در بنگلادش آن را توقیف کردن تعدادی از روزنامه ها را متوقف کرده اند در حالی که برخی از انتشارات چاپ نسخه با خوانندگان ترس عفونت از چیزهایی که در خارج از خانه های خود.

Housebound میان در سراسر کشور خاموش کردن آنها چسب به تلویزیون و اینترنت اما رسانه های الکترونیکی را مجبور به آوردن تغییرات در راه کار خود را به عنوان به خوبی با توجه به شیوع و محدودیت در حرکت است.

“رسانه ها با چالش های مالی و در انجام کار خود را. ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار” Saiful علم رئیس باشگاه مطبوعات ملی گفت: bdnews24.com.

یک روزنامه نگار ارشد از پیشرو روزانه که معمولا به صرف تمام روز تعقیب اخبار, گزارش از خانه در حال حاضر.

“من در خانه ماندن حداقل برای افراد نزدیک به من اگر نه برای خودم. آنها را در معرض خطر اگر من آلوده” روزنامه نگار گفت.

اخبار-گرسنه خبرنگاران و عکاسان خبری نیست عجله برای نقاط در حال حاضر با مهم جلسات و جلسات برگزار می شود آنلاین.

“بسیاری از کارگران شده اند اجازه برای کار از خانه در شرایط فعلی. من نیز قصد ندارم مگر اینکه آن را فوری” Miraj شمس کارکنان خبرنگار روزانه Samakal گفت.

او گفت که او نیاز به رفتن به برخی از زمان به عنوان او کار می کند در تجارت و ضروری مصرف کننده محصولات. “من نیاز به بازدید از دفتر یک بار نیز به دلیل کسب و کار صفحه منتشر شده است. اما هستند بسیاری از افراد در اتاق کار,” او گفت:.

ایستگاه های تلویزیونی نیاز به نیروی کار بزرگتر به فیلم, ویرایش و پخش فیلم.

یک خبرنگار تلویزیون گفت: آنها ساخته شده اند روتا در چنین راهی است که کارکنان به ماندن در سه روز مستقیم و با در نظر گرفتن سه روز آینده ،

Tushar عبدالله سر از اخبار در Somoy تلویزیون گفت: “با وجود توقف. ما باید ارائه اخبار است. ما در حال کار در 12 ساعت شیفت در نظر گرفتن هر روز دیگر است.”

او ادعا کرد Somoy است در محل قرار داده و اقدامات لازم را برای حفاظت از کارکنان خود را از ویروس.

“ما مرتب هر چه ممکن است مانند حمل و نقل و حفاظت داخل دفتر,” او گفت:.

با دولت و دفاتر خصوصی تعطیل و جمع آوری ممنوع وجود دارد کمتر حوادث به گزارش در حال حاضر ساخته شده است که آن را آسان تر برای انتشار اخبار با محدود نیروی کار روزنامه نگاران از اتاق های خبر گفت:.

روزنامه های عمده بحران

داکا-بر اساس روزنامه به Manab Zamin و Deshkal باید متوقف چاپ و رفته آنلاین تنها.

روزنامه های محلی در سیلت, Sunamganj و برخی از مناطق دیگر را نیز اعلام کرد توقف در چاپ.

روزنامه فروش ها سقوط حدود 75 درصد در داکا در حالی که میزان کاهش است و 90 درصد در Chattogram با توجه به رهبران روزنامه دستفروشان’ گروه.

“این صنعت را تحت خطر انقراض اگر گام های گرفته شده توسط افراد در موقعیت های مسئول گفت:” مبارک Hossain تیتو مدیر کل از داکا روزنامه دستفروشان’ چند منظوره جامعه است.

بسیاری از روزنامه ها منتشر شده از پایتخت را قطع و تعداد صفحات. پیشرو روزانه نصف شده است و تعداد صفحات از 24 به 12.

باشگاه مطبوعات رئیس جمهور Saiful گفت: “جهان با آن مواجه است یک وضعیت بی سابقه ای. رسانه کارگران نیز در مواجهه با یک چالش بزرگ است. در بنگلادش چالش عمیق و حاد است.”

“ما باید به کار در زیر انواع مختلف فشار اما وضعیت کنونی بزرگترین چالش ما تا کنون با آن مواجه است.”

Saiful سردبیر روزانه Jugantor گفت: آنها قادر به نگه داشتن نسخه آنلاین در حال اجرا در یک راه خیلی بهتر از نسخه قابل چاپ.

تاثیر اقتصادی همه گیر شده است همچنین آمار صنعت, او گفت:.

“تعداد زیادی از تبلیغات است که در حال سقوط به عنوان دولتی و دفاتر خصوصی هستند بسته است. ما زنجیره تامین سقوط کرده است. و ما نیاز به این روزنامه ها به مردم بعد از انتشار اما بسیاری از دستفروشان به خانه رفته اند. عوامل در بسیاری از مناطق در حال حاضر به مقالات” Saiful گفت.

خروج میلیون ها نفر از مردم از پایتخت قبل از خاموش شدن نیز تحت تاثیر فروش به دلیل آنها را به یک تکه بزرگ از خوانندگان او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im