چگونه یک فصلی دندان قروچه کردن در اواسط 1500s به ما داد ما عجیب و غریب قوانین سال های کبیسه

خوشحال مارس 29! آیا دور اغلب بنابراین مطمئن شوید که شما از آن لذت ببرید.

اما چرا ما باید این روز اضافی? اگر ما را نمی, این فصل را به تدریج به حرکت در اطراف تقویم. به جای تابستان در نیمکره جنوبی در حال سقوط در سراسر دسامبر 21, آن می رسند در ماه ژانویه و سپس فوریه ، پس از چند قرن استرالیا تابستان را تا پایان در جولای!

علاقه داشتن به یک دسامبر شبیه به این ؟ فکر می کردم نیست. آلن Porritt/AAP

اما آنچه که دقیقا یک سال ؟ ساده ترین پاسخ این است که مقدار زمان طول می کشد تا زمین به دور خورشید. در مدرسه ما همه یاد بگیرند که 365 روز است. زیبا و ساده است ،

فقط یک مشکل وجود دارد: وجود چندین تعاریف مختلف از یک سال است.


ادامه مطلب: آن را برای رفتن به یک روز تابستان از امروز به طور جدی


سال نجومی سال

این “نجومی سال” کلاسیک کلاس درس تعریف. آن زمان آن طول می کشد زمین برای تکمیل دامان خورشید و بازگشت به دقیقا همان محل در مدار خود قضاوت موقعیت خورشید نسبت به ستارگان پس زمینه.

اما یک سال نجومی سال را 365 روز. بلکه در آن طول می کشد 365.256 روز.

پس از آن مشکل دیگری وجود دارد. در علاوه بر این به چرخش حول محور خود (که به ما می دهد روز و شب) سیاره ما نیز wobbles. بیشتر دقت محور زمین “precesses” در حال چرخش در اطراف یک بار در هر 26,000 سال یا بیشتر مانند یک ستاره در حال چرخش بالا.

سبقت از زمین اعتدالی باعث می شود که جهت قطب در آسمان به تغییر و ‘نقطه اول برج حمل’ محل اعتدال بهاری به حرکت را از طریق صور فلکی زودیاک.

این مهم است زیرا این جهت است که در آن محور زمین امتیاز چیزی است که کنترل این فصل است. زمانی که نیمکره جنوبی نقاط دور از خورشید ما تجربه ما جنوبی زمستان در حالی که نیمکره شمالی می بیند و سپس بالعکس.

اما سبقت (ستاره) از محور زمین به این معنی است که در 13,000 سال زمان جهت خواهد بود مخالف از امروز. امروز در قطب جنوب است و زاویه دار به سمت خورشید در جنوبی تابستان, اما در 13000 سال آن خواهد بود کج دور (وسط) در همان محل در مدار زمین است.

این بدان معنی است که بیش از هزاران سال محل که در آن ما خواهد تجربه چله زمستان و یا تابستان در مدار زمین تغییر خواهد کرد. به عبارت دیگر اگر ما گره خورده است ما در تقویم نجومی سال, فصل هنوز تغییر از طریق تقویم!

این فصل بر روی زمین هستند در نتیجه از انحراف محور زمین. هنگامی که ما شیب به سمت خورشید ما در تابستان و زمانی که ما شیب دور ما زمستان است. Wikimedia Commons

گرمسیری سال

خوشبختانه ما راه دیگری برای تعریف از یک سال است که می تواند به رفع این مشکل است. به جای اندازه گیری دقیق زمان آن طول می کشد به دور خورشید ما می توانیم به جای اندازه گیری زمان بین اعتدال بهاری از یک سال و بعدی.

اعتدال بهاری است نقطه ای در مدار زمین که در آن خورشید از نیمکره جنوبی از آسمان ما به شمال یکی. هر سال می افتد و یا در اطراف مارس 21.

زمان بین یک اعتدال و بعدی است که به نام “گرمسیری سال” و کمی کوتاه تر از سال نجومی سال. این می آید در 365.24219 روز است.

این تفاوت بسیار کوچک است (حدود 20 دقیقه) اما آن را برابر با مقدار که محور زمین است precessed در آن زمان فقط تحت 1/26,000 کامل دامان.

جهش به آینده

اما چه چیزی این همه باید با جهش در سال ؟ به دلیل گرمسیری سال است که دقیقا 365 روز طولانی تاریخ اعتدال بهاری (و تابستان, زمستان و هر فصلی رویداد مراقبت از شما برای نام و نام خانوادگی) را به تدریج از طریق تقویم. اگر هر سال به 365 روز و آن وقایع را به تدریج سقوط بعد از آن و بعد از آن در تقویم – توسط 0.24219 روز در سال است.

