چگونه یک ویروس آورده نیویورک به یک وقفه در تابستان سال 1916

طاعون از جایی که تهدید به کشتن میلیون ها نفر در سراسر جهان و سرنگونی تمدن. ما نمی توانیم آن را درمان و یا محافظت از خودمان در برابر آن و ما سیستم بهداشت و درمان نمی تواند مقابله. آن را یک کابوس است اما یکی که بازدید ما قبل از – و این باید ما را بی درنگ به عقب نگاه کنید و ببینید اگر ما می توانند یاد بگیرند از گذشته است.

که همان وحشتناک عنصر غافلگیری بیمه به شیوع بیماری فلج اطفال که آمار دولت از ایالت نیویورک در تابستان سال 1916 و در سمت چپ علامت آن در زندگی آمریکایی برای نیم قرن. فلج اطفال شناخته شده بود به تواند ناشی از یک ویروس اما آن طبیعت و نحوه انتقال و حمله به یک رمز و راز است.

تا آن زمان فلج اطفال شده بود و چاپ خوب در پزشکی کتاب های درسی و تا حد زیادی ناشناخته است. آن را نابود و لگدمال کردن صورت پراکنده در خود محدود شیوع بیماری که با فلج شدن و یا کشته شدن یک تعداد انگشت شماری از قربانیان عمدتا کودکان است.

سپس در اطراف نوبه خود از قرن 20th فلج اطفال توضیح جهش به یک اپیدمی معضل که می تواند رفت و برگشت در سراسر قاره است. نیویورک در سال 1916 اولین باری است که آن را نشان داد جدید خود را بالقوه – و به افرادی که اعتقاد بر این است که آنها و ملت خود را گل سرسبد شهر شد و شکست ناپذیر است.

بهداشت عمومی مقامات blindsided از شروع. کمیسر بهداشت عمومی (که با نام مستعار “آخرین Puritans”) ساخته شده است بسیاری از اشتباهات.

همانطور که من در توصیف کتاب من فلج با ترس: داستان از فلج اطفال, او به دنبال زمان مفتخر پاسخ به شیوع عفونت: منزوی و درمان موارد قرنطینه مخاطبین اجرای عمومی بهداشت تمبر از خطوط انتقال. در عرض چند هفته در بيمارستان بودند لبریز با بیمارانی که تا به حال هیچ جایی برای رفتن ، سردخانه. اولین آهن ریه برای کمک به بیماران تنفس زمانی که عضلات تنفسی شد و فلج شد و نه اختراع برای یک دهه دیگر.

قرنطینه به معنای خاموش کردن کل خیابان و سپس محلات. در پاسخ بیش از 1000 کودکان چپ شهر نیویورک هر روز مسلح با یک گواهی پزشکی که تایید آزادی از علائم (اما به ناچار از دست رفته بسیاری از بدون علامت و بسیار عفونی موارد). پلیس ارسال شده در نقاط خروج در این شهر راه آهن و جاده ها و رودخانه ها به نوبه خود از همه کسانی که اقدام به فرار به طور غیر قانونی.

عمومی اقدامات بهداشتی آغاز شد و با دست شستن و دفع فاضلاب و هنگامی که کسانی که شکست خورده این شهر پیاده رو بودند پاک با چهار میلیون گالن آب در هر روز. جنگ اعلام شد ممکن است بردارهای ویژه مگس و گربه (50,000 که به ضرب گلوله کشته شدند که در طول تابستان).

در خیابان مردم مقصر مهاجران ایتالیایی بودند که ostracised, تخطئه و مورد ضرب و شتم ، و حتی اگر خود عفونت نرخ پايين بود آنها باقی مانده خائنانی از قطعه تا 1950s.

زمانی که اپیدمی فلج اطفال در نهایت فوت کردن پس از چند ماه دلخراش در سمت چپ آن قتل عام, با نزدیک به 20 ، 000 مردم فلج شده و 6000 مرگ و میر در شهر نیویورک به تنهایی. همچنین در سمت چپ سمی ریشه دوانده میراث ترس است.

در طول بیماری, ترس, تغذیه در بسیاری از چیزها: وحشتناک آسیب وارد شده توسط ویروس های تکان دهنده تحقق است که چیزی که قرار بود به آن را متوقف کند و آشکار ناامیدی از مقامات.

ماندگار ترس

این بیماری همه گیر در سمت چپ اسکارهای عمیق که هرگز شفا. در واقع آنها gouged باز دوباره هر تابستان برای سال های بسیاری به دلیل فلج اطفال حل و فصل را به یک الگوی جدید از فصلی بوده است ، هر سال پیش از قریب الوقوع “فلج اطفال فصل” ثروتمند خواهد فرار از شهرستانها برای (گمراه کننده) ایمنی از کوه یا ساحل.

زمانی که اولین موارد به نظر می رسد در یک منطقه همه چیز – مدارس و استخرهای شنا و کلیساها در نهایت کل شهرستانها – خواهد ، وجود دارد هیچ جایی برای مخفی شدن از این ویروس است که شناخته شده به عنوان “Crippler”. در سال 1953 سالانه بررسی از آنچه وحشت آمریکایی ها قرار داده فلج اطفال در جایگاه دوم درست در زیر هسته ای را ندارد.

نشانه ای از بار. ماه مارس Dimes

بیش از یک قرن بعد که نیویورک بیماری همه گیر به نظر می رسد مانند تاریخ باستان, به خصوص به عنوان پوليو رانده شده و به آستانه انقراض جهانی واکسیناسیون. با این وجود هنوز هم پیام های مهم برای زمان جنگ علیه COVID-19.

همه ما در قرن 21 پیچیدگی مولکولی ویروس شناسی اپيدميولوژيک مدل سازی و شتاب واکسن طراحی – اما متاسفانه رفتار انسان نیست نقل مکان کرد.

در حال حاضر “وحشت” است که برابر با چرخ دستی های سوپر مارکت لبریز با دستمال توالت. ناخوشنودی از ماه های آینده است و در عین حال غرق در بسیاری از مردم است. هنگامی که آن را ندارد, ما باید انتظار ترس در یک مقیاس است که می تواند گرفتگی وحشت که گریبانگیر نیویورک در سال 1916.

در آن زمان تقریبا 40 سال پس از نیویورک بیماری موثر واکسن فلج اطفال به توسعه می شود. با آرزوی موفقیت می کنیم باید یک سرویس COVID-19 واکسن در 12 تا 18 ماه. اما راه پیش رو این است که هر دو خشن و خطرناک است. می توان آن را کمتر خطرناک با در نظر گرفتن مراقبت بیشتر برای شناسایی و اجتناب از محرک ترس است. و این جایی است که دقیق نگاه به نیویورک 1916 در مفید آمده می تواند. پس از همه آنچه در این نقطه از تاریخ اگر ما نمی یاد از آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im