نوشته شده در فینال یخ زده بعد از سال 1900 توماس هاردی شعر Darkling برفک توصیف سخت یخ لعنتی چشم انداز عاری از زندگی است. هاردی تصویر از یک زمان “زمانی که فراست بود spectre-gray” تداعی زمستان که آغاز شده است به وجود تنها در حافظه است.

زمستان 2019-2020 شد اساسا متفاوت از هر چیزی با تجربه در نیمکره شمالی بیش از یک قرن پیش. با آن رکورد گرما و باران این زمستان شد اساسا متفاوت برای کسانی که تنها یک دهه پیش.

افراط در این زمستان اگر یک رویداد را یک اثر کوچک در حیات وحش در دراز مدت. اما چنین نیست یک رویداد. آن characterises آنچه که به احتمال زیاد به هنجار برای آینده, انگلیسی, زمستان است. این زمستان که آب و هوا تغییر علم به مدت طولانی پیش بینی شده است که در آن فراست نادر است و به طور منظم طوفان را فراوان باران. این زمستان است که ما نیاز به تبدیل شدن به آشنا با و است که در حال حاضر در حال تغییر, انگلیسی, حیات وحش.

سردرگمی برای گیاهان

گیاهان تکامل یافته اند انواع مختلفی از روش ها برای مقابله با لرز از سرما زمستان بریتانیا. چمن به طور معمول سوار آن را بالاتر از زمین و به سادگی تیک بیش از. این است که چرا چمن سبز ماندن بیش از زمستان است اما لازم نیست برش. این گیاهان بهره مندی از تغییر آب و هوا. شما حتی ممکن است پیدا کردن که چمن خود را شروع می شود به نیاز فصل زمستان را کاهش دهد.

کم رنگ و پریده رنگ زرد گل ragwort به نظر می رسد در پاییز, اما به احتمال زیاد برای زنده ماندن به سال جدید در طول زمستان. Natalka د/شاتر

برای برخی از گیاهان اخیر در زمستان هرگز سرد به اندازه کافی برای متوقف کردن گل. 2020, سال جدید, گیاه شکار سازمان یافته توسط گیاه شناسی جامعه بریتانیا و ایرلند در بر داشت تعداد زیادی از پاییز گلدهی گونه که تا به حال به سادگی انجام گلدهی به سال جدید. دیگر برندگان سراسیمه. مانند علف آنها حفظ خود را بالاتر از زمین فرم می تواند رشد در اب اشباع خاک. کتاب مقدس deluges فوریه سال 2020 خواهد شده اند و هیچ مشکلی برای آنها.

یک استراتژی جایگزین گرفته شده توسط بسیاری از گیاهان این است که اجازه دهید برگ مرگ بازگشت و صرف زمستان در زیر زمین به عنوان دانه یا لامپ. لامپ گیاهان در پاسخ به شروع گرما با رشد سریع – گسترده اولیه فرش از برگ سیر وحشی عهد به این.

برگ سیر وحشی پوشش جنگل طبقه در اولین نشانه های بهار است. سون هافمن/شاتر

اما خبر خوب برای همه گیاهان است. کسانی که صرف زمستان به عنوان دانه معمولا نیاز به برخی از درمان سرد باعث جوانه زنی. نسبی گرما ممکن است به این معنی که این نشانه وجود ندارد و حصول اطمینان از برخی از گیاهان موفق به جوانه زدن در بهار. کسانی که جوانه ممکن است پیدا کردن خود نهال شلوغ با گیاهانی که جان سالم به در زمستان بالاتر از زمین و در حال حاضر در حال شکوفایی بود.

سرد اقتباس گونه مانند بنفش saxifrage تکیه در دماهای پایین رشد در میان در حال رشد سریع تر از رقبا است. اینگرید Maasik/شاتر

گیاهان بر روی زمین نیز تکیه بر سرما. اینها برخی از بریتانیا نادرترین گونه از جمله Snowdon لیلی و بنفش saxifrage. آنها تکامل یافته به تحمل سرما معمولا از طریق انتشار یک نوع ضد یخ در برگ های خود را. این می آید در هزینه سوخت و ساز بدن خود را کاهش خود را توسعه. در زمان سرمای شدید این هزینه توجیه است که آنها برای زنده ماندن در حالی که رقبای نیست. در گرمتر زمستان سریع تر رشد رقبا در یک مزیت هستند. من در تحقیقات خود به گياهان مراتع یکی از بریتانیا کمیاب ترین و با ارزش ترین زیستی زیستگاه نشان داده است ضرر و زیان قابل توجهی از سرد اقتباس گونه مانند بانوی گوشته.

