در تابستان سال 2003 من تا به حال دست اول نگاه در آتش نجومی بود که بر خلاف هر که رخ داده بود قبل از.

هزاران هکتار سوختن در غرب کانادا باعث مسئولین به صدا در بیشتر مردم برای کمک به سرکوب آتش سوزی. آنها انباشت اشیاء بدست آمده به شلوغ چادر اردوگاه ها و دیگر موقت و امکانات. حدود 45,000 نفر تخلیه شدند به شهرهای نزدیک هتل ها و مراکز جامعه برای روزها و گاهی هفته. صدها نفر از امداد اورژانس پاسخ آمد در تماس نزدیک.

اگر بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد و در تابستان امسال کانادا سازمان خواهد بود سخت تحت فشار برای مقابله با یک وضعیت آتش سوزی بود که با توجه به چندین استان و مقامات فدرال که صحبت در این بیماری نام خود را استفاده نمی شود چرا که آنها مجاز به عموم بحث در مورد کار خود را. کانادا آمادگی برای یک آتش سوزی شدید در فصل.

ناپایدار بودجه نیاز اجتماعی فاصله و احتمال که نه ایالات متحده و نه هیچ کشور دیگری ارائه خواهد شد کمک به دست در زمانی که منابع ما در حال شنود گذاشته از همه بالا بردن پتانسیل برای یک کابوس سناریو.

این ‘گه مقدس آتش’ 2003

2003 آتش نجومی نیست قابل توجه برای منطقه سوخته اما برای این واقعیت است که بسیاری از شهرهای, پارک های ملی, صنایع و مکان های تاریخی در راه آسیب است.

افراد سازمان دیده بان به عنوان شعله های آتش رویکرد خانه در Kelowna, B. C., on Aug. 22, 2003. کانادا پرس/غنی لام

بیش از 2000 نفر تخلیه این Crowsnest تصویب منطقه در جنوب آلبرتا. Waterton دریاچه پارک ملی بود و در حالت آماده به کار برای تخلیه به 13 درصد از همسایه پارک ملی یخچال در مونتانا سوخته است. تجویز آتش در یشم التا., من از کنترل خارج شده و ممکن است آتش کشیدند 20 کیلومتر-مسیر طولانی به Hinton شده است تلاش های قهرمانانه Parks Canada آتش سوزی مدیران کاهش یافته و سوخت در جنگل به نیروی آتش به نوبه خود.

بنف تهدید شد در دو جبهه. اول آمد از خارج از کنترل تجویز رایت که مشتعل شرق این شهر در نزدیکی Canmore; دوم از یک آتش سوزی که chugging شرق در امتداد کوه بزرگراه اجرا می شود که از طریق Kootenay پارک ملی به بنف. آن را به نام “گه مقدس آتش” به دلیل این که چگونه هر کس واکنش نشان داد زمانی که آنها را دیدم آن را از یک هلیکوپتر.

چوب بوفالو, Mt. Revelstoke و پرنس آلبرت پارک های ملی نیز سوخته در هفته قبل از داخل بریتیش کلمبیا روشن در اطراف شهرهای بزرگ و از جمله کملوپس و Kelowna. نظامی در آورده بود و triaging شد منظور از روز است.

غارها نابود

علامت Heathcott نیز به یاد 2003 wildfire فصل خوب چون او Parks Canada آتش مدیریت هماهنگ کننده غرب کانادا. در یک نقطه و از او خواسته شد به ارسال منابع او را به خرس قطبی کشور برای جلوگیری از آتش از سوختن شاهزاده ولز سایت تاریخی در نزدیکی ساحل غربی خلیج هودسون. ساختمان جان سالم به در برد اما چند خرس قطبی در ریف واپوسک پارک ملی نابود شدند.

به طور معمول Heathcott می شده اند قادر حمایت از استان ها و یا ایالات متحده آمریکا, آتش, اما رقابت برای منابع شدید بود که از تابستان است. او و همکارانش خوش شانس بودند چرا که نیک Lopoukhine مدیر کل Parks Canada, درک آتش. او امضا کردن در یک واکنش اضطراری طرح در بهار زمانی که Heathcott به او هشدار داده است که آتش شدید خواهد شد به احتمال زیاد است. Lopoukhine را رهنمود مجبور superintendents از سراسر کانادا به ارسال کارکنان برای کمک به سرکوب آتش سوزی که ممکن است از کنترل خارج شود.

حداقل سفر بدون راهنما

مانند بسیاری از آتش سوزی مدیران در آمریکای شمالی Heathcott شگفتی چگونه سازمان های مختلف در حال رفتن به پاسخ اگر coronavirus همچنان ادامه دارد به آنچه که پیش بینی می شود یک آتش سوزی شدید در فصل.

