چگونه جدی ترین COVID-19 موارد درمان می کند و coronavirus باعث آسیب پایدار?

به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در سراسر جهان همچنان به صعود و بیمارستان و تحت فشار را به ارائه مراقبت اورژانس برای اکثر به شدت بیمار بیماران. چه این شامل و چگونه coronavirus آسیب سیستم تنفسی?

این ویروس با حمله به بدن ما با اتصال به یک پروتئین به نام ACE2 در سلول در دهان و بینی و راه های هوایی است. برای هفته اول عفونت, علائم نسبتا خفیف, با گلو درد و سرفه و تب است. برخی از افراد به خصوص کودکان ممکن است حامل ویروس با چند اگر هر گونه علائم در همه.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه مدت طول می کشد تا بیمار ؟ چگونه عفونی است ؟ شما همیشه باید یک تب ؟ COVID-19 اصول توضیح داده شده


اما اوایل این مرحله نیز به نظر می رسد به زمانی که در آن مردم بسیاری عفونی به دیگران است.

این ووهان داده

به عنوان محل که در آن همه گیر سرچشمه چینی در شهر ووهان را به همراه داشت بزرگترین و مفید ترین مجموعه ای از موارد از آن ما می توانیم تجزیه و تحلیل این بیماری را نوعی پیشرفت است.

از روز چهار تا نه بعد از عفونت علائم را بدتر می کند با افزایش تنگی نفس و سرفه. در کسانی که بیمار به اندازه کافی به بستری در بیمارستان بیش از نیمی از نیاز به کمک با اکسیژن معمولا در استاندارد بخش بیمارستان. برخی از بیماران دچار بدتر شدن مشکلات تنفسی است که ضرورت ورود به بخش مراقبت ويژه (ICU) به طور معمول هشت تا پانزده روز پس از شروع بیماری.

چه اتفاقی می افتد در ICU?

در ICU, درمان های مختلف می توانید از این جدی تر مشکلات تنفسی. این شامل بالا جریان سربسته اکسیژن تحویل از طریق یک ماسک بینی. اکسیژن گرم و رطوبت مصنوعی افزایش یافته است بنابراین برای جلوگیری از ناراحت کننده خشکی. آن را به آرامی پمپ به ریه ها در یک راحت رای دادن که هنوز هم اجازه می دهد تا بیمار به صحبت کردن و غذا خوردن.

اگر تنفس بدتر و بیشتر بیمار است و سپس انتوبه. این شامل قرار دادن یک لوله از طریق دهان و به لوله که از طریق آن اکسیژن تحویل داده شده است از طریق دستگاه تنفس مصنوعی. بیماران انتوبه نیاز به تسکین یافته (مدام) تا ریه های خود را بهبود می یابند به اندازه کافی به کار بدون کمک.

در موارد شدید که در آن ریه ها شکست و آن را ممکن است برای رساندن اکسیژن کافی توسط ونتيلاتور در بيماران با توجه ” سنگ شکن غشاء اکسیژن که به طور موثر outsources کار به طور معمول انجام می شود قلب و ریه ها به یک خارجی ماشین. خونی است که از بدن و حذف دی اکسید کربن و اکسیژن اضافه شده قبل از آن را برمی گرداند به بیمار گردش خون. این پیشرفته ترین شکل حمایت از زندگی, اما همچنین حمل بالاترین خطرات و طولانی ترین زمان بازیابی.

یک تجزیه و تحلیل از فیلم COVID-19 بیماران درمان شده در دو ووهان بیمارستان یافت که 50 از 191 مورد بررسی مورد نیاز ICU درمان است.

از این 50 بيماران ICU, 41 دریافت در بالا جریان سربسته اکسیژن 33 انتوبه شد و 3 دریافت ” سنگ شکن غشاء میباشد.

تنها 8 از 41 بيمار تحت درمان با بالا جریان اکسیژن جان سالم به در برده و فقط یکی از بیماران انتوبه. به طور کلی 11 از 50 بيماران ICU جان سالم به در برد. اما کسانی که بازیابی به نظر می رسید برای انجام این کار منطقی به سرعت: 75 درصد تخلیه ظرف 25 روز.

داده ها از خارج از چین بیشتر است اما ارائه می دهد بیشتر زمینه را برای خوش بینی. بررسی 18 بستری بیماران در سنگاپور یافت که شش اکسیژن مورد نیاز پشتیبانی با اکسیژن اما فقط دو نفر بستری در ICU و تنها یک انتوبه شد و این بیمار قادر به رفتن به خانه تنها شش روز پس از آمدن خاموش تنفسی پشتیبانی می کند.

از ایالت واشنگتن در ایالات متحده در میان 21 نفر بستری در بخش های مراقبت ويژه 17 بستری در بخش مراقبت های ویژه ظرف 24 ساعت پس از بستری در بیمارستان و 15 مورد نیاز لولهگذاری. علاوه بر خود زجر تنفسی هفت توسعه قلب آسیب چهار نفر دچار نارسایی کلیه و کبد آسیب برساند. از مارس 17, 11 بیماران درگذشت دو ترک کرده بود ICU و هشت هنوز هم نیاز به تهویه.

آیا این بیماری باعث دراز مدت علائم ؟

در این مرحله داده ها وجود دارد در دراز مدت اثرات COVID-19. اما ما می توانید در پس از اثرات دیگر حاد ویروسی بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا و سارس و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

در این بیماری جمعی به نام سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) شکننده است راه های هوایی کوچک و هوا کیسه تبدیل به آسیب دیده توسط التهاب می تواند تبدیل به مسدود مایع و خون و جایگزین بافت اسکار به عنوان آنها را التیام بخشد. این می تواند به سفت ریه ها – در ابتدا از مایع و سپس از بافت اسکار – خدشه توانایی آنها برای انتقال اکسیژن و تنفس سخت تر. در سارس و MERS این آسیب به نظر می رسد رخ می دهد به عنوان ویروس است که توسط پاسخ ایمنی.


ادامه مطلب: چگونه coronavirus را بکشند ؟


چه مدت آن را برای بازیابی از ARDS? یک نظر سنجی از 396 نفر آلمانی دریافتند که 50 درصد در بیمارستان بستری شد 48 روز یا بیشتر در طول سال بعد اصلی خود را بازیابی. کوچکتر بررسی 37 ICU بازماندگان از بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 2009 نشان داد که تقریبا نیمی هنوز شکایت از تنگی نفس شدید در اعمال اما بیشتر promisingly, 83% حال بازگشت به کار.

در این مرحله ما بهترین عمل این است که تمرکز بر کاهش coronavirus را گسترش و حفاظت از آسیب پذیرترین. میزان مرگ ناشی از COVID-19 بدتر است در کشورهایی که خدمات بهداشتی و درمانی غرق شده اند. ما بهترین شرط این است که برای به حداکثر رساندن منابع ما با به حداقل رساندن تعداد افرادی که دچار علائم شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو