چگونه coronavirus چالش های مسلمانان ” ایمان و تغییرات زندگی خود را

به عنوان چهره جهان بزرگترین اختلال در طول عمر ما مسلمانان در سراسر جهان نیز دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما نظام فرهنگی و معنوی و دینی ابعاد ارائه مسلمانان بی شمار راه های مقابله.

تطبیق جدید هنجارهای اجتماعی

مسلمانان باید نسبتا بزرگ خانواده و تمایل به حفظ و گسترش روابط خانواده. حضرت محمد را تشویق مسلمانان به حفظ و قوی روابط خانوادگی. قرآن الهام بخش مسلمانان به سخاوتمندانه به قوم و خویش (16:90) و درمان سالمندان با شفقت (17:23).

این تعالیم منجر به مسلمانان یا با هم زندگی می کنند که خانواده های بزرگ و یا نگه داشتن به طور منظم هفتگی بازديد و تجمعات از اعضای خانواده. بسیاری از مسلمانان احساس تضاد در مورد نیاز به اعمال اجتماعی فاصله گرفتن از یک سو و نیاز به نزدیک به خانواده و بستگان برای آسایش و پشتیبانی. محدودیت های جنبش در برخی از نقاط Australia (NSW و ویکتوریا) ميانگين مسلمانان مانند هر کس دیگری مجاز به بازدید از خانواده های دیگر است.


ادامه مطلب: آنچه در واقع هستند ‘خدمات ضروری و چه کسی تصمیم می گیرد ؟


یکی از اولین تغییرات آورده اجتماعی فاصله شده است به مسلمان سفارشی از دست دادن پس از در آغوش گرفتن (همان جنس) دوستان و آشنایان به خصوص در مساجد و سازمان های مسلمان. پس از یک یا دو هفته از تردید در مارس بغل کردن و یا به طور کامل متوقف ساختن مسلمانان احساس ملال انگیز.

مراجعه بیمار در نظر گرفته شده است یک عمل خوب در اسلام. اما در مورد COVID-19 بازدیدکننده داشته است چنین امکان پذیر نیست. بررسی بر روی کسانی که بیمار هستند با تماس های تلفنی و پیام های رسانه های اجتماعی است که هنوز هم ممکن است و تشویق.

نظافت و پاکیزگی نیمی از ایمان

یکی از جنبه های کروناویروس پیشگیری می آید که بسیار به طور طبیعی به مسلمانان بهداشت شخصی است. سلامت سازمان و کارشناسان ترویج بهداشت شخصی برای محدود کردن گسترش coronavirus به خصوص شستن دستها اغلب حداقل به مدت 20 ثانیه.

اسلام بوده است تشویق بهداشت شخصی برای قرن ها. قرآن دستور مسلمانان به حفظ لباس های خود را تمیز در یکی از اولین آیات (74:4) remarking “خدا دوست دارد کسانی که پاک هستند” (2:222).

بیش از 14 قرن پیش پیامبر تأکید “نظافت و پاکیزگی نیمی از ایمان است” و تشویق مسلمانان به شستن دست های خود را قبل و بعد از غذا خوردن, داخل حمام, حداقل یک بار در هفته (و پس از روابط زناشویی) قلم مو دندان های خود را روزانه و به داماد خود ناخن و بخش خصوصی.


ادامه مطلب: با وجود تفاوت های خود را و یهودیان و مسیحیان و مسلمانان عبادت خدا همان


علاوه بر این مسلمانان باید برای انجام مراسم وضو قبل از پنج نماز روزانه. مى شامل شستن دستها تا آرنج و از جمله بافته انگشتان دست, شستن صورت و پا و پاک کردن مو.

در حالی که این نه به طور کامل جلوگیری از گسترش بیماری آنها قطعا کمک به کاهش خطر.

