نحوه سازماندهی مجالس ترحیم در طول coronavirus بحران است که معنی دار برای هر دو بزرگسالان و کودکان است. راهنمایی در مذهبی مجالس ترحیم در زمینه COVID-19 موجود است از سایت رسمی کلیسای انگلستان از کلیسای کاتولیک انگلستان و ولز مسلمان شورای بریتانیا و یهودی مشترک دفن جامعه است.

راه هایی را در دیگران که وجود دارد در فرد شامل پخش زنده و یا ضبط امکانات و گردش منظور از خدمات موسیقی, موسیقی و شعر است. افرادی که سوگوار در ماه های آینده ممکن است بخواهید به سازماندهی یک سرویس ساده در این مرحله و به ترتیب یک بنای یادبود و یا جشن سرویس بعد. این مهم است که مردم را هم به یاد داشته باشید و جشن کسی که مرده است حتی اگر این مناسبت به تعویق افتاد.

ما می توانید تمام بازی های ما در حمایت از سوگوار با شناخت و تصدیق خود را از دست دادن. صحبت کردن با افرادی که عزیزانشان را از دست داده و ارائه تسلیت بسیار مهم است. در یک بررسی اخیر نیمی از پاسخ دهندگان گزارش دادند که ترس از “گفتن چیزی اشتباه” به یک فرد سوگوار. یکی دو گفت: آنها نمی دانند چه پشتیبانی برای ارائه در حالی که یکی در چهار اجتناب از صحبت کردن با کسی در مورد خود برد.

این نگرش می تواند سوگ حتی بیشتر منزوی. به عنوان COVID-19 پیشرفت در ماه های آینده ما شخصی و حرفه ای و جمعی شفقت خواهد شد به آزمایش گذاشته. اما با باز قلب, تمایل به اتصال و شجاعت به اذعان و ابراز غم و اندوه ما می تواند کمک به جوامع ما زخم التیام یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im