سیاستمداران در بسیاری از کشورها در سراسر جهان ادعا می شود دچار “بحران مسکن”. اما چگونه آنها تعریف آن که تحت تاثیر قرار است و چه علت است ؟

این پرسش مهم. کاوش در آنها می تواند کمک به ما در درک که چرا بسیاری از شواهد از تحقیقات انجام شده از طریق به گفتمان سیاسی و سیاست.

در پی رشد جهانی “crisification” مسکن ما پژوهش های سیاسی سخنرانی در Hansard متصل به بحران مسکن در نیوزیلند بیش از سه نظر مرکز-راست حزب ملی دولت (2008-17). ما به دنبال درک بهتر این موضوع قابل مشاهده شد در سیاست و سپس ردیابی این طریق به سیاست. ما در بر داشت اصطلاح “بحران مسکن” بود که به ندرت استفاده می شود قبل از 2013.

هدف ما به ارائه بینش عمیق تر به دلیل مشکل به نظر می رسد به مقاومت در برابر قطعنامه. در حالی که تحقیقات صورت گرفت در نیوزیلند یافته های گسترده تر ارتباط برای کشورهای دیگر دست و پنجه نرم کردن با این موضوع “بحران مسکن”.


ادامه مطلب: مسکن سیاست تنظیم مجدد سر رسیده است و نه تنها در استرالیا


ردیابی ظهور بحران مسکن

بحران به حقیقت ادعا می کند. آنها استناد آنها تعریف آنها سرزنش و در انجام آنها امتیاز خاصی ایدئولوژی یا سیاست “حل” بیش از دیگران است.

اگر مشکل این است که دیده می شود که با توجه به “نوار قرمز” بیش از حد مهاجرت یا ناعادلانه مالیات پس این همه نیاز بسیار متفاوت مداخلات. برخی از پاسخ های موثر تر خواهد بود بیش از دیگران است. برخی ممکن است بیشتر در مشترک با طولانی-برگزار ایدئولوژی سیاسی از بدن از شواهد علمی.

نمودار زیر نشان می دهد که ظهور و فرکانس و حزب گرا طبیعت مسکن بودن قاب در شرایط “بحران”.

فرکانس ‘مسکن’ فریم های سال و حزب سیاسی. نویسنده ارائه شده

از بودن با استفاده از تنها دو بار در طول دوره اول دولت ملی (2008-11) اصطلاح استفاده شد 105 بار دوم (2011-14) و 205 بار سوم (2014-17). (عدم استفاده در سال 2014 به نظر می رسد بیشتر مربوط به پارلمان اروپا پریشان, انتخابات سال از مشخصات این موضوع است.)

شما همچنین می توانید آن را تقریبا به طور انحصاری احزاب مخالف به ویژه حزب کارگر و سبزها که با استفاده از بحران فریم. نمایندگان مجلس از حزب ملی حاکم با استفاده از این مدت تنها پنج بار و پس از آن عمدتا در پاسخ به سخنرانان قبلی به مقاومت در برابر اتهام است.

یک مسابقه برای قاب این موضوع

عطف به محتوای بحث جدول زیر را فراهم می کند یک مرور کلی از قدرت و تمرکز فریم تم استفاده می شود.

نویسنده ارائه شده

حتی اگر حزب حاکم در برابر بحران اصطلاحات بسیار سازگار روایت تحت سلطه مسکن بحث. این بود که دلیل فقیر استطاعت بود ناکارآمد و بیش از حد سیستم برنامه ریزی بوروکراتیک که سرکوب آزادی از زمین است. این یک مشکل تامین استدلال رفت: بیشتر زمین باید منطقی منجر به بیشتر خانه ها برای دیدار با تقاضا است که باید مسکن بیشتر مقرون به صرفه است.

در برخی از راه های تابع counterframing تلاش احزاب مخالف ارائه بینش به پیچیدگی بحران مسکن. در مقابل دولت فریم به نظر می رسد هر دو ساده تر برای برقراری ارتباط و “حل”.

این اپیزودیک و فریم های از دست رفته مورد توجه خاص آنها به عنوان کمک به نشان می دهد آنچه در دیدگاه ها و نظراتی نشان داده نمی شد در هر صورت معنی دار.

حتی اگر دولت ملی را قبول نمی کند فریم به عنوان یک بحران مشخصات بالا از گفتمان سیاسی منجر به مجموعه ای از قوانین و طرح های سیاست. این اسناد به شدت منعکس غالب روایت است. برای مثال مدیریت منابع قانون اصلی قانون برنامه ریزی در نیوزیلند دریافت مکرر سرزنش قیمت خانه بالا به عنوان بخشی از توجیه برای اقدامات با هدف افزایش عرضه زمین.


ادامه مطلب: سه بار شهروندان بسیج به مسکن ارزان قیمت را در دستور کار سیاسی


این به چه معنی برای شواهد و سیاست ؟

پیدا کردن کلید است که بحران ادعا از احزاب مخالف نه تنها منجر به یک مسابقه بر سر اینکه آیا این درست بود یا حتی معنی آن است. همچنین با افتتاح یک فضای سیاسی برای حزب حاکم به ترویج دیرینه ایده های در مورد ارجح رابطه بین دولت و بخش خصوصی و بازار است.

محققان تشخیص مسکن به عنوان یک چند وجهی سیاست عمومی مشکل و رسم بر جریانهای چندگانه شواهد. اما سیاسی فریم مسکن به عنوان یک بحران و ارتباط آن با سیاست بسیار ساده تر siloed و ایدئولوژیک. اگر چه گسترده تر گفتمان سیاسی آیا اذعان به پیچیدگی مسائل مربوط به مسکن ماهیت سیاست و توازن قدرت به معنای باعث کاهش یافته بود به یک روش ساده و موثر پیام های فقیر عرضه زمین و ناکارآمد سیستم برنامه ریزی – که مطلع سیاست پاسخ.

این شکاف بین شواهد و سیاست نیز ممکن است کمک به توضیح دهید که چگونه مختلف شهری و محیط زیست تبدیل شده اند کمتر از یک رویداد و بیشتر از یک زندگی مدرن بیماری است که ممکن است هرگز “حل شد” اما به جای توزیع سیاسی است.

در فریم های مختلف نشان می دهد که چگونه وجود ندارد فقط یک منحصر به فرد “بحران مسکن”. ممکن است عرضه بحران یک بحران تقاضا کیفیت و بحران توزیع و بحران یک بحران یک بحران اجاره و غيره. همه این مسائل متفاوت بین محلی و ملی و بین المللی.


ادامه مطلب: ایده های خانه و مالکیت در استرالیا ممکن است توضیح غفلت از حقوق مستاجرها’


در نهایت اگر قدرت سیاسی موجود و دیدگاه ایدئولوژیک است که به مرکزی برای فریم و پاسخ به بحران و سپس این پرسش برای چه محققان می توانند بهتر ادغام تحقیقات به سیاست و سیاست. در حالی که موضوعاتی مانند liveability پایداری, تراکم, اتصال, عدالت و کیفیت به خوبی نشان داده شده در پژوهش داده ها نشان می دهد این است که از طریق انجام به گفتمان سیاسی. شاید با تمرکز بر دلایل این شکاف ما بهتر می تواند درک سیاست شکست و نقش قدرت و ایدئولوژی در تداوم بحران مسکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو