چگونه یک بازنشسته بنده اصلاح کوئینزلند شورای

چهار شنبه, آوریل 1 وزیر دولت محلی Stirling Hinchliffe اعلام کرد او تا به حال هیچ چاره ای جز اخراج این شورا پس از CCC شارژ هشت مشاوران و شهردار لوک اسمیت بیش اتهامات آنها در حال تلاش برای فریب دادن و یک شورای کارمند.

که در سمت چپ فقط چهار مشاوران باقی مانده قادر به تشکیل یک حد نصاب و یا تصمیم گیری برای این شهرستان است.

“اقدام فوری باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که ratepayers از لوگان و ساکنان لوگان باید یک شورا که می تواند عملکرد” آقای Hinchliffe گفت: در آن زمان.

این دومین جنوب شرق کوئینزلند شورای به از دست دادن آن منتخب رهبری تیم ایپسویچ در حال حاضر در دست مدیر موقت گرگ Chemello.

لوگان است که هیچ کوچک و شورای منطقه ای با جمعیت بیش از 320,000 مردم و بیش از 270 زمینه های فرهنگی این شهرستان در آستانه یک جمعیت رونق مباهات بودجه $972 میلیون دلار برای 2019-20.

این سومین شورای اسلامی در استرالیا با بودجه و هشتم-بزرگترین جمعیت.

در حال بارگذاری

واقع در حالت ایده آل بین بریزبن و ساحل طلا برای رفت و آمد روزانه در هر دو جهت لوگان جمعیت است که انتظار می رود به بیش از 500,000 توسط 2036. ثروت خود را در درجه اول نهفته در ساخت و ساز املاک و مستغلات و ساخت در حالی که بهداشت و آموزش و پرورش در حال افزایش است.

در روز Ms اوشی – محترم بنده که تا به حال به عنوان مدیر کل از دو ایالتی کوئینزلند بخش قبل از بازنشستگی – مواجه شد و با این کار مدیریت شهرستان را در آینده.

“من تلفن تماس در چهار شنبه پرسیدن اگر من خواهد بود آماده به نام من قرار داده و در یک لیست کوتاه برای وزیر در نظر گرفتن” Ms اوشی گفت بریزبن بار.

“من در آن زمان اگر من موفق وقتی که من انتظار می رود برای شروع؟’, و به آنها گفت: ‘فردا’.”

در حالی که او موفق به مذاکره یک تاریخ شروع و یک هفته بعد به لطف او عروسی دختر خانم اوشی هنوز هم تا به حال تنها چند روز برای دریافت سر خود را در اطراف مسائل قبل از رفتن به لوگان شورای داشتن هیچ تجربه قبلی در دولت های محلی.

اعلام او قرار ملاقات آقای Hinchliffe توصیف Ms اوشی به عنوان “بسیار مورد احترام” با یک حرفه ای.

“مهارت های او به عنوان یک مدیر اجرایی ارشد مدیریت دولتی منافع پیچیده و به سرعت در حال تحول محیط در حالی که حفظ استانداردهای بالای اخلاقی رفتار و سطح بالایی از عملکرد کسب و کار حیاتی خواهد بود در این نقش او گفت:” ممکن است 2.

شورای

دولت های محلی می تواند دارای شهرت برای خرده سیاست, اما آن را نیز یک زمین تمرین برای سیاستمداران مشتاق به گام نردبان به دولت و یا دولت های فدرال.

و در حالی که کوئینزلند دولت های محلی شده اند را لرزاند در سال های اخیر با رسوایی و اتهام فساد در زیر آن همه دروغ عملکرد خدمات – نرخ ها و زباله می رود.

Logan is one of Queensland's fastest-growing regions.

لوگان یکی از کوئینزلند سریعترین رشد مناطق.اعتبار:Jimboomba بار

“من تماس همکاران در دولت های محلی و بخش, اما در سراسر کشور و همچنین به تعیین آنچه در آن بود که من راه رفتن به,” او گفت:.

“من بسیار چشمگیر بازخورد است که شورای دولت بود در واقع عالی بود که من رفتن به یک سازمان که در واقع بسیار مورد توجه هر دو در خدمات عمومی به طور گسترده تر, بلکه در دولت های محلی بخش.

“به طوری که به من اعتماد به نفس زیادی است که من تا به حال یک مدیریت خوب با تعداد زیادی از افراد حرفه ای به حمایت از من.”

در حال بارگذاری

به عنوان او به کار Ms اوشی نیز رسیده به او همکار مدیر موقت در ایپسوییچ برای یادگیری از آقای Chemello تجارب.

چهار سابق نمایندگان خبرچین به اتهام رفتار همسالان خود ارائه شده بود نقش کمک Ms اوشی در کار او.

خود را در زندگی تجربه به عنوان مشاوران ارزشمند ثابت به عنوان آنها ارائه بینش در مورد آنچه بود و کار نمی کند در شورای سیاست ها و کمک Ms اوشی اصلاحات دستور کار توسعه.

