Rozinisa Memettohti یک قومی اویغوری است که زندگی در ترکیه از سال 2003 آموخته شده در این سند است که دو نفر از خواهران او فرستاده شده بود به تلقین اردوگاه هایی برای داشتن کودکان بیشتر از منطقه مجاز است. یکی از خواهران نیز هدفمند برای به دست آوردن یک پاسپورت.

“واقعیت این است که در حال حاضر به مراتب بدتر از هر یک از ترس” Memettohti گفت: در یک مصاحبه تلفنی در این ماه. “من با پدر و برادران و خواهران من در معرض خطر هستند.”

برای چند سال گذشته مقامات در منطقه سین کیانگ قرار داده شده اند صدها نفر از هزاران نفر از Uighurs, قزاق ها و دیگر عمدتا مسلمان گروه های اقلیت به تلقین اردوگاه در گسترده ترین جرم بازداشت پس از مائو عصر. این سند فراهم می کند نادر, ریز دانه مشاهده چگونه حزب کمونیست اتحاد انجام شده این سیستم از دستگیری است که خرد الیاف جامعه در سین کیانگ.

به بیرون درز سند 137-صفحه گسترده به تشریح اطلاعات است که مقامات در Karakax شهرستان (همچنین املای Qaraqash) در جنوب غربی سین کیانگ را جمع آوری کرده اند در ساکنان آن است. آن را شامل نام و دولت شناسایی تعداد بیش از 300 نفر برگزار شد و در تلقین اردوگاه ها و اطلاعات در مورد صدها تن از بستگان و همسایگان. حتی کودکان به عنوان جوان به عنوان 16 بودند از نزدیک تحت نظارت برای نشانه هایی از آنچه که پکن در نظر گرفته می شود سر تفکر است.

این سند یکی از فایل های متعددی نگه داشته و بر روی بیش از 1 میلیون نفر که باید بازداشت شده در اردوگاه ها نشان می دهد طیف وسیعی از رفتارها که مقامات را به عنوان مشکل ساز خواهد بود که نرمال در جاهای دیگر مانند دادن الکل که مایل به رفتن در یک مذهبی زیارت و یا حضور در یک مراسم تشییع جنازه.

در Memettohti مورد خواهر او بودند پرچم برای دعا به طور منظم و شرکت در روال مراسم مذهبی.

گسترده می افزاید: به بدن در حال رشد از شواهد در این دستگیری ها. گزارش دیگر به بیرون درز دولت اسناد در سال گذشته توسط نیویورک تایمز و رسانه های led توسط کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی نشان داد سرکوبگر طبیعت از سرکوب و دقیق تنگ کنترل قرار داده شده بر بازداشت شدگان در تلقین اردوگاه.

آخرین دولت سند به بیرون درز شد در سال گذشته و در خارج از کشور اویغوری فعالان مشترک آن با چندین رسانه های خبری سازمان ها از جمله نیویورک تایمز.

داده ها در آن نشان می دهد که چین در تلاش است برای ایجاد تسلط بیش Uighurs و دیگر گروه های اقلیت به نام افزایش امنیت گفت: Adrian Zenz یک محقق که به تجزیه و تحلیل گسترده.

“این سند تا کنون دقیق ترین است که ما” گفت: Zenz یک عضو ارشد در قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در واشنگتن است. “این به ما اجازه می دهد به تشریح آناتومی هر دو توقیف درایو و چه دولت” است که در حال حاضر انجام می دهند با این افراد است.

Zenz گفت او مطمئن است که این سند قانونی برای تعدادی از دلایل. او گفت که او تا به حال همسان هویت 337 ذکر شده بازداشت شدگان و بستگان و همسایگان با دیگر دولت اسناد و صفحات گسترده و به بیرون درز پایگاه داده از SenseNets چینی نظارت شرکت که شامل مختصات GPS همراه با نام و شماره شناسایی آدرس و عکس.

او همچنین گفت که او در واقع سه نفر از توقیف سایت های ذکر شده در این سند بر اساس قبلا شناسایی اردوگاه و زبان مورد استفاده در صفحه گسترده آینه که از اسناد و مدارک رسمی در جای دیگر در سین کیانگ.

دولت چین می گوید که سیاست های خود را در سین کیانگ در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تروریسم و تجزیه طلبی و اردوگاه های ارائه آموزش در زبان چینی و مهارت های دیگر به افرادی که ممکن است مستعد ابتلا به ایده های افراطی.

اما Karakax گسترده نشان می دهد که چگونه مقامات نظارت جزئیات دقیقه از زندگی روزانه برای پیدا کردن اهداف برای بازداشت به چن Quanguo حزب کمونیست در سین کیانگ به دستور مقامات به “دور تا همه کسانی که باید گرد.”

