چگونه بوئینگ رئیس جدید می تواند بازسازی این شرکت آسیب دیده شهرت

بوئینگ انتظار دارد که هزینه اقتصادی آن دو کشنده سقوط هواپیما به عنوان بالا به عنوان US$19 میلیارد و تایید آن از دست دادن سالانه در 20 سال. و همچنین به عنوان از دست دادن US$636m در سال 2019 این شرکت نیز گفت: خداحافظی به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دنیس Muilenburg در پایان سال است.

اما سرمایه گذاران و تنظیم کننده ممکن است در مورد ورود خود را جانشین شرکت خودی دیو کالهون. اگر وجود دارد یکی از درس های است که می تواند ما را از 737 Max رسوایی آن است که به عنوان یک شرکت بوئینگ به وضوح اعتقاد خود را به صالح تر از آن واقع شد.

بوئینگ پاسخ به های مختلف آشکار ایمنی کاستی ها شده اند به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان متکبر بی اعتنا و در نهایت begrudging. انتصاب کسی که شده است در هیئت مدیره شرکت برای ده سال گذشته به عنوان جایگزینی مدیر عامل شرکت است که به سختی به یک دستور غذا برای تفکر تازه و یا هر چیزی شبیه یک ارزیابی مستقل از آنچه نیاز به تغییر است.

در واقع آن را تنها در هفته گذشته که Calhoun به نظر می رسید برای بیان کل اعتماد به نفس در کارکنان بوئینگ وقتی که می آید به ایمنی یک موقعیت قابل توجه با توجه به حوادث اخیر.

اما از آن آسان است برای تبدیل شدن به institutionally متکبر مثل این اگر شما یکی از تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان بزرگ در یک صنعت. این هواپیما مسافت های طولانی در بازار تنها دارای دو تامین کنندگان بوئینگ و ایرباس.

تجاری, شرکت های هواپیمایی خود را قفل شده است به خرید برنامه با یک تولید کننده نیست حداقل به سهولت ادغام هواپیمای جدید و آموزش لازم است که با آن می آید.

این محیط نژادهای خوشنودی است. هنگامی که مشتریان در حال قفل شده است به طوری که در حال تغییر تامین کننده نیاز به یک مقدار عظیم از کار مدیران شرکت تبدیل به تنبل بی توجه و مخرب ترین – ناشنوا به نگرانی در مورد کیفیت محصول.

در مورد بوئینگ این واقعیت است که این محصول نگرانی های مربوط به ایمنی نشان داد که چقدر این شرکت استانداردهای داخلی تا به حال برگشته.

بوئینگ نیاز به تعادل نیاز برای تداوم نیاز به دیده می شود به پاسخ جدی به بزرگترین بحران در تاریخ شرکت. که کار می افتد به طور مستقیم به مدیر عامل جدید که باید انجام سه چیز اگر او برای موفقیت در بازسازی اعتبار از سازمان است.

سه گام برای تغییر

به عنوان یک خودی Calhoun می تواند انگیزه به تلاش برای برس گذشته نقایص زیر فرش. در عوض به او نیاز به انجام یک بررسی کامل و تعمیرات اساسی بوئینگ عملیات.

پس از همه, این است, یک سازمان است که به طور سیستماتیک نادیده گرفته و نگرانی های ایمنی نکردن اسناد و مدارک مهم از رگولاتور و که فوری پاسخ های داخلی به دو سقوط فاجعه بار بود به سرزنش دیگران است.

Calhoun را اولویت اول باید به بررسی هر جنبه ای از چگونه بوئینگ در عمل – و به دیده می شود به انجام این کار است. اگر آن را معتبر چنین بررسی باید گسترده قیمومیت و نظارت توسط یک گروه مستقل گزارش به غیر مدیران اجرایی. در حالت ایده آل یافته های آن باید در دسترس ساخته شده به تنظیم کننده های سهامداران و عموم مردم.

دوم او نیاز به بازگرداندن داخلی پراید. یکی از بوئینگ بزرگترین دارایی های خود را ویژگی های مهندسین و طراحان و کارکنان تولید. با وجود این نقایص از 737 Max این شرکت با سابقه افتخار از تولید تعالی.

اما این بازار که بهترین استعداد می تواند به سرعت حرکت می کند و در بوئینگ را در مورد آن روشن به نظر می رسد که آنها در حال حاضر به شدت در معرض خطر از دست دادن استعداد. بازسازی غرور طول می کشد اما این شروع می شود با اصول اولیه: برای نشان دادن احترام به کاری که در حال انجام است توسط نیروی کار تحت چه باید بسیار شدید و شرایط برقراری ارتباط واضح است که این یک نقطه محوری هنگامی که آن را می آید به استانداردهای که این شرکت را در آینده نگه دارید خود را به; و پیشرو از جلو به عنوان مثال.

مدیران که صحبت از تغییر در حالی که سرپرست وزارت راه همان است که آنها را همیشه انجام می شود ضرب تضعیف دیگر اقدامات طراحی شده برای بهبود روحیه.

در نهایت او نیاز به بازگرداندن اعتماد به نفس اصولا با تنظیم کننده و مشتریان بلکه فراتر از آن با سهامداران و سایر ذینفعان خارجی از جمله جوامع محلی که در آن بوئینگ عمل می کند.

اعتماد به نفس ایجاد اعتماد است که تسهیل در تمام جنبه های کسب و کار. زمانی که اعتماد کم است وجود دارد خواسته های بیشتری را در یک کسب و کار که اغلب منجر به بیشتر ناکارآمدی و هزینه.

تنظیم کننده می خواهد برای دیدن یک تعهد به فعال تر نظارت رژیم که ایجاد مشارکت و نه تنها انطباق. سرمایه گذاران نیاز به این باور است که Calhoun به اندازه کافی مستقل برای رسیدن به پایین همین دلیل بوئینگ اجازه داده است خود را برای رسیدن به این موقعیت در یکی از آن گل سرسبد محصولات و همچنین چگونه آن را در حال تغییر است فرهنگ خود را به واکنش نشان می دهند متفاوت به چالش های داخلی و یا خارجی.

آن را ممکن است برای خودی برای رسیدن به موفقیت پس از یک بحران است. غول نفتی BP خروجی مدیرعامل باب دادلی یک مثال خوب از یک خودی که متعادل اهمیت بودن قادر به عمل به سرعت پس از یک بحران اعمال نفوذ دانش داخلی و شبکه های, در حالی که همچنین علامت روشنی به رسمیت شناختن نیاز به یادگیری از اشتباهات و فروتن باشد.

اما داستان های موفقیت مثل این بسیار نادر است. بوئینگ هیئت مدیره نیاز به گام تا نظارت آن از خودی منصوب به اطمینان حاصل شود که آن می پیوندد صفوف آن دسته از شرکت هایی که پدید آمده اند قوی تر پس از یک بحران نه ضعیف تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو