این COVID-19 جهانی همه گیر شده است دیده می شود اخبار افزایش مصرف در استرالیا. مخاطبان تلویزیون اخبار و استرالیا در حال صرف زمان بیشتری را بر روی وب سایت های خبری به دنبال اطلاعات قابل اعتماد در مورد ویروس و اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از سیاست های ما پاسخ.

این باعث می شود اعتماد به رسانه بیشتر ضروری تر از همیشه.

محققان در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند و دانشگاه کانبرا انجام یک نظرسنجی از 1,045 استرالیایی برای ارزیابی سطح اعتماد و بی اعتمادی در اخبار و چه تأثیرات آن است.


ادامه مطلب: موضوع اعتماد: coronavirus را نشان می دهد دوباره چرا ما ارزش تخصص وقتی که می آید به سلامت ما


مورد اعتماد ترین صداها در اخبار

ما در بر داشت اعتماد مردم به اخبار آنها شخصا مصرف بیش از این اخبار به طور کلی و این که اعتماد به اخبار بيشتر اعتماد در کسب و کار و یا دولت اگر چه کمتر از اعتماد دوستان و موسسات آموزشی.

ما شرکت کنندگان تلقی تلویزیونی معتبر ترین منبع اطلاعات فراهم می کند که خوب تجزیه و تحلیل رویدادهای جاری. منابع خبری آنلاین (از جمله تنها به صورت آنلاین و رسانه های جریان اصلی) شد و مشاهده به عنوان معتبر و یا حرفه ای به عنوان سنتی رسانه های آنلاین.


عملکرد رسانه های پلت فرم. پرواز, T. Dulleck, U. پارک, S., فیشر, C. & Isler, O. (2020). اعتماد و بی اعتمادی در استرالیا اخبار رسانه ها است. بریزبن: رسانه های دیجیتال مرکز تحقیقات.

برخی از مارک های بیشتر قابل اعتماد تر از دیگران است. اعتماد در تاسیس و اخبار تجاری و عمومی پخش شد ، اندازه گیری در یک مقیاس از 1 تا 5 5 با بالاترین ABC TV (3.92) و رادیویی (3.90) بالاترین رتبه به دنبال SBS TV (3.87).

در میان رسانه های تجاری مورد اعتماد ترین اخبار تجاری بود بررسی های مالی استرالیا (3.74) و به دنبال آن سن (3.69) و استرالیا (3.69). اخیرا مارک های تاسیس شده بود کاهش سطح اعتماد با نگهبان استرالیا (3.45) بودن مورد اعتماد ترین.

اعلام تضاد منافع مهم است

برای پیدا کردن که چرا مردم یا اعتماد ندارند اخبار ما خواسته آنها را به رتبه یک محدوده ممکن است تحت تاثیر قرار.

عواملی که ترویج بی اعتمادی در اخبار شامل تاریخ گذشته از نادرست داستان لجوج روزنامه نگاران و مجریان عدم شفافیت بیش از حد احساسی و وکالت از طرف خاص ،

عواملی که ترویج اعتماد شامل عمق پوشش شهرت اخبار تجاری شهرت خاص روزنامه نگاران و یا مجریان و باز بودن به نظرات و بازخورد از مخاطبان است.


راه هایی برای بهبود اعتماد در اخبار, از دیدگاه, اخبار trusters و mistrusters. پرواز, T. Dulleck, U. پارک, S., فیشر, C. & Isler, O. (2020). اعتماد و بی اعتمادی در استرالیا اخبار رسانه ها است. بریزبن: رسانه های دیجیتال, مرکز تحقیقات

مهم ترین اندازه گیری را که بازگرداندن اعتماد در اخبار برندها بود و روزنامه نگاران اعلام هر گونه تضاد منافع و یا تعصبات با توجه به خاص داستان است. این اقدامات حمایت می شد بیشتر توسط هر دو trusters و mistrusters از اخبار.

تاثیر منفی درک تعصب و تضاد منافع به نظر می رسد به طور مداوم در مطالعات مورد اعتماد در اخبار. رسانه های خبری باید به طور جدی از این.


ادامه مطلب: دقیق است. هدف. شفاف است. استرالیایی شناسایی آنچه آنها می خواهند در رسانه های قابل اعتماد


استخدام بیشتر روزنامه نگاران و رسانه های اجتماعی نیست پاسخ

تحقیقات ما همچنین نشان می دهد برخی از جالب تناقضات چگونه برای بهبود اعتماد در رسانه ها.

از یک طرف وجود دارد تمایل روشن برای بیشتر در عمق گزارش. اکثر پاسخ دهندگان به طور همزمان نشان داد کمتر برای حمایت از رسانه های به کارگیری بیشتر روزنامه نگاران. این نشان می دهد مخاطبان می خواهید بهتر-روزنامه نگاری با کیفیت اما نه لزوما بیشتر از آن.


ادامه مطلب: در روز به طور متوسط تنها 1% از استرالیا اخبار به نقل از یک فرد جوان است. جای تعجب نیست که چند تا اعتماد رسانه ها


در واقع به کارگیری بیشتر روزنامه نگاران و فعالیت بیشتر در رسانه های اجتماعی تلقی می شد حداقل به احتمال زیاد به افزایش اعتماد عمومی در رسانه ها – دو روش که از ویژگی های برجسته در مدل های کسب و کار بسیاری از اخبار سازمان.

به عنوان با اعتماد نهادی به طور کلی نیز وجود دارد که “اعتماد ” تقسیم” بین تحصیل کرده و نخبگان و مردم گسترده تر وقتی که می آید به اخبار رسانه ها است. افراد مسن نیز بالاتر اعتماد در اخبار نسبت به افراد جوان است.

اعتماد در اخبار سخت است برای بازگرداندن

از همه یافته های ما نشان می دهد که افرادی که اعتماد ندارند اخبار کمتر حمایتی از راه هایی برای بهبود آن است. در مقابل افرادی که اعتماد به اخبار بیشتر مشتاق در مورد گزینه های برای افزایش آن بیشتر است.

در خصوص mistrusters نمی بینم به کارگیری بیشتر روزنامه نگاران و خبرنگاران با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک راه برای افزایش اعتماد. انجام هر یک از کسانی که همه چیز را تنها افزایش گردش اخبار آنها در حال حاضر بی اعتمادی.

این نشان می دهد آن است که سخت تر برای بهبود اعتماد از کسانی که در حال حاضر شک و تردید و عدم اعتماد از اخبار. این یک پیام مهم برای رسانه های خبری را در هیئت مدیره. هنگامی که از دست رفته اعتماد به اخبار سخت تر است برای بازگرداندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im