مقامات scrutinised سه نسل از هر کدام از بازداشت شدگان را به خانواده و همچنین همسایگان و دوستان. مقامات مسئول نظارت بر مساجد گزارش در مورد چگونه به طور فعال شهروندان شرکت کننده در مراسم از جمله نامگذاری کودکان, ختنه عروسی و مجالس ترحیم.

این فهرست مشخص شده که آیا بازداشت شدگان آموخته شده در مورد دین از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و یا در جای دیگر. ده ها تن شده بودند به عنوان داشتن یک “سنگین مذهبی محیط زیست” در خانه — طراحی است که اغلب به دنبال یک توصیه که آنها منتشر نمی شود.

مقامات همچنین به مطالعه چگونه بسیاری از بار در روز زندانیان دعا و این که آیا آنها در زمان بخشی در — و یا حتی علاقه مند به — مذهبی زیارت.

نشانه های ظاهری تقوا نیز ثبت شده است. “عینک ریش از مارس 2011 تا جولای 2014” می خواند شرح یکی از بازداشت شدگان مرتبط با چند نفر که فرستاده شده بود به اردوگاه. مقامات طبقه بندی به عنوان “اعتماد” یکی دیگر از مرد پدر دو تن از بازداشت شدگان که قطع شده بود ریش خود را و شروع به نوشیدن الکل پس از یک سال پرهیز.

مطالب ارائه توضیحات مفصل که چرا مقامات دستور داد هر فرد ارسال می شود به یک اردوگاه — اطلاعاتی که قبلا عمدتا trickled از طریق حساب های زندانیان و فعالان است.

مقامات جدا جنبش های خود را و یا برنامه ای برای سفر به خصوص به کشورهای عمدتا مسلمان. حتی به دست آوردن یک پاسپورت پرچم صرف نظر از اینکه آن استفاده شد. یکی از شایع ترین دلایل ذکر شده برای بازداشت, کمی تا به حال شناخته بود و تخلف از چین تولد محدودیت با داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است.

برخی از بازداشت شدگان فرستاده شد به تلقین اردوگاه برای جرایم مانند فروش مواد مخدر یا خشونت. دیگران قرار داده بودند به اردوگاه چون آنها قبلا در زمان زندان از جمله یک مرد که به پایان رسید و حکم او نزدیک به دو دهه پیش است.

سند لیست موارد که شروع در سال 2017, زمانی که جرم حبس برنامه آغاز شده و به صورت جدی تحت چن رهبر حزب در سین کیانگ. آخرین مطلب ذکر شده است به تاریخ مارس 2019.

Zenz که مطالعه گسترده محاسبه شده است که حدود سه چهارم از فهرست بازداشت شدگان منتشر شده است. که به نظر می رسد در خط با اظهارات توسط مقامات در سین کیانگ در سال گذشته که در آنها آغاز شده بود پیچ در پیچ پایین برنامه است.

اما این سند نشان می دهد که بسیاری از کسانی که آزاد شده از اردوگاه شد و بعد از آن اختصاص داده شده کار شدیدا کنترل پارک های صنعتی و حداقل یک نفر رفت به چنین کاری در حالی که باقی مانده در بازداشت است. برخی از زندانیان سابق را تشریح یک سیستم کار اجباری که در آن آنها مورد نیاز بوده به کار به صورت کمی و یا بدون پرداخت و پس از آزادی.

صفحه گسترده نیز نشان می دهد که بازداشت شدگان از نزدیک تحت نظارت پس از خروج از اردوگاه و دستور به شرکت در دولت سازمان یافته محله فعالیت است. آن را روشن می سازد که مردم می تواند فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت اگر اعضای خانواده خود را نشان داد نگرش است که مقامات تلقی مشکل ساز است که مانند یک عامل تاثیر می گذارد چشم انداز خود را بعد از انتشار.

“این فرد تا به حال بسیاری از اعضای خانواده زندانی و درگیر در بسیاری از موارد و تفکر آلوده شده توسط افراط گرایی” به عنوان خوانده شده یادداشت در یکی از بازداشت شدگان. مقامات توصیه می شود که او نگه داشته می شود در اردوگاه تحت کنترل شدید.

در عین حال حتی به عنوان سند نشان داد میزان نظارت و مانیتورینگ در سین کیانگ همچنین نشان داد برخی از شکاف ها در جمع آوری داده ها.

Memettohti نام به نظر می رسد در لیست زیر مطالب در او دو خواهر بودند که بازداشت و به فکر منتشر شده است. او توضیح داده شده است که در ترکیه زندگی می کنند در یک مطلب اما نه در دیگر. او همچنین گفت که تاریخ از او ورود در ترکیه نادرست بود.

اما آنچه که او در بر داشت بیشتر تعجب آور بود که مقامات دستگیر کرده و او را خواهر Patem که او گفت: فعال بود در دولت های محلی و خدمت کرده بود به عنوان رئیس محلی زنان در ارتباط است.

“من احساس او را همیشه امن ترین یک” Memettohti گفت.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو