بازارهای سهام در سراسر جهان تا به حال برخی از بدترین عملکرد در دهه گذشته هفته خوبی های زیادی که از بحران مالی جهانی در سال 2008. محدودیت در حرکت آزاد مردم است و اخلال در فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان به عنوان اقدامات برای کنترل coronavirus رول.

وجود یک ارتباط قوی بین فعالیت های اقتصادی و جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای با توجه به تسلط سوخت های فسیلی منابع انرژی است. این جفت نشان می دهد ما ممکن است در برای تعجب غیر منتظره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس: کاهش از انتشار دی اکسید کربن ناشی از مصرف انرژی کاهش می یابد.


ادامه مطلب: ‘کابین تب’: استرالیا باید آماده برای اجتماعی و روانی اثرات coronavirus مستند


بر اساس جدید پیش بینی برای رشد اقتصادی در سال 2020 ما نشان می دهد تاثیر coronavirus ممکن است به طور قابل توجهی محدود کردن انتشار جهانی.

این اثر به احتمال زیاد کمتر از طول بحران مالی جهانی (GFC). و کاهش تولید گازهای گلخانه ای در پاسخ به گذشته بحران اقتصادی نشان می دهد بهبود سریع از انتشار گازهای گلخانه ای که همه گیر شده است.

اما هزینه های محتاطانه اقتصادی محرک اقتصادی و دائمی تصویب کار جدید رفتار می تواند تاثیر گذاری در چگونگی انتشار evolve در آینده است.

جهانی فسیلی تولید گازهای گلخانه ای CO2 (محور عمودی) با هم رشد با فعالیت های اقتصادی (محور افقی) بیش از مدت زمان طولانی. گلن Peters/سیسرو

جهان در بحران

فقط در چند ماه کوتاه, میلیون ها نفر از مردم قرار داده شده است به قرنطینه و مناطق قفل شده است و برای کاهش گسترش coronavirus. در سراسر جهان, حوادث, در حال لغو و برنامه های سفر کاهش یافته است. تعداد فزاینده ای از دانشگاه ها و مدارس و محل های کار بسته اند و برخی از کارگران در حال انتخاب برای کار از خانه اگر آنها می توانند.

حتی پنل بین دولتی تغییر آب و هوا را لغو کرده است یک انتقادی نشست مهم خواهد شد و به جای نگه داشتن آن عملا.

آژانس بین المللی انرژی در حال حاضر پیش بینی نفت استفاده خواهد رها در سال 2020 این بود که قبل از کاهش قیمت نفت پدید آمده میان عربستان سعودی و روسیه است.


ادامه مطلب: انتشار دوباره بجای اول برگشتن پس از GFC: چرا گازهای گلخانه ای رفت تا در سال 2010


بی سابقه coronavirus مستند در چین منجر به حدود 25 درصد کاهش در مصرف انرژی و تولید گازهای گلخانه ای بیش از یک دوره دو هفته ای نسبت به سال های گذشته (عمدتا به دلیل کاهش در مصرف برق, صنعتی, تولید و حمل و نقل). این به اندازه کافی برای اصلاح یک درصد رشد کردن چین تولید گازهای گلخانه ای در سال 2020 است. کاهش نیز مشاهده شده در ایتالیا و به احتمال زیاد به گسترش در سراسر اروپا به عنوان مستندات گسترده تر تبدیل شده.

انتشار فشرده در صنعت هواپیمایی پوشش 2.6% جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای (ملی و بین المللی) است که در سقوط آزاد. ممکن است ماه اگر نه سال برای مردم به بازگشت به مسافرت هوایی با توجه به این که coronavirus معطل ممکن برای چند فصل است.

با توجه به این تحولات اقتصادی آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده احتمال دارد که جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش خواهد یافت در سال 2020 است.

جهانی سفر هوایی پایین است به طور قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. اندی باران/EPA

Coronavirus نیست GFC

پیشرو مقامات تجدید نظر پیش بینی های اقتصادی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اما تا کنون پیش بینی هنوز هم نشان می دهد اقتصاد جهانی رشد خواهد کرد در سال 2020 است. برای مثال سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) کاهش برآوردها از رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 از 3% (ساخته شده در نوامبر 2019) به 2.4% (ساخته شده در مارس 2020). صندوق بین المللی پول نشان می دهد مشابه را رد می کند با به روز رسانی به دلیل ماه آینده.

فرض کربن بهره وری از اقتصاد جهانی را بهبود می بخشد در خط با 10 سال به طور متوسط 2.5 درصد در سال OECD پست-coronavirus رشد طرح حاکی از انتشار دی اکسید کربن ممکن است به کاهش 0.3% در سال 2020 (از جمله یک سال کبیسه تنظیم).

اما GFC تجربه نشان می دهد که کربن بهره وری از اقتصاد جهانی ممکن است به بهبود بسیار آهسته تر در طول یک بحران است. اگر این اتفاق در سال 2020 به دلیل coronavirus دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای هنوز هم می تواند رشد کند.

یک تجزیه CO2 تولید گازهای گلخانه ای رشد به رشد اقتصادی (نارنجی) و کربن بهره وری بهبود (سبز) به برآورد آینده تولید گازهای گلخانه ای بر اساس OECD رشد اقتصادی پیش بینی. گلن Peters/سیسرو

تحت بدترین شرایط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی اقتصاد جهانی در سال 2020 می تواند به عنوان کمی تا 1.5%. همه چیز برابر ما محاسبه این امر منجر به 1.2% کاهش انتشار دی اکسید کربن در سال 2020 است.

این افت قابل مقایسه با GFC که در سال 2009 منجر به 0.1% کاهش در تولید ناخالص داخلی جهانی و به 1.2% کاهش در تولید گازهای گلخانه ای. تا کنون نه OECD و یا صندوق بین المللی پول پیشنهاد کرده اند coronavirus را در تولید ناخالص داخلی جهانی به قرمز است.

انتشار دوباره بجای اول برگشتن

GFC باعث بزرگ, سریع, بسته های محرک از دولت ها در سراسر جهان منجر به 5.1% دوباره بجای اول برگشتن در جهانی انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2010 بالاتر از میانگین دراز مدت.

قبلی شوک های مالی مانند فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی سابق و یا 1970s و 1980s نفت بحران نیز تا به حال دوره با کاهش و یا رشد منفی اما رشد به زودی بازگشت. در بهترین حالت یک بحران مالی تاخیر در انتشار گازهای گلخانه ای رشد چند سال. تغییرات ساختاری ممکن است رخ دهد مانند تغییر به انرژی هسته ای پس از بحران نفت اما شواهد نشان می دهد انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به رشد.

جهانی فسیلی تولید گازهای گلخانه ای CO2 (در Gigatons یا میلیاردها تن CO2) و کربن شدت جهانی تولید ناخالص داخلی (گرم CO2 در هر دلار آمریکا, 2000) با مهم ترین بحران های مالی. پروژه جهانی کربن

اقتصادی میراث coronavirus نیز ممکن است بسیار متفاوت به GFC. به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کند سوز با افت بهره وری بیش از یک دوره طولانی به جای گسترده زیان کار در کوتاه مدت است.

نگاهی به آینده

Coronavirus همه گیر نمی خواهد به نوبه خود در اطراف در دراز مدت روند رو به بالا در انتشار جهانی. اما دولت ها در سراسر جهان اعلام محرک اقتصادی اقدامات و آنها راه آنها صرف ممکن است بر چگونگی انتشار evolve در آینده است.

وجود دارد یک فرصت برای سرمایه گذاری پول محرک در تغییرات ساختاری منجر به کاهش تولید گازهای گلخانه ای پس از رشد اقتصادی بازده مانند توسعه فن آوری پاک.

تعداد کمتری از مردم در حال انتظار برای استفاده از حمل و نقل عمومی در طول شیوع کروناویروس. استیون Saphore/AAP

همچنین coronavirus مجبور است کار جدید-از-خانه عادات است که محدود کردن رفت و آمد و فراگیر شدن استفاده از جلسات آنلاین برای کاهش نیاز برای مسافت های طولانی کسب و کار پرواز. این افزایش چشم انداز دراز مدت کاهش تولید گازهای گلخانه ای باید این کار رفتارهای باقی بماند و فراتر از زمان جهانی اضطراری است.


ادامه مطلب: کروناویروس و COVID-19: پاسخ سوالات شما توسط ویروس کارشناسان


Coronavirus است, البته بین المللی بحران و تراژدی شخصی برای کسانی که از دست داده اند و از دست دادن عزیزان. اما با برنامه ریزی 2020 می تواند سال است که جهانی تولید گازهای گلخانه ای اوج (هر چند همان بود گفت: پس از GFC).

که گفت:, گذشته, شوک های اقتصادی ممکن است یک آنالوگ برای این بیماری همه گیر کوروناویروس که بی سابقه است در مدرن تاریخ بشر است و یک راه طولانی برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de