پیش بینی شدت ناهنجاری نشان می دهد که مناطق پیش بینی می شود در بالا یا زیر منطقه ای آب و هوا به طور متوسط. (کانادا Wildland Fire اطلاعات سیستم)

در پاییز گذشته Alberta دستور کاهش بودجه از 23 میلیون دلار است که شامل بسته شدن 30 wildfire مواظب برج و خاموش کردن یک helitack برنامه از آتش نشانان روت به rappel به یک آتش سوزی. دولت پس از یافت 5 میلیون دلار برای استخدام 200 آتش نشان.

در اوایل ماه آوریل ویکتوریا Christiansen که سران آمریکا خدمات جنگل گذاشته گسترده برخی از دستورالعمل های از جمله یک توصیه که آتش نشانان مستقر می شود در راه است که به حداقل رساندن سفر به دیگر مناطق جغرافیایی. این است که محدود به نتیجه در دوستان امریکایی ما انکار یا محدود کردن درخواست های ما برای کمک به.

Christiansen نیز توصیه های اجتماعی فاصله است که تقریبا غیر ممکن است برای انجام این کار در چادر اردوگاه به طور معمول مورد استفاده توسط آتش نشانان در کانادا. او خواستار بیشتر فصلی کارکنان به استخدام بدون اعتراف به این که این ممکن است ممکن است بدون حمایت مالی بیشتر و با یک نیروی کار است که ممکن است تمایلی به در حال حاضر کار خطرناک که در آن آنها می تواند قرنطینه به مدت ماه قبل و پس از آتش.

Heathcott ابراز نگرانی از دیگران صحبت کردم که او اشاره کرد که آن را دشوار است به کوه های معمول حمله. “شاید خدمه خواهد بود پراکنده, ‘coyote کمپینگ’ در واحدهای کوچک, خال خال کردن طول fireline راه رفتن بر روی آتش” او گفت:.

“این ممکن است رخ دهد به هر حال به عنوان کانادا ناوگان هلیکوپتر در حال حاضر ممکن است نابود با از دست دادن درآمد حاصل از اوایل پایان دادن به heli اسکی و عدم زمستان لرزه ای کار می کنند.”

یک هلی کوپتر قطره آب بر روی گتی آتش در مندویل دره در لس آنجلس در Oct. 28 سال 2019. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

حتی اگر قرارداد هلیکوپتر باقی می ماند در دسترس او عجایب, چگونه یک فاصله اجتماعی در جمع و جور کابین و چادر? “ما شاهد افزایش رقابت برای منابع و بیشتر آتش سوزی ها ممکن است از دست رفته در حمله اولیه. با کاهش درجه پشتیبانی خدمه ممکن است در معرض افزایش خطر در fireline و ما ممکن است شاهد افزایش کار فسخ تفنگ-خجالتی آتش مديران و بیشتر اجازه رایت شرایط. فراموش نکنید که در مورد اینتر-آژانس استقرار هر کس خواهد بود hunkering پایین در چمن خود را.”

هزینه های بالا از آماده بودن

یکی از چیزهایی که بسیاری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به ما آموخته است که در حال آمادگی برای شرایط اضطراری در قیمت بالا می آید. برخورد با این بیماری همه گیر یک چالش است چرا که وجود دارد نه به اندازه کافی قوی اطلاعات موجود به ما اطلاع دهید که چگونه ما می توانیم به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

که نه مورد با آتش سوزی ،

از سال 2003 آتش سوزی شده اند سوختن بزرگتر بیشتر و در به طور فزاینده ای غیر قابل پیش بینی راه. پیش بینی افزایش در منطقه سوخته نشان می دهد وضعیت فعلی wildfire مدیریت در کانادا خواهد بود قادر به مقابله با افزایش آتش سوزی فعالیت است. محدود کردن مردم از رفتن به backcountry به عنوان برخی از استان ها در حال حاضر انجام می دهند کمک خواهد کرد اما مشکل را حل نمی کند.

وجود دارد یک واکسن از نوع است که می تواند به حداقل رساندن خطرات آتش سوزی ژست گرفتن برای سلامت انسان و ایمنی. آخرین طرح برای که می آید حسن نیت ارائه میدهد از کانادا خدمات جنگل.

به جای سرمایه گذاری بیشتر ما شده اند هزینه های کمتر. مگر در مواردی که تغییرات پاسخ ما به یک آتش سوزی فصل مانند یک در سال 2003 ممکن است در نهایت به هرج و مرج و ترسناک به ادامه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو