چگونه Bluey ملاقات جو در اولین روز آنزاک

اما این جای دیگر. او هنوز زنده بود و خدا را شکر آن است.

Johanna Vogelin as a teenager, taken around the time she first met Ernest William "Bluey" McGann.

یوهانا Vogelin به عنوان یک نوجوان گرفته در اطراف این زمان او برای اولین بار ملاقات ویلیام ارنست “Bluey” McGann.

اغلب گفته شده است که اگر شما ایستاده در Piccadilly سیرک به اندازه کافی بلند به هر کس در جهان خواهد منتقل می کند. اما صبح که Bluey دیدم فقط یکی از آنها است.

یوهانا Vogelin a 17-year-old سوئیس دختر که پدر و مادر منتقل شده بود به لندن در جستجوی یک زندگی بهتر است. یوهانا وجود دارد با خواهر Rosalie (همچنین به عنوان شناخته شده لینا), 14 و برادرش هانس 13.

برای Bluey قابل توجه یک مکالمه می شده اند آسان است. او یک نمونه McGann خود مطمئن و پر حرف با یک دمدمی حس شوخ طبعی.

بنابراین او نه تنها که. مکالمه رفت و روز به روز به جاست در ابتدا توسط مجسمه شناخته شده به عنوان اروس خدای یونانی و سپس در نزدیکی کافه ها. خواهران و برادران در نهایت کاهش یافته است.

از طریق بعد خود را, زندگی, Bluey بود و تمایلی به صحبت در مورد جنگ. هر زمان که یکی از بستگان که افزایش این موضوع او را به لبخند و می گویند “parlez-francais vous?”, راه خود را از مودبانه پایان دادن به بحث.

اما امروز صبح – فقط یک سال پس از رویداد – و در حضور 17 ساله دختر او فقط ملاقات کرده بود و مشتاق بود برای تحت تاثیر قرار دادن رویکرد خود را قطعا خواهد شده اند بسیار متفاوت است.

آن کسی حدس بزنید چقدر از وحشت و قتل عام او را به اشتراک گذاشته اند که در آن روز. او پس از آن هر گونه حس اهمیت نبرد و چگونه آن را علامت گذاری استرالیا در احترام به کشته شدگان در جنگ های دور به آینده ؟

مطمئنا او می خواهم که صحبت از آمپول کشته و زخمی در درگیری. می شده اند وجود دارد بسیاری از.

اما هر چه او تا هنگامی که داستان خود را به پایان رسید یوهانا تا به حال یکی از خود را به بگویید.

پدر او یوهانس مرده بود فقط چهار سال قبل است. او سر pantryman در هتل پیچ هنگامی که او پیشنهاد کار به عنوان رئیس قهوه ساز در المپیک کشتی کروز عمل توسط ستاره سفید خط.

A photo by shipmaker Harland & Wolff's official photographer Robert John Welch of the cafe on-board the RMS Olympic, taken while the ship was in the fitting yard. Johannes Vogelin made coffee on the Olympic and its sister ship the Titanic.

یک عکس از shipmaker Harland & ولف رسمی عکاس رابرت جان ولش از کافه در هیئت مدیره RMS المپیک گرفته شده در حالی که کشتی در اتصالات حیاط. یوهانس Vogelin ساخته شده قهوه در المپیک و کشتی تایتانیک. اعتبار:Harland & ولف

او به همسرش گفت: لینا او را یکی کروز شاید دو و سپس آنها را باید ترک لندن و حرکت به کشور است.

در صبح روز 10 آوریل سال 1912 یوهانس Vogelin مجموعه بادبان در دومین کشتی اقیانوس پیمای – the RMS Titanic. پنج روز بعد در این اولین سفر خود را ضربه یک کوه یخ در اقیانوس اطلس شمالی در سواحل نیوفاندلند و غرق به پایین از اقیانوس. بیش از 2200 مسافر و خدمه حدود 1500 جان سپردند.

December 5, 1970: Ernest William "Bluey" and Johanna McGann with their five daughters (left to right, ascending in age) Betty, Pat, Norma, Phyllis and Joan, on the wedding day of Norma's daughter. 

دسامبر 5, 1970: ویلیام ارنست “Bluey” و یوهانا McGann با پنج دختر (از چپ به راست صعودی در عصر) بتی پت نورما فیلیس و جوآن در روز عروسی از نرما دختر.

یوهانس یکی از آنها بود. بدن او هرگز بهبود.

Bluey و یوهانا ازدواج در لندن در سال 1918. Bluey به او یک حلقه است که تا به حال گرفتار چشم خود را در مصر در راه خود را به ترکیه است. آن را به حال بزرگ گنبد به شکل نور آبی تنظیم که برگزار شد به نور نشان داد مشخصات مریم باکره در حجاب.

زن و شوهر میره برای استرالیا و حل و فصل در Murrumburrah بخشی از دوقلو شهر با سخت شدن در NSW. آنها تا به حال پنج دختر.

Bluey اول کار می کرد با راه آهن اما در سمت چپ زمانی که دست خود را در یک کالسکه جفت قطع سه انگشت. با وجود آن نقص او به دنبال یک سنت خانوادگی و افتتاح bootmaker فروشگاه خود را در مقابل اتاق. مهارت و چابکی خود را با انگشت شست و انگشت اشاره افسانه ای بود.

یوهانا خواهر لینا درگذشت بدون فرزند در انگلستان در سال 1966 ترک خواهر £25,000 (حدود 890,000 در پول امروز).

Bluey and Jo in 1970.

Bluey و جو در سال 1970.

ویلیام ارنست McGann و یوهانا Vogelin ازدواج کرده بود برای 55 سال که Bluey درگذشت زوال عقل در سال 1973. یوهانا درگذشت در قوینبین در سال 1978.

بسیاری از تاریخ درگذشت با آنها.

باری کسیدی میزبان ABC یک به علاوه یک. برای 18 سال او ارائه خودی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو