در میان مداوم bushfire و coronavirus بحران – سیاسی kerfuffle اطراف اتباع و سبزی – به شما بخشیده شود برای از دست رفته سالانه انتشار فدرال کمک های مالی سیاسی داده های این هفته است.

نه ماه پس از 2019 فدرال انتخابات رای دهندگان در نهایت یک نگاهی که هزینه سیاسی و مبارزات.

داده ها نشان می دهد که مسائل مربوط به پول در انتخابات استرالیا بیشتر از همیشه و کمک های مالی بسیار متمرکز در میان تعداد کمی از افراد قدرتمند کسب و کار و اتحادیه های کارگری.

این آسیب پذیری قابل توجهی در استرالیا دموکراسی و تقویت همین دلیل قابل توجهی اصلاحات مورد نیاز برای جلوگیری از ثروتمند منافع از اعمال نفوذ بیش از حد در سیاست استرالیا.

بزرگترین کمک مالی در تاریخ سیاسی استرالیا

بزرگ داستان 2019 انتخابات بود کلایو پالمر, که اهدا مبلغ 84 میلیون دلار از طریق شرکت معدنی کانی شناسی به انتخاباتی خود را – یک شکل است که کوتوله های دیگر کمک های مالی به عنوان دور برگشت به عنوان سوابق بروید. رکورد قبلی نیز برگزار شده توسط پالمر – بود 15 میلیون دلار در سال 2013 انتخابات.

در حالی که پالمر موفق به کسب هیچ کرسی در سال گذشته او زد قابل توجه ضد کارگری کمپین تبلیغاتی و ادعا اعتباری برای ائتلاف و پیروزی.


ادامه مطلب: پس از کلایو پالمر در $60 میلیون کمپین محدودیت در تبلیغات سیاسی مهم تر از همیشه


وجود دارد بدیهی است که عوامل بسیاری در انتخابات برنده, اما این افزایش یک سوال جدی: چقدر تاثیر باید به ما اجازه می دهد هر گونه علاقه به برگزاری بیش از این بحث ملی به خصوص در دوران بسیار مهم انتخابات دوره?

Grattan موسسه

چند بزرگ دیگر اهدا کنندگان نیز پدید آمده در این انتخابات است. یک 4 میلیون دلار کمک مالی به حزب لیبرال از شرکت Sugolena متعلق به یک سرمایه گذار خصوصی و نیکوکار جایزه را برای بزرگترین-همیشه غیر پالمر کمک مالی.

تاجر آنتونی پرات اهدا حدود 1.5 میلیون دلار به هر یک از احزاب عمده خود را از طریق کاغذ و بسته بندی شرکت پرات منابع. هتل لابی است که با نفوذ در جلوگیری از pokies اصلاحات در گذشته دولت فدرال و انتخابات نیز اهدا در مورد$500,000 به ائتلاف و یک$800,000 به کار است.

پول اقدام به خرید دسترسی و گاهی اوقات تاثیر

یک 2018 Grattan موسسه گزارش که در اتاق ؟ دسترسی و نفوذ در سیاست استرالیا نشان داد که چگونه می تواند پول خرید روابط و ارتباطات سیاسی. احزاب سیاسی تکیه به شدت در اهدا کنندگان عمده و به عنوان یک نتیجه عمده اهداکنندگان دریافت قابل توجهی دسترسی به وزیران.

در حالی که صریح در عوض احتمالا نادر خطر است که در بیشتر تأثیرات ظریف – که اهدا کنندگان دسترسی بیشتر به سیاستگذاران و نظرات خود را داده می شود بیشتر وزن است. این خطرات در حال تشدید عدم شفافیت در معاملات بین سیاستگذاران و منافع خاص.

پول بزرگ را بهبود می بخشد شانس نفوذ است. اما آن را نیز مسائل مربوط به انتخابات و نتایج.


ادامه مطلب: ثروت معدنی, کلایو پالمر و فساد از سیاست استرالیا


نگاهی به گذشته پنج انتخابات فدرال جالب همبستگی آشکار است: این حزب با بزرگترین جنگ قفسه سینه تمایل به تشکیل دولت است.

این تنها یک نمونه از پنج و معلوم نیست که آیا هزینه های بالاتر درایوهای نتیجه انتخابات و یا کمک کنندگان به سادگی پشت حزب به احتمال زیاد به نفع خود.

اما در سال 2019 کار بود به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود, بنابراین آن کوچکتر جنگ قفسه سینه پشتیبانی از این گزاره که پول کمک در ارائه قدرت.


Grattan موسسه

آنچه سیاستگذاران باید انجام دهید برای محافظت از استرالیا دموکراسی

پول در سیاست باید بهتر تنظیم شده برای کاهش خطر گروه های ذینفع “خرید” نفوذ و انتخابات است.

واقعی شفافیت گام اول است. نیمی از سرمایه گذاری خصوصی باقی می ماند پنهان از انظار عمومی با توجه به استرالیا را بالا افشای آستانه و نقاط ضعف در فدرال کمک های مالی قوانین.

تنها کمک های مالی از بیش از یک$14,000 نیاز به ثبت عمومی و احزاب سیاسی ندارد و به جمع چند کمک های مالی زیر آستانه از همان donor – معنی اهدا کنندگان عمده می توانید به سادگی تقسیم کمک های مالی خود را به پنهان کردن هویت خود را.


Grattan موسسه

مجلس باید بهبود شفافیت سیاسی و کمک های مالی توسط

  • کاهش فدرال کمک های مالی افشا آستانه به$5,000 بنابراین همه کمک های مالی به اندازه کافی بزرگ برای ماده ها در ثبت عمومی;

  • نیاز به احزاب سیاسی به مجموع چند کمک های مالی از همان اهدا کننده پس از کمک کنندگان بزرگ نمی تواند پنهان

  • نیاز به انتشار سریعتر از کمک های مالی داده ها پس از رای دهندگان اطلاعات که بودجه انتخابات در طول مبارزات انتخاباتی – نه نه ماه بعد.

این قانون ساده تغییرات را در استرالیا فدرال کمک های مالی سیاسی رژیم در خط با اکثر کشورهای OECD سازمان ملل. رژیم کنونی برگ رای دهندگان در تاریکی.

اما کمک های مالی داده ها نشان می دهد شفافیت است نه به اندازه کافی برای محافظت از استرالیا دموکراسی از تاثیر یک تعداد انگشت شماری از افراد ثروتمند. در نهایت به کاهش نفوذ پول در سیاست مجلس باید معرفی یک هزینه کلاه در طول مبارزات انتخاباتی.


ادامه مطلب: هشت راه برای تمیز کردن پول در سیاست استرالیا


احزاب و نامزدها می تواند در حال حاضر صرف پول تا آنجا که آنها را بالا می برد بنابراین پول بزرگ به معنی ظرفیت بیشتری برای فروش پیام خود را به رای دهندگان.

دربندی سیاسی هزینه توسط احزاب سیاسی و اشخاص ثالث – را کاهش می دهد تاثیر افراد ثروتمند. و آن را کاهش می دهد کمک های مالی “مسابقه تسلیحاتی” بین احزاب عمده به سیاستمداران ارشد زمان بیشتری برای انجام کار خود را به جای تعقیب دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو