چگونه coronavirus در معرض این راه ما با توجه به پیری و افراد

سالمندان باید به اشغال یک محل مرکزی در اخبار این روزها. سرفصل بودند به اطلاع رسانی است که بالاترین میزان مرگ و میر از COVID-19 است در افراد سالخورده 70 و بیش از. کارشناسان بارها و بارها اعلام کرد که همه گیر شدید است و این ویروس خطرناک به ویژه برای افراد مسن. این است که غالبا تحویل داده شده است به عنوان یک نوع از پیام اطمینان بخش به مردم – به عنوان طولانی به عنوان آنها زیر 70.

این پوشش خبری نه تنها صرفا که افراد مسن در خطر بسیار بالاتر اما همچنین آنها را توصیف به عنوان منفعل و آسیب پذیر در اقلیت است. این نوع از تصویر در نهایت تقویت این ایده که افراد تحمیل یک بار بی در جامعه و به طور خاص در نظام سلامت و پرداختن به نیازهای خود ممکن است به خطر اندازد به افراد جوان است.

در زمان عمومی اورژانس اجتماعی حقایق را نشان داد. Coronavirus بحران یکی اضطراری مانند و این نشان می دهد که زندگی افراد مسن به نظر می رسد ماده کمتر و در برخی موارد حتی تلقی یکبار مصرف. برخی تا آنجا پیش رفت به ستایش ویروس آن را “نسل پاک”.

در برابر این پس زمینه ما نیز باید درک کنند یک تعداد دیگر اخیر روندهای فرهنگی است که باید کمک کرد تا باعث افزایش تردید نسبت به افراد. من تحقیقات فرهنگی به نمایندگی از سالمندان نشان داده است افزایش قابل توجه در این گروه نماینده محبوب و رسانه های جریان اصلی.

بحران اما کشیده شده است با توجه به چشمگیر جهانی افزایش تعداد نفر سالمند نسبت به کل جمعیت منابع اقتصادی لازم برای اطمینان از رفاه خود و این واقعیت که بسیاری از اشغال مواضع قدرت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی چشم انداز است.

دید از سالمندان

به عنوان یک محقق تحصیل نمایندگی از پیری, در فرهنگ عامه, من پیدا کرده اند این تصویر از افراد منتقل شده در طول دهه گذشته منعکس شده نه تنها در این راه زندگی خود را بیشتر قابل مشاهده در همه چیز از فیلم و تلویزیون به رسانه های اجتماعی بلکه از نظر مثبت نمایندگی.

هالیوود علاقه در زندگی افراد مسن منعکس شده است با فرکانس بیشتر با یک میزبان کامل از فیلم ها از سال 2003 در something’s Gotta Give برای 2011 The Best Exotic Marigold Hotel, به اسکورسیزی 2019 حماسه The Irishman و در گسترش مجموعه تلویزیونی مانند Netflix بکشد فضل و فرانکی و Kominsky روش.

این روند نیز قابل توجه در طیف گسترده ای از روزنامه ها و مجلات در حالی که کتاب های طراحی شده برای الهام بخشیدن به مردم به خود را مشاهده و “سوم عمل” را به عنوان یک فرصت برای در نهایت متوجه خود تبدیل شده اند فوری پرفروش. سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Instagram برای شرکت در این جشن افراد مسن بیش از حد که در آن بسیاری از آنها تبدیل به رسانه های اجتماعی ستاره جذب هزاران نفر از پیروان خود را پویا و شادمان پروفایل. در سراسر این رسانه پیری مردم ارائه شده به عنوان شاد, انعطاف پذیر خود استارت.

این واقعیت برای بسیاری از

این است که به وضوح به اطلاع گسترده درک است که آنها را تشکیل می دهند بالقوه مصرف کنندگان اغلب با قابل توجه قدرت خرید. این مثبت نمایندگی نمی توان به سادگی قابل درک به عنوان بازتابی از منافع تجاری.

آن را نیز با هدف پنهان کردن تاثیر سیاست های نئولیبرالی که eviscerated شبکه امنیت اجتماعی از طریق مقررات زدایی خصوصیسازی و عقب مالیات – در اکثریت قریب به اتفاق افراد مسن است. به عنوان پیری جمعیت رشد کرده است در اندازه مسئولیت برای سلامت و تندرستی بوده است منحرف از دولت به افراد از طریق اقدامات ریاضت و فرسایش رفاه اجتماعی.

پیری مردم “عصر سوم” ارائه شده است در فرهنگ عامه به عنوان یک زمان برای دوباره اختراع خود و به عنوان یک مرحله از فرصت های جدید است. با به تصویر می کشد افراد مسن به عنوان متکی به خود و محبوب فرهنگ آنها را تشویق می کند تا تمرکز بر مراقبت از خود و به طور مداوم افزایش منحصر به فرد خود و ویژگی های, آیا این ویژگی ها زیبایی شناختی و عاطفی و یا حرفه ای.

در کوتاه مدت به عنوان منطق بازار منجر به کاهش سرمایه گذاری دولت در زیرساخت های رفاهی و مراقبت اقتصاد ما شاهد یک فرهنگی پاسخ را تشویق می کند که پیری مردم به مسئولیت برای سلامت خود و شادی. این یک موقعیت است که ممکن است قابل دفاع برای ثروتمند تر اما این است که خام برای اکثریت قریب به اتفاق افراد مسن.

آن است که دقیقا در این چارچوب است که ما نیاز به درک نمایندگی از مردم در یک زمان از COVID-19. هشدارهای ارائه شده به سالمندان از شیوع کروناویروس در معرض فرهنگ ما تردید و عمیق محرومیت از پیری است. آن را نیز برجسته امتناع دولت به اذعان سستی پس چنین اذعان به معنی اعتراف به این که سال ها از کاهش برنامه های طراحی شده برای حفاظت از افراد مسن مجبور به کناره گیری از مسئولیت خود را.

سیاست های ریاضت در انگلستان به معنای آن است که خالص ایمنی برای مردم شده است, برده است. شاتر

به عنوان مردم زندگی می کنند, شده است وجود دارد یک انفجار از تصاویر مثبت از افراد مسن تر که تمرکز بر روی سلامتی فراوانی و استقلال است. در همین حال جبهه گیری از نئولیبرالیسم و ریاضت اقتصادی سیاست باید بدان معنی است که کشورهای مانند انگلستان بسیار کمتر قادر به مقابله با این بیماری همه گیر در حالی که وادار کردن کسانی که در خط اول جبهه را انتخاب غیر ممکن است.

در حالی که COVID-19 به وضوح نشان می دهد به همه ما چقدر نیاز داریم و بستگی دارد در هر یک از دیگر اجتماعی ضروری با هدف پیری جمعیت باقی می ماند همان: سرپیچی پیری برای تا زمانی که ممکن است و جلوگیری از تبدیل شدن به اجتماعی اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im