جزئیات جالب این است که مسلمانان موظف به شستن آلت تناسلی خود را پس از استفاده از توالت. حتی اگر مسلمانان با استفاده از کاغذ توالت, آنها ملزم به پایان تمیز کردن با آب. این نیاز منجر به برخی از مسلمانان نصب قیمت محصولات سم پاش را در حمام خود را.

بسته شدن مساجد و جمعه خدمات

نماز جماعت در مساجد مهم برای مسلمانان در القای حس بودن در حضور مقدس و حس بودن با دیگر مؤمنان. بر این اساس آنها خط در ردیف با شانه لمس کردن. این ترتیب است که بسیار خطرناک در طول یک بیماری همه گیر. استرالیا مساجد در حال حاضر بسته به دلیل coronavirus.

تصمیم به جست و خیز اختیاری روزانه نماز جماعت بود و نه بیش از حد دشوار برای مسلمانان اما توقف در نماز جمعه شده است بیشتر به چالش کشیدن. نماز جمعه تنها مسلمان نماز است که برای انجام در یک مسجد. آن شامل یک 30-60 دقیقه خطبه و پس از پنج دقیقه نماز جماعت انجام شده فقط بعد از ظهر.

توقف نماز جمعه در مقیاس جهانی رخ داده است که پس از آن معرفی شد و توسط حضرت محمد در 622, پس از مهاجرت به شهر مدینه از آزار و اذیت او و پیروان او را تحمل مى كنند ،

ایران برای اولین بار به ممنوعیت نماز جمعه در مارس 4. در حالی که کشورهایی مانند ترکیه و اندونزی تلاش برای ادامه نماز جمعه با اجتماعی فاصله آن کار نمی کند و به زودی کل جهان اسلام بسته مساجد برای نماز خدمات.

خوشبختانه برای مسلمانان بسته شدن مساجد به این معنا نیست آنها را متوقف نماز روزانه در دسترس نباشد. در اسلام فردی نماز و عبادت نقش بيشترى از جامعه هستند. مسلمانان می توانید دعا پنج بار در روز در هر کجا که هستند و اغلب در خانه یک محل که در آن بسیاری دعا می گیرد.

جای خالی سمت چپ توسط پایان خطبه های نماز جمعه در مساجد پر شده است تا حدی توسط خطبه های نماز جمعه ارائه آنلاین.

اثر در ماه مبارک رمضان و سالانه حج به مکه

دو نفر از پنج رکن اسلام عمل در حال روزه در ماه مبارک رمضان و سالانه حج به مکه.

ماه رمضان است که تنها سه هفته به دور است. این شروع می شود در هفته آخر آوریل و می رود برای یک ماه. در طول این ماه مسلمانان خودداری از خوردن و نوشیدن و روابط زناشویی از طلوع تا غروب آفتاب در هر روز از ماه. این بخش را نمی خواهد تحت تاثیر قرار COVID-19.


ادامه مطلب: میلیون ها نفر از مسلمانان آماده شدن برای انجام حج در میان خواستار تحریم


آنچه که تحت تاثیر قرار است شب شکستن سریع شام (افطار) در روز و شب نماز جماعت (tarawih). مسلمانان به طور کلی دعوت از دوستان خود و اعضای خانواده به این شام. در کشورهای غربی دعوت نامه شامل غیر مسلمان آشنایان به عنوان به خوبی. اسلامی سازمان در حال حاضر اعلام کرد لغو افطار شام.

سه روز پایان ماه رمضان جشن جشن (عید) نیز خواهد بود محدود به خانواده است که با هم زندگی می کنند.

تاثیر زیارت به مراتب بیشتر است.

جزئی (اختیاری) اسلامی حج (عمره) اتفاق می افتد, در طول سال تشدید نزدیکی در ماه رمضان. با ایران به یک نقطه داغ برای coronavirus عربستان سعودی به حالت تعلیق در ورود به ایران و دیگر زائران به عنوان اوایل فوریه 27.

