پروژه مسکن باز می شود جداسازی فضاهای برای کسانی که تجربه بی خانمانی در وینیپگ

تورنتو — در خیابان های وینیپگ که در آن کسانی که بی خانمان هستند و اغلب نیاز به با هم ماندن برای ایمنی یا گرما بیشتر مردم در حال ارائه با علائم COVID-19.

و از اواسط ماه مارس بسیاری از بیمار شده اند در آینده به یک مرکز جدید اجرا شده توسط خیابان اصلی پروژه است.

“این انزوا ساختمان برای افرادی که در مطلق بی خانمانی که در نظر گرفته شده برای تست [برای COVID-19] و در حال حاضر نیاز به ایزوله” ریک درده, مدیر اجرایی این پروژه گفت: CTV News.

در سه هفته گذشته حدود 80 نفر نشان داده اند تا به پناهگاه و خود منزوی در ساختمان — ترین های آینده به طور مستقیم از اتاق های اورژانس در سراسر شهرستان.

خیابان اصلی پروژه کار کرده است برای کمک به مردم آسیب پذیر و برگشت روی پای خود بایستند و نسبت به مسکن از سال 1972 اما پس از همه گیر رخ داد کار واز حتی بیشتر به چالش کشیدن. فیزیکی فاصله الزامات معنی فضای بیشتری مورد نیاز است با خیال راحت به پناهگاه افراد است.

با مخلوطی از بودجه دولت و کمک های مالی از کسب و کار خصوصی خالی مسکن عمومی ساختمان میله میله برای فروش تبدیل شد به 39 جداسازی واحد را تشکیل می دهند خود را به امکانات جدید.

نیاز به امکانات برای کمک به بی خانمان ها در طول این همه گیر کرده بود اوایل. این آشکار بود که به سرعت تست و ردیابی برای COVID-19 دشوار خواهد بود برای کسانی که زندگی در خیابان که در حال حرکت در خارج از منزل و قادر به جدا خواهد ترک این جمعیت در معرض ابتال به این ویروس. برخی از شهرستانها عمده ایالات متحده گزارش خوشه عظیم از COVID-19 در خیابان ها و در پناهگاه.

در حالی که مشتریان در داخل خیابان اصلی پروژه جداسازی تسهیلات نیستند تحت سخت مستند کارکنان باید نگه داشتن آنها را در داخل. وعده های غذایی ارائه شده و پرستاران انجام روزانه چک های بهداشتی.

یک مرد ماندن در داخل مرکز خرید و فروش با COVID-19 در حالی که تلاش برای کار خود را از طریق مسائل با مواد مخدر است.

او گفت: اخبار CTV او نقاهت مت کاربر.

“پس از من آن را سعی کردم یک بار من تقریبا هر روز برای یک سال,” او گفت:. “و سپس من ترک به مدت شش ماه.”

به عنوان او مبارزه علیه ویروس او همچنین در تلاش برای نگه دارید تا در برابر وسوسه.

کسانی که اقامت در داخل تسهیلات می توانید دسترسی به متادون و داروهای دیگر اگر آنها معتاد هستند به عنوان بخشی از امکانات کار برای نگه داشتن بیماران امن و نظارت بر سلامت خود را.

“ما در اینجا به مردم بگویید برای متوقف کردن با استفاده از” گفت: درده. “ما در اینجا برای کمک به آنها را به استفاده از با خیال راحت و به طور موثر اما اولویت در اینجا این است که جدا شود چرا که شما می تواند COVID مثبت است.”

در کانادا و بسیاری از شهرهای بزرگ شده اند مسکن بی خانمان ها در هتل های, اما این مدل جدید از انزوا دیده می شود به عنوان راه رو به جلو به خصوص به عنوان سازمان است که هنوز کار خود را برای پیدا کردن مشتریان بیشتر مسکن دائمی.

“بهترین حفاظت واقعا تنها درست محافظت [از COVID-19] است که یک صفحه اصلی” تیم ریشتر با کانادا داد برای پایان دادن به بی خانمانی گفت: CTV News.

خیابان اصلی پروژه نیست توقف با یک ساختمان جدید یا. آنها در حال کار بر روی یک اورژانس پنج هفته نوسازی یک ساختمان تجاری با توجه به به روز رسانی در وب سایت خود را از آوریل 1. برای تکمیل پروژه دولت فدرال تایید پیشرفت در $2 میلیون نفر بود که در حال حاضر مجموعه ای به رفتن به خیابان اصلی پروژه بعد در سال است.

هدف این است که به 120 تخت تسهیلات است تا پایان ماه مه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de