به عنوان نام آن پیداست ژولیده برگ بانوی گوشته بریس گیاه در برابر سرما. آهنگ ژینا لی/ویکی CC BY-SA

های اخیر در زمستان آب و تحقق یکی دیگر از پیش بینی علمی – به طور فزاینده ای شدید و مکرر طوفان باز خواهد شد تا فرصت های جدید برای گونه های استعمار. طوفان موج و باد را کتک شن و ماسه تپه های شنی و باتلاق نمک در سال های اخیر است. برخی از آنها شکاف ایجاد کرده اید در باتلاق نمک پر شده است توسط یکی از بریتانیا جدیدترین گونه salt marsh جگن (Carex سالینا). برای اولین بار ثبت شده از یک کنترل از راه دور در اسکاتلند سایت در سال 2004 آن را در حال حاضر رایج در تعداد انگشت شماری از سایت های دیگر در سراسر اسکاتلند و آن را به احتمال زیاد به گسترش بیشتر در آینده است.

یک بیداری بی ادب برای حیوانات

این روش که توسط گیاهان سازگار با تحمل زمستان است به احتمال زیاد برای تعیین میزان موفقیت آنها در آینده است. همان درست است برای حیوانات. بسیاری از خاک بی مهرگان مانند کرم های خاکی را بهره مند از خفیف آب و هوا و تکثیر دیگر مبارزه از طریق خاک یخ زده. این به نوبه خود به نفع حیوانات که فعال هستند در تمام طول سال و خوراک در این قبیل badgers و ساکن پرندگان مانند blackbird. که ارائه باران abates طولانی به اندازه کافی اجازه می دهد تا پرندگان برای تغذیه.

خاک untroubled توسط فراست معنی فراوان کرم خاکی – خبر خوب برای گرسنه badgers. اندرو Prosicky/شاتر

بسیاری از حیوانات کاهش فعالیت های خود را در زمستان به عنوان سوخت و ساز بدن را کند می کند. این اجازه می دهد تا ذخایر چربی تعلق در تابستان و پاییز کشیده می شود پس به آرامی. افزایش دمای cold blooded حیوانات مانند حشرات بدان معنی است که سوخت و ساز بدن افزایش نرخ و ذخایر چربی نایاب سریعتر – به طور بالقوه معنی برخی نمی تواند آخرین زمستان. برای حشرات مانند پروانه ها و زنبورهای عسل گرم وتر زمستان ممکن است آنها را بیشتر مستعد ابتلا به حمله قارچ.

چند انگلیسی, پستانداران تحت true خواب زمستانی در راه است که خرس را انجام دهد. چند رؤیت در سراسر روسیه فنلاند و ایالات متحده نشان می دهد که بسیاری از خرس های پدید آمده به آنچه آنها فکر بهار در مه – یک ماه زودتر از معمول است.

برخی از پستانداران از جمله خفاش ها و خارپشت, کاهش سرعت سوخت و ساز بدن خود را و تنها تبدیل به دوباره فعال می شود اگر درجه حرارت بالاتر از یک نقطه حیاتی است. به طور معمول این افزایش دما رخ می دهد در بهار و نشانه آن است که زمستان در حال پایان یافتن است. اما زمانی که این پستانداران گوشتخوار ظهور در زمستان آن را به احتمال زیاد به هنگام شکار حشرات غایب است, خطر خود را با ارزش ذخایر چربی و به طور بالقوه باعث گرسنگی.

Dormice به احتمال زیاد به ظهور از خواب زمستانی زودتر از معمول است. COULANGES/شاتر

حتی برای آن گونه که تحت خواب زمستانی درست مانند dormice های بی موقع گرما می بیند و این آمدن به پایان پیش از موعد.

در حالی که هاردی شعر حفظ قدرت خود را در “شادی illimited” از برفک آهنگ باید او را به نوشتن آن امروز آن را توصیف زمین قطعا گرمتر وتر و سبزتر از هر او می دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de