اصلی زیارت (حج) فصل رخ می دهد در اواخر ماه جولای. اگر چه این امکان وجود دارد از گسترش این ویروس کاهش ژوئیه, زیارت مربوط به بیش از دو میلیون نفر از فقط در مورد هر کشور بر روی زمین بود مسلما شعله ویروس به موج دوم. عربستان سعودی است که به احتمال زیاد به لغو اصلی زیارت برای سال 2020 است.

در 14 قرن از تاریخ اسلام و حج بوده است انجام شده چندین بار به دلیل جنگ ها و جاده ها نمی شود بی خطر است. اما این اولین بار است که در زیارت نامیده می شود ممکن با توجه به یک بیماری همه گیر.

به عنوان زائر ذخیره نقطه خود را و پرداخت کامل هزینه ماه آینده لغو حج را در نتیجه ضرر و زیان از پس انداز برای میلیون ها نفر از مسلمانان و باعث زیان کار عظیم در زیارت میباشد.

تعادل بین احتیاط و توکل به خدا

اوایل بحث در محافل مسلمان در سراسر coronavirus شده است کلامی یکی. مسلمانان بر این باورند که خدا جهان را خلق و در ادامه به طور فعال اداره امور آن است. این به آن معنا ظهور این ویروس فعال است خلقت خدا.

بنابراین مانند برخی از دیگر گروه های مذهبی و برخی از مسلمانان معتقدند که coronavirus ایجاد شده توسط خدا برای هشدار دادن و تنبیه کردن بشریت برای مصرف تخریب محیط زیست و شخصی افراط. این به این معنی مبارزه با این بیماری همه گیر بیهوده است و مردم باید تکیه (tawakkul) خدا برای محافظت از میدهیم.

چنین تفکر ممکن است کمک به کاهش حس ترس و وحشت چنین مقیاس بزرگ همه گیر به شمار می اما همچنین می تواند مردم را بی ارزش خود راضی.

اکثریت قریب به اتفاق مسلمانان در مقابله با این رویکرد جبری با این استدلال که در حالی که ظهور این ویروس در انسان کنترل گسترش بیماری بدیهی است. آنها به ما یادآوری می کنند که پیامبر توصیه می شود یک مرد که کراوات شتر خود را چرا که او به خدا اعتماد: “کراوات شتر برای اولین بار و پس از آن اعتماد به خدا”.

حضرت محمد به دنبال درمان های پزشکی و تشویق پیروان خود به دنبال درمان های پزشکی گفت: “خدا ساخته شده است نه یک بیماری بدون انتصاب یک درمان برای آن به غیر از یک بیماری—سن”.

بیشتر پیامبر توصیه می شود در قرنطینه:

اگر شما از شنیدن از شیوع طاعون در یک زمین نیست آن را وارد کنید; اگر طاعون شیوع بیماری در یک محل در حالی که شما در آن نیست و ترک آن محل.

گاهی اوقات رنج ناگزیر می آید راه ما. قرآن می آموزد که مسلمانان برای دیدن زندگی را در شرایط دشوار به عنوان یک تست آنها سختی موقت به تقویت ما (2:153-157). چنین چشم انداز اجازه می دهد تا مسلمانان برای نشان دادن انعطاف پذیری در زمان سختی و مصیبت با قدرت کافی به آن را به طرف دیگر دست نخورده است.

در زمان هایی از این, برخی از مردم به ناچار خود را از دست دادن ثروت و درآمد و حتی زندگی خود را. حضرت محمد توصیه هایی که اموال از دست رفته در طول سختی در نظر گرفته خواهد خیریه و کسانی که می میرند به عنوان یک نتیجه از بیماری های همه گیر در نظر گرفته خواهد شد شهدای بهشت.

به عنوان مسلمانان همچنان به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها مانند هر کس دیگری در حال تعجب که چگونه زندگی خود را ممکن است تغییر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im