چگونه می تواند ما را در آماده شدن برای coronavirus? 3 سوال پاسخ داده

یادداشت سردبیر: مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا هشدار داد که coronavirus است که در بخش های بزرگ در امان ایالات متحده در حال آمدن است و این کشور نیاز به آماده می شود. اما فقط این به چه معنی برای شما و همچنین برای مقامات بهداشت عمومی? Aubree گوردون بهداشت عمومی محقق در دانشگاه میشیگان توضیح می دهد.

1. چگونه ما آماده برای چیزی است که ما نمی توانیم پیش بینی ؟

اولین و مهمترین, مردم نیاز به آماده برای زندگی روزانه خود را به تحت تاثیر قرار بهداشت عمومی اقدامات است که در حال قرار دادن به جای سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش ویروس.

این می تواند هر چیزی از نسبتا خوش خیم اجتماعی فاصله اقداماتی از قبیل لغو همایش بزرگ به اقداماتی که ممکن است تاثیر بیشتری بر روی روز به روز زندگی مانند مدرسه و تعطیلی کسب و کار. همچنین ممکن است که مردم ممکن است خواسته شود به باقی می ماند در خانه های خود را برای مدت زمان طولانی در صورت وجود شیوع بزرگ در منطقه محلی خود را مانند آنچه رخ داده است در چین.

برای آماده شدن برای این کار بهتر است دو هفته عرضه مواد غذایی بهداشتی و بهداشت و منابع کافی از هر مورد نیاز نسخه یا nonprescription مواد مخدر. این نیز مهم است برای حفظ کپی از مدارک پزشکی به عنوان مرجع است.

2. ایالات متحده تنها 57 مورد است. به همین دلیل ممکن است که افزایش یافته است ؟

تا کنون همه موارد در ایالات متحده وارد شده اند و یا به طور مستقیم متصل به سفر. است که هر کسی آمد به آمریکا بود که آلوده یا تماس با کسی که به تازگی از سفر خارج از کشور است.

برای پیگیری کردن این موارد مقامات بهداشت عمومی را آزمایش کرده اند همه مسافران که در حال حاضر علائم است که اخیرا به چین شده اند در تماس با یک اخیر مسافر از چین که در آن شیوع آغاز شده بود و یا در حال تماس با یک مورد تایید شده. افرادی که آزمایش مثبت شده اند جدا شده است. علاوه بر این مسافران بازگشت از محل شیوع بیماری های خواسته شده است به قرنطینه خود را در خانه های خود شده اند و یا قرنطینه توسط دولت ایالات متحده برای 14 روز به منظور جلوگیری از انتقال به بعد در صورتی که آنها آلوده بودند اما در عین حال نشان دادن علائم.

اما به عنوان ویروس خود را ایجاد در کشورهای مختلف ایالات متحده را بیشتر معرفی معنی است که مسافران آن را به ایالات متحده از کشورهای دیگر است. آن را اجتناب ناپذیر است که ما را از دست ندهید برخی از موارد خواهد شد که در نتیجه جامعه انتقال در آمریکا

علاوه بر این در حال حاضر بهداشت عمومی سیستم های در حال تمرکز بر روی آزمایش افراد با قابلیت اتصال به شناخته شده شیوع مکان یا مورد تأیید. مقامات بهداشت عمومی و پرسنل پزشکی به دنبال موارد در محتمل ترین مکان های, اما این به این معنی است که ما ممکن است تشخیص موارد اولیه که در آن ما در انتظار آنها است. مقامات ایالات متحده می دانم این اتفاق افتاده اگر آنها تشخیص خوشه ای از موارد شدید که در آن نقطه وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد که شده چند دور از انتقال و شیوع را آغاز کرده اند.

3. چه چیزی تغییر کرده است به مقامات بهداشت عمومی بیشتر نگران ؟

شیوع بیماری در حال حاضر اتفاق می افتد در کشورهای مختلف. همچنین این واقعیت است که وجود دارد, چند, همزمان شیوع و که مقامات بهداشت عمومی نمی دانید که دامنه آن شیوع – نگران کننده است.

به عنوان virus اسپرد به بیشتر کشورها به خصوص کسانی که با ضعف سیستم های بهداشتی آن را تبدیل خواهد شد بسیار سخت تر برای کنترل گسترش در سراسر جهان است. به عنوان تعداد موارد را افزایش می دهد در یک محل که احتمال این که کسی که در سفر از آن محل آلوده را افزایش می دهد. و این به نوبه خود باعث افزایش احتمال ویروس معرفی شده به محل دیگری است.

برای مثال وجود داشته است تعداد بسیار کمی از موارد COVID-19 شناسایی شده در ایتالیا تا فوریه. 22, 2020, و همه آنها مربوط به سفر است. اما چند روز بعد مقامات شناسایی یک خوشه از COVID-19 موارد است. هیچ ارتباط روشنی برای سفر در تایید موارد نشان می دهد که جامعه انتقال اتفاق می افتد. در حال حاضر موارد وارداتی از ایتالیا یا ایتالیایی گردشگران و یا توسط شهروندان از بازگشت از ایتالیا شناسایی شده اند در کشورهای مختلف. به همین ترتیب ایران در حال حاضر جامعه و انتقال صادر شده است موارد به کشورهای متعدد.

در هفته های آینده و ماه این طرح به احتمال زیاد تکرار خود را در مکان های مختلف.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de