تمام چهار whistleblower مشاوران خود را ترک کرده اند نقش مشورتی در ماه های اخیر به عنوان آنها آماده برای شروع مبارزات انتخاباتی خود را برای سابق بخش یک بار دیگر.

لوگان سابق اجرایی گری Kellar که در سمت چپ این شورا در سال 2005 پس از 26 سال در نقش, بازگشت به کمک Ms اوشی.

ملک وکیل برنت Lillywhite نیز نامیده می شد به عضویت کمیته مدیریت ارائه بینش برنامه ریزی و توسعه است.

وظیفه

نه ماه پروژه اصلاحات پیش از Ms اوشی و تیم او به وضوح تعریف شده توسط سه تعهدات او تصمیم می تواند همه کار را آنها انجام داد: کسب و کار به عنوان معمول برای ساکنان پایدار رهبری به قرار میگیرند و فاصله بین مشاوران بودن اخراج و جدید مشاوران منصوب و احداث خوب حکومتداری شفاف ،

“من بسیار آگاه است که من انتخاب نماینده مردم لوگان نشده بود انتخاب من هر بگو به نماینده منتخب خود,” او گفت:.

“بنابراین من واقعا می خواستم به یک دستور کار است که بازتابی از آن است. من ماهیهای عجیب و غریب این نقش بودن بنده بلکه … نیاز به ورزش این هیئت از شهردار و مشاوران.”

اولین وظیفه بازگرداندن اعتماد از لوگان ساکنان در شورای خود با سایه یک CCC بررسی بیش از این شورا برای ماه قبل از مشاوران متوقف شد.

تنظیم مقررات اصلاحات در جای خود قرار گرفتند به صورت گام به گام و سیاست های عضو شورا کدهای رفتاری کمک هزینه و پاسخگویی در محل قرار داده شد در اواخر سال گذشته.

شورای رویه و سیاست بودند forensically بررسی ارزیابی و تغییر که در آن مورد نیاز در یک پیشنهاد برای اطمینان از لوگان نمی خواهد پیدا کردن خود را در چنین وضعیتی دوباره.

تغییرات ساخته شده بودند و با آگاهی که لوگان است به احتمال زیاد به بسیاری از جدید و بی تجربه مشاوران رای در مارس 28 با نیاز به حرکت به مجموعه ای از سیستم های.

در حال بارگذاری

“من امیدوارم که آن را انجام داده است ارائه یک واقعا جامد پلت فرم برای ورودی جدید شورای, به طوری که اگر آنها پایبند به کسانی که سیاست ها و روش های آنها می تواند حاکم بر شهر با اعتماد به نفس” Ms اوشی گفت.

Ms اوشی گفت: چشم انداز خود را برای جدید نمایندگان منتخب در 28 مارس به بیش از به سادگی یک مجرا برای شکسته پیاده رو گزارش اما به بازوی استراتژیک از پررونق شهر.

جدید نمایندگان داده خواهد شد و یک راهنمای جامع اطلاعات و بسته به نقش خود پوشش نه تنها انتظار خود را انجام اما تصمیمات آنها مورد نیاز خواهد بود را در ماه های آینده و سال.

“اگر این یک ASX 100 شرکت خود را به نمایندگان منتخب خود هستند مدیره” Ms اوشی گفت.

“این که شما هستند – خود را شهردار خود را رئیس شما می خواهید آنها را به تصمیم گیری همان در همان سبک به عنوان شما می توانید یک BHP Billiton.

“این چیزی است که ما می خواهیم ما مشاوران می شود.”

آینده

و با بیش از شش هفته تا لوگان جدید مشاوران براى آنها ممکن است انتخاب می شوند Ms اوشی در حال حاضر چهره های پایان غیر منتظره خود را کار.

او گفت که او با اعتماد به نفس جدید نمایندگان خواهد باید همه چیز لازم برای ساخت لوگان و نگه داشتن آن در مسیر با سیاست های روشن قوی اداری دست و حمایتی جامعه است.

در حالی که او همکار مدیر سایت نقل مکان کرد از ایپسوییچ شورای شهر برای تبدیل شدن به رئیس اجرایی Moreton Bay منطقه ای شورای Ms اوشی را بازگشت به دوران بازنشستگی.

او را ترک خواهد کرد تقریبا بی سابقه کار با غم و اندوه و غرور و اعتماد به نفس است که لوگان در مسیر برگشت.

“نه یک بار من تا به حال هر کسی رنجش از حضور من در اینجا که فوق العاده است و آن را احتمالا بازتابی از جامعه است که لوگان” Ms اوشی گفت.

“آن بوده است مطلق امتیاز آن را واقعا است.

“من احساس می کنم خیلی خوش شانس. اگر کسی به خود پایان رسمی کار حرفه ای در هر چیزی این بود که مطلق برجسته برای من است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im