چگونه رهبر جنبش حقوق مدنی سه راهی وایت واکر زنده کرد امیدوارم که پس از MLK مرگ

چهار سال پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور, رمان جیمز بالدوین می نوشتن در صفحات Esquire magazine “از مارتین مرگ در ممفیس و فوق العاده ای که در آتلانتا چیزی است که تغییر در من چیزی دور رفته است.”

بالدوین نوشت: در مورد چگونگی “عمل ایمان” است که خود را باور است که جنبش تغییر خواهد کرد سفید آمریکایی ها و در نهایت امریکا نگهداری او را از طریق سال از آزادی حرکت را از طریق راهپیمایی و دادخواست و طاقت شکست.

پس از پادشاه مرگ, Baldwin, آن را سخت به نگه داشتن آن ایمان است.

نزدیک به دو هفته پس از مراسم تشییع جنازه پادشاه در ماه آوریل سال 1968 پادشاه محرم و سابق استراتژیست سه راهی وایت واکر تلاش برای تمدید این ایمان است. نقشه کشی در یک سنت از ایمان واکر تشویق یک عزادار جامعه به آغوش امید حتی در صورت ناامیدی.

به عنوان یک پژوهشگر دین و آمریکا زندگی من تشخیص مهم درس واکر ارائه می دهد برای زمان فعلی که آمریکا عمیقا تقسیم شده است.

ایمان در عمل

سیاه, عمومی, ایمان دارای یک طبقه در محل زندگی آمریکایی.

این کلیسا بوده است جای یاران و تاکید از استعمار امریکا به روز مدرن توانمند سازی افراد برای انجام اعمال عمومی برای تبدیل سیاست و جامعه است.

19 قرن ملی نگرو کنوانسیون جنبش که زد از سال 1831 به سال 1864 نشان داد این ایمان در عمل است. رهبران آن حمایت برای لغو برده داری و شهروندی کامل برای آمریکایی های آفریقایی تبار. یک فعال منعکس سال بعد که “رنگی کنوانسیون” شد “تقریبا مکرر به عنوان به عنوان کلیسا نشست.”

جنبش حقوق مدنی در انجام این ایمان در عمل رو به جلو است. الهیات دوایت هاپکینز نوشته است که چگونه موعظه و آهنگ از ایمان توانمند و پایدار آفریقایی آمریکایی ها حتی در تلخ بار.

این شیوه در صبح روز یکشنبه او اشاره کرد در خدمت به “شارژ نمازگزاران انرژی” به طوری که آنها می تواند مقابله با “لرز و نژادپرستی از یک بی رحمانه, بی رحمانه جهان’ از روز شنبه هر چند شنبه است.”

حقوق مدنی و رهبران اتحادیه خواندن “ما باید غلبه بر’ در پایان از سلما به مونتگمری حقوق مدنی مارس در 25 مارس سال 1965 در Montgomery, Alabama. Stephen F. Somerstein/گتی ایماژ

این ایمان است که قدرت بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار برای حفظ ایمان خود را در امکانات دموکراسی در حالی که رو تثبیت سفید مخالفت خود را حقوق مدنی. راهپیمایی ها و تحصن تظاهرات و جلسات جمعی تمام شد نمایش عمومی از ایمان است.

خطر از ایمان

در پی شاه را ترور کلمات از آخرین کتاب های منتشر شده “که در آن ما از اینجا بروم ؟ هرج و مرج و یا جامعه” برای چندمین بار در سراسر کشور.

شهری قیام فوران در پی پادشاه مرگ است. با بخش هایی از بیش از 100 شهرستانها سوختن و یا در خرابه هرج و مرج به نظر می رسید به احتمال زیاد در آینده در سال 1968 امریکا از جامعه است.

در یک خطبه به نام “ایمان به عنوان در نظر گرفتن خطر” تحویل در پرینستون کلامی حوزه علمیه واکر به دنبال آدرس یک سوال مطرح شده توسط یک جوان الهیات James H. مخروط پس از پادشاه مرگ: “بدون پادشاه کجا بود امید؟”

ماهرانه مرور تنش بین امید و ناامیدی واکر پیام خود را در پاسخ عبری الیستا پیامبر در کتاب پادشاهان که در مواجهه با بحران و ناامیدی با حمله به ارتش سوریه قحطی گسترده و افراد آماده به رها کردن.

الهام از ایمان جامعه الیستا تشویق جامعه برای حفظ ایمان خود ملت است.

افق امید

الیستا به عنوان مثال صفحه واکر پیام. در پرینستون واکر تشویق سیاه طلاب به لقاء یک نوستالژی برای گذشته است. در لحظات عمیق یاس واکر گفت: مضطرب مردم تمایل به عقب نشینی به خیالی گذشته است.

“در اصطلاحات مخصوص یک صنف از خیابان” واکر گفت: “این برای تلفن های موبایل مانند این که:” فرزند شما نمی خواهید آن را مانند آن را در خوب قدیمی روز… .”

“و در عین حال” او اعلام کرد: “با هر مایل یا امید یا دعا و یا هر چیز دیگری می تواند ما را پیدا کنید هر روز زمانی که همه چیز بهتر بود. وجود چنین روز!”

واکر اقدام به احتیاط مخاطبان خود را در برابر حفظ وضع موجود. واکر اعلام کرد “هر آنچه که رویای زندگی آن است که ما تصور می کنیم برای فرزندان ما خودمان در جامعه ما کلیسای ما ما هرگز آن را به نوک انگشتان ما مگر آن آغاز می شود در ابتدا با برخی از اولیه خطر است.”

برای واکر به چالش کشیدن وضع موجود بود و از جنبه های اساسی وجود دارد.

“عنصری شخصیت از زندگی است که در حال حرکت است و پویا,” او گفت:.

واکر بسته خطبه خود را با خواست مخاطبان به آغوش امید-پر از مبارزه است. اما او انکار نمی کند این واقعیت است.

در عوض در صورت ناامیدی وی از طلاب جوان را به خطر ایمان و ساختن آینده ای که نمی شده است. برای واکر است که به معنای “انجام, تلاش, حرکت به سمت چیزهایی که هرگز قبل از محاکمه.”

امیدوارم که در دموکراسی

وایات سه راهی واکر در مونتگمری آلاباما در مارس 3, 1962. افریقایی, امریکایی, روزنامه/Gado/گتی ایماژ

ماندگار عهد از ایمان است آن تاکید امکانات جدید در لحظات عمیق شک. به جای تکیه بر یک اسطوره از گذشته و یا حفظ وضع موجود واکر ارائه طلاب در پرینستون یک چشم انداز جدید سیاسی جامعه است.

“آنچه من گفت: به شما” واکر اعلام کرد “این است که من باید نهایی ایمان است که ما در حال رفتن به پیدا کردن آرامش با عدالت در این کشور در این جهان است. ما باید! و از آن است که تصور آن می تواند اتفاق می افتد در زمان ما است.”

بسیاری از آمریکایی ها عصبانی هستند با دولت از نظام سیاسی. و اعمال نژادی تعصب و عدم تحمل مذهبی تبدیل شده اند به مراتب بیش از حد عادی است.

در چنین زمان سه راهی وایت واکر کلمات می توانید یادآوری به مردم برای جمع اوری امید و ایمان با امکانات دموکراسی آمریکایی ادامه دارد در حالی که مبارزه برای یک جامعه.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im