چگونه Banyuwangi به رشد اقتصادی از طریق تعامل خلاق

Regency Banyuwangi به, در بخش شرقی جزیره جاوا جالب درس در چگونه به رشد یک اقتصاد در عصر بحران زیست محیطی و رسانه های دیجیتال است.

استراتژیک خود را توسعه و به ویژه در گردشگری منجر به Banyuwangi به تبدیل شدن به مهمترین ریجنسی در شرق جاوا.

تعداد بازدید گردشگران Banyuwangi به, در سال شروع به پریدن کرد و پنج برابر از 802,475 در سال 2011 به 5,039,132 در سال 2018 است.

صنعت گردشگری موجب توسعه اقتصادی محلی را قادر می سازد Banyuwangi به تبدیل شدن به سریعترین رشد اقتصادی در شرقیترین منطقه نعل اسب جاوا.

اقتصاد خود را رشد 5.84% با وجود اندونزی در سال در سال رشد کند به 5.02 درصد در سه ماهه سوم سال 2019.

این شهر اتاق هتل نرخ اشغال قوی است و قله در اندونزی تعطیلات عمومی, بازتاب محبوبیت خود را به عنوان یک داخلی گریز با تشکر از تقریبا یک دهه از مترقی دولت های محلی و سیاست های سرمایه گذاری در پایداری محیط زیست و هنر و ارتقاء خود را از طریق رسانه های دیجیتال است.

ابتکاری دولت محلی

Banyuwangi به همچنین آمار و ارقام به شدت در اندونزی نوآوری رتبه بندی. وزارت اداری و بوروکراتیک اصلاحات رتبه Banyuwangi به جشنواره به عنوان آن بالا 45 خدمات عمومی نوآوری در سال 2019 از بیش از 3000 ارسالی از مناطق در سراسر کشور است.

Banyuwangi به طور پیوسته خود را ساخته شده است مجموعه ای از هنر و فرهنگی جشنواره از 12 در سال 2012 به 99 در سال 2019, طراحی داخلی و بین المللی شرکت کنندگان است.

اقتصادی و فرهنگی احیای Banyuwangi شده است پرورش آن کاریزماتیک السلطنه عبدالله Azwar انس.

[یک متخصص در اندونزی سیاست مایکل Hatherell از دانشگاه دیکین استرالیا] potrays انس به عنوان نوآورانه technocrate و وحدت شکل در آخرین کتاب خود در مورد تحولات سیاسی نمایندگی در اندونزی .

او درگیر در طرح های محلی مانند ایجاد یک جاز, جشنواره بین المللی دوچرخه سواری رویداد (Tour de Banyuwangi به Ijen) متعدد جشنواره های فرهنگی و با موفقیت تشویق مثبت گفتگو میان اعضای مذهبی سازمان در Banyuwangi به.

دیجیتال افزایش

Banyuwangi به پیشرفت به عنوان یک فرهنگی مرکز سرگرمی است و به دنبال دیجیتال صنایع برای مرحله بعدی خود را از توسعه است.

آن ممکن است جلب اعتماد و شناخته شده اما مهم نقش آن در اواخر قرن 19 توسعه بین المللی ارتباطات از راه دور شبکه های اتصال نه فقط در شرق جاوا اما داروین پس از آن بروم به انگلیسی تلگراف سیستم از طریق زیراب کابل.

ما سفر به Banyuwangi پس از دریافت دعوت نامه از رئیس جمهور Shinju Matsuri, جشنواره, Chris ماهر در بروم شمال استرالیا برای کمک به ایجاد تعاملی روی صفحه نمایش نصب و راه اندازی مجدد کابل, ساحل, بروم, با نصب و راه اندازی در Banyuwangi به, برای مشاهده به آسیا در 50 Shinju Matsuri فرهنگی جشنواره در مرداد ماه سال 2020 است.

پروژه تحقیقاتی فعال خواهد شد این دو شهر برای به اشتراک گذاشتن میراث خود را به عنوان گره در اول جهانی شبکه های مخابراتی و متقابلا بهره مندی از ارتقاء به یکدیگر گردشگری مخاطبان است.

نصب و راه اندازی خواهد دوباره تصور اتصالات ساخته شده و در سال 1889 زمانی که یک زیراب کابل تلگراف کشیده شد با کشتی به مدت 10 روز از Banyuwangi به ساحل در Yawuru کشور در غرب استرالیا.

یک نشانه در دادگاه بروم که قبلا کابل ایستگاه. حسن نیت ارائه میدهد از عرفان Wahyudi, نویسنده ارائه شده

مدفون در کابل, ساحل, کابل گذاشته شد به یک ایستگاه تلگراف (بروم فعلی دیوان خانه) به همراه اول مستقیم بین المللی ارتباطات الکترونیکی به غرب استرالیا است.

دولت محلی مورد استقبال ما پروژه به عنوان آن را هم راستا با Banyuwangi به تنوع فرهنگی در جشنواره.

آنها همچنین دیدم بالقوه آن به synergise با برنامه ریزی برای بازگرداندن و redevelop گسترده Asrama Inggrisan انگلیسی, پیچیده, حاوی قدیمی تلگراف ایستگاه.

بازگرداندن این مجتمع بزرگ بعدی میراث پروژه رانده شدن توسط Banyuwangi به دولت خواهد شد و رهبری اندونزی برنده جایزه معمار Yori Antar.

نایب السلطنه شور و شوق برای پروژه ما غیر منتظره بود چون اندونزی و استرالیا به نظر می رسد به طور فزاینده ای در حال رشد با احتیاط از تحقیقات بین المللی در پروژه های.

در عین حال این غیر معمول اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط با جوامع مختلف و موسسات تحقیقاتی ممکن است کمک به توضیح Banyuwangi اقتصادی موفقیت است.

استقبال از این سهم است که ما پروژه های تحقیقاتی می تواند به ترمیم Asrama Ingrissan و تعامل گسترده تر با Banyuwangi به, ممکن است در باز کردن فرصت های جدید برای رشد گردشگری و دیجیتال صنایع.

هدف برای گردشگران خارجی

جذب گردشگران بین المللی مهم است زیرا گردشگران خارجی صرف بیش از گردشگران داخلی در Banyuwangi به.

در 2018, گردشگران خارجی صرف Rp 3.7 میلیون نفر در هر دیدار نسبت به Rp 1.6 میلیون صرف شده توسط محلی و گردشگران است.

تنها 127,420 گردشگران خارجی بازدید Banyuwangi در سال 2018 کسری از بالی 6 میلیون گردشگران خارجی است.

پیدا کردن دلایل جدید برای گردشگران بین المللی برای سفر به Java مهم است زیرا این جزیره کمک به 59 درصد از اندونزی اقتصاد است. در عین حال Java شلوغ ترین فرودگاه بین المللی Soekarno-Hatta در جاکارتا و Juanda در سورابایا ثبت شده کاهش در تعداد گردشگر از 13.55% و 21.75% به ترتيب در سه چهارم از 2019.

تصور را دوباره از جاوا را دارد و جایی در جهان است که نیاز به بنیادی این کاهش و Banyuwangi تنظیم شده است برای ارائه یک راه حل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>