‘چگونه کانادایی است او؟’ احتمالا ً بیشتر از اون چیزی که فکر می کنید، بگید کامالا هریس یک بار همکلاسی های مونترال

مونترال — کامالا هریس ممکن است تا به حال ادعا کرده است که او خاطرات مونترال ، و یا هر چیزی نزدیک شدن به دلتنگی برای کانادا ، اما شاید این مهم ترین سوال در مورد سال او را در اینجا به عنوان یک نوجوان صرف شده است.

دختر آنو چوپرا شارما می خواست بدوند، وقتی هریس چند سال پیش به سرآمدی برآمد، این بود که کانادا در آن سال های شکل یکه تا چه اندازه به استخوان هایش پی رفته بود.

بنابراین او از مادرش، که به دبیرستان با هریس رفت پرسید.

شارما می گوید: «دخترم همین سوال را از من پرسید» این در ذهن بسیاری از کانادایی ها است که حالا جو بایدن نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری، هریس را به عنوان همسر یدک می کِشد.

“چطور کانادايي ه؟ “

شارما به دخترش گفت که هریس زمانی که او را می شناخت، در حدود ۱۵ و ۱۶ سالگی، بسیار کانادایی به نظر می رسید.

“هیچ راهی وجود دارد من می توانستم به شما می گفت که او آمریکایی است، او گفت: “.

شارما که سال ها پیش نیز مونترال را ترک کرده و در فلوریدا زندگی می کند، می گوید که کنجکاوی های خودش را در این باره دارد، و نه فقط از روی غرور کانادایی. چه معنی برای آمریکایی ها به کسی در کاخ سفید که زندگی در شمال مرز را درک می کند ، بنابراین مشابه ، اما متفاوت در چند راه کلیدی؟

شارما گفت: «من شخصاً فکر می کنم مراقبت های بهداشتی جهانی قرار است نوزاد او باشد» اگر هریس به عنوان معاون ارشد تمام شود.

و فکر کنم به اين حقيقت ربط داره که اون… زندگی در مونترال و دیده می شود چه [بهداشت عمومی] می تواند باشد، او گفت. “اون بايد اون طرف سکه رو ببينه، بزرگ شده”

یکی دیگر از همکلاسی های سابق دین اسمیت گفت هریس یک متفکر خلاق بود و “روشی که او فکر می کند… او نبايد آمريکا را تغيير بده

دورانی که از نظر سیاسی متهم شده اند

اگر هریس در مورد سال های زندگی ش در مونترال حرف ی زیادی نزده باشد و یا ننوشته باشد، دلیل ش این نیست که در زمان خسته کننده ای در شهر بوده است.

شارما و هریس هر دو در وست مونت های، یک دبیرستان عمومی انگلیسی زبان در نزدیکی مرکز شهر مونترآل، در اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ حضور داشته اند. هر دو در سال ۱۹۸۱ فارغ التحصیل شده است. مدرسه پیام حمایت از سه شنبه بعد از ظهر هنگامی که اخبار در مورد هریس عمومی شد توییت کرد.

هریس در ۱۲ سالگی از کالیفرنیا به مونترال نقل مکان کرد، زمانی که مادرش، دانشمند شیاماله گوپالان هریس، کار تحقیق در مورد سرطان پستان و تدریس در دانشگاه مک گیل را به دست گرفت. دختره از اين کار خوشحال نبود

“فکر دور شدن از کالیفرنیای آفتابی در فوریه، در اواسط سال مدرسه، به یک شهر خارجی فرانسوی زبان که در ۱۲ فوت برف پوشیده شده بود، پریشان کننده بود، تا حداقل را بگویند.”

او کانادا را پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، که در مونترال در حدود سن 16 سالگی ترک کرد.

آن سال ها اتفاق اُفتاد که برخی از پرازدله ترین کبک ها بودند، و این استان اولین همه پرسی خود را در سال ۱۹۸۰ بر سر جدا شدن از کانادا برگزار کرد.

شارما گفت: “وستمونت های هال، جایی که هریس پس از تلاش در یک مدرسه فرانسوی زبان فرود آمد، نماینده تونی نبود، که تا حد زیادی سفید همسایگی در امتداد مرز آن می باشد، گفت: شارما.

جمعیت انگلیسی زبان کبک در حال کوچک شدن بود و مدارس آن بسته می شد، به این معنی که دانش آموزان به طور ناگهانی در حال رفت و آمد در مسافت های طولانی به وست مونت های بودند.

شارما که در جزیره نون بزرگ شده بود گفت: «شما یک گلدان بزرگ ذوب شده از فرهنگ ها در آن مدرسه داشتید.

گروهی از مونترال “انتهای شرقی” وجود داشت که همه فرانکوفون بودند اما انگلیسی صحبت می کرد، او گفت. ما گروه بچه هاي بورگاندي کوچولو رو داشتيم از يه محله سياه پوست تاريخي و بچه هاي وست مونت

این زمان سیاسی متهم شده بود و مدرسه پر سر و زندگی بود همه در مورد جدایی نظر. شارما گفت: “فکر می کنم همه ما آن را جذب کرده است.

•مدت کوتاهی قبل از فارغ التحصیلی دختران، مدرسه تیترهای سطح شهر را زمانی که برخی از دانش آموزان گرفتار شده بودند بیش از حد شارژ پدر و مادر خود را برای بلیط درجه به منظور جمع آوری پول برای فارغ التحصیلی – شب گلدان، شارما گفت، خنده. (او نگفت که هریس بخشی از این طرح است.)

‘بسیار لیبرال فکر’

کبک باید از بسیاری جهات بیگانه به نظر می رسید، اما هریس چیزی جز یک خارجی بود، شارما گفت.

شارما که ریاضی و فرانسوی را با خود برد، گفت: «او یکی از متمرکزترین افرادی بود که من می شناختم. همیشه بعد از مدرسه کاری انجام میده، مثل یه باشگاه، رقص اون باشه، چون قراره با کسی بازی کنه. اون هميشه يه کاري ميکرد اون هيچوقت فقط نميشينه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de