که صدا نمی مانند اما این امر تا کوه. پس از 100 سال تاریخ از این وقایع خواهد بود 24 روز بعد. تقویم می گیرند از هم ترازی با فصل.

برای درمان این ما سال کبیسه که در آن ما اضافه کردن یک روز به طول سال است. اگر ما به یک دوره چهار ساله و کار کردن میانگین طول سال ما 365.25 روز که بسیار نزدیک به چیزی واقعی است. اما هنوز هم نزدیک به اندازه کافی.

تقویم جولیان

این تقریب به خوبی کار می کرد به اندازه کافی برای یک مدت زمان طولانی. در 45BC سلف به, مدرن, تقویم آغاز شد. شناخته شده به عنوان تقویم میلادی معرفی شد توسط ژولیوس سزار.

ژولیوس سزار معرفی تقویم جدید خود را در 45BC یک سال قبل از مرگ برای, احتمالا دلایل نامربوط. Wikimedia Commons

تقویم جولیان اجرا یک فرآیند از سال کبیسه: هر سال چهارم بدون شکست وجود دارد خواهد بود یک روز اضافی در پایان ماه فوریه.

وجود دارد برخی از مشکلات اجرای این تقویم جدید – و برای چند دهه, سال کبیسه بودند به اشتباه اضافه شده هر سه سال. همه چیز طبقه بندی شده اند توسط 12AD و از آن پس در هر سال چهارم به حال یک سال کبیسه.

اما در اواسط 1500s خطا شد و دوباره آغاز به کوه. به یاد داشته باشید که این رویکرد می دهد به طور متوسط یک سال طول 365.25 روز, در حالی که درست گرمسیری سال است 365.24219 روز است.

پس از یک و نیم هزار سال این تفاوت کوچک تا به حال منجر به خرما برای solstices دست خوش پیشامد میشه ده روز از طریق تقویم.

تقویم میلادی

برای رفع این بسیار آهسته رانش یک تقویم جدید ابداع شد در نیمه دوم از قرن 16th. به نام بعد از پاپ گرگوری سیزدهم, تقویم میلادی منتشر شد و در سال 1582.

پاپ گرگوری سیزدهم راه اندازی تقویم میلادی در سال 1582 به رفع یک روز ده خطا است که تا به حال ساخته شده است تا در سال 1627 میلادی تقویم تقدم است. Wikimedia Commons

آن را منتقل تاریخ سال حرکت solstices به محل در نظر گرفته شده. سپس آن ها را بهینه سازی راه سال کبیسه به کار گرفته شد برای اطمینان از کسانی که تاریخ نمی رانش دوباره در آینده.

این تغییر کوچک بود که سال کبیسه که ‘”قرن سال” (سال پایان در 00) تا به حال به عدد هر دو 100 و 400. اگر این سال را می توان تقسیم 100 اما نه با 400 را سال کبیسه.

بیایید قرن سال 1900 و 2000 به عنوان نمونه. 1900 توسط بخش پذیر 100 اما نه 400. بنابراین 1900 نبود یک سال کبیسه.

در مقابل 2000 را می توان توسط هر دو 100 و 400 پس از آن باقی مانده است یک سال کبیسه است و به نام “قرن سال کبیسه”.

به طوری که در پایان قرن 19 دنباله ای از سال های کبیسه رفت: سال 1892 سال 1896 سال 1904 1908. اما در پایان قرن 20 سال کبیسه مداوم و بدون استراحت (1992, 1996, 2000, 2004).


ادامه مطلب: یک لحظه صبر کنید: 2016 می رود کمی طولانی تر به لطف جهش دوم


این به چه معنی است ؟ در تقویم میلادی وجود دارد 100 سال کبیسه در هر 400 سال است. اما در تقویم میلادی ما فقط 97 برای هر 400 سال است.

این قابل ملاحظه ای مناسب برای طول سال های گرمسیری. متوسط طول یک سال در 400 سال میلادی چرخه 365.2425 روز. که تقریبا (نه کاملا) دقیقا یکی گرمسیری سال – در واقع این دو متفاوت است و تنها 26.8 ثانیه است.

در آینده ممکن است ما به زندگی در مکان هایی که نیاز به تقویم های مختلف – اما در زمین تقویم میلادی باید دقیق برای هزاران سال به آمده! دونالد دیویس

که به اندازه کافی نزدیک است که ما لازم نیست که به نگرانی در مورد ما فصل به فصل تغییر در تقویم برای هزاران سال به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im