خانه عبور $9B بسته کمک های اورژانس پس از دانشجو به نفع افزایش

OTTAWA — مجلس عوام سریع ردیابی و تصویب $9 میلیارد سوئیت دانشجویی متمرکز COVID-19 پشتیبانی از روز چهارشنبه و پس از احزاب مخالف مذاکره افزایش به دولت فدرال پیشنهاد اضطراری بهره مند شوند برای دانش آموزان است.

قبل از رفتن به پارلمان هیل برای چهارمین فرد در جلسه اضطراری نخست وزیر جاستین ترودو قول داده بود دانش آموزان است که این اقدامات با هدف کمک به آنها را در طول تابستان خواهد بود به تصویب رسید “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” اما توانایی به منظور تسریع در رسیدگی این لایحه نیاز به اتفاق آراء رضایت.

به عنوان بخشی از پشت درهای بسته انجام معامله بین طرفین به دولت رای آنها نیاز به عبور از قطعه سوم از قوانین اضطراری پس از همه گیر شروع به کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند است و در حال گسترش برای دانش آموزان با ناتوانی و یا وابستگان.

آن را به عنوان پیشنهاد شده بود در ابتدا در آوریل 22, واجد شرایط تهیه دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر که دیده خود را از آموزش و پرورش و چشم انداز کار مانع ادامه COVID-19 همه گیر را دریافت خواهد کرد $1,250 یک ماه از ماه مه تا ماه اوت است. برای کسانی که ناتوانی یا در حال مراقبت از شخص دیگری است که مقدار افزایش به $1,750 ماهانه.

در حال حاضر برای کسانی که با معلولیت و یا یک کودک $1,750 در حال افزایش 250 $در هر ماه ساخت که سود برابر با 2000 دلار کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB).

نابرابری بین دو اورژانس مزایای بود که برای اولین بار توسط فدرال NDP رهبر Jagmeet سینگ که تا به حال ساخته شده خود را حزبی’ حمایت از این لایحه مشروط بر دولت تغییر سیاست.

سینگ به خبرنگاران گفت: صبح روز چهارشنبه که او فکر آن را “اشتباه و ناعادلانه” است که پدر و مادر هستند که دانش آموزان را کمتر دریافت از طریق این برنامه از پدر و مادر که واجد شرایط برای CERB. او گفت که به محض کردم که حل شد لیبرالها را جدید دموکرات پشتیبانی می کند.

در یک مصاحبه در CTV قدرت بازی در واکنش به تجدید نظر سینگ گفت: رویکرد اولیه ساخته شده “هیچ حس” هر چند او هنوز هم می خواهم برای دیدن یک جهانی بهره مند است که همه کسانی که به آن نیاز دارید می تواند ادعا می کنند به جای های مختلف طرح های هدفمند لیبرال ها راه اندازی کرده اند.

مجلس عوام نشسته پیچیده در اطراف 7 p. m. اگر این دانش آموز جدید پشتیبانی به اثر آمده سناتور نیز باید بررسی و تصویب این لایحه است. که برنامه ریزی شده اتفاق می افتد در روز جمعه.

مخالفان مذاکره تغییرات

به عنوان بخشی از کمک های دانشجویی بسته دولت متعهد به ایجاد اضافی 76,000 شغل در بخش هایی که نیاز به کمک و یا در خط مقدم هستند; به صرف میلیون ها نفر در گسترش بورس های تحصیلی, کمک های مالی و کمک هزینه های تحصیلی و همچنین دو برابر کانادا کمک هزینه دانشجویی برنامه; و در حال راه اندازی یک جدید کانادا دانشجو خدمات کمک مالی است که دیدن افراد جوان دریافت تا $5,000 خود را به سمت سقوط شهریه اگر آنها داوطلب در یک بخش نیاز به کمک در حساب COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر به توافق در این شرایط برای پیگیری سریع این قانون شناخته شده به عنوان لایحه C-15 یا “قانون احترام به کانادا اورژانس دانشجو مزایای”—یک نذر است که دولت فدرال اجرای مشوق های جدید برای اتصال دانش آموزان به مشاغل موجود که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده از محافظه کاران’ پشتیبانی می کند.

پیش از آن در هفته های خروجی محافظه کار رهبر اندرو شیر گفت: او تا به حال برخی از نگرانی های خود را با برنامه های پیشنهاد شده از جمله این که آیا آنها به اندازه کافی انگیزه برای دانش آموزان به کار در تابستان امسال و اینکه آیا وجود دارد گزینه های به اندازه کافی به جفت جوان مردم با شغل مربوط به مهارت های خود را و یا مطالعات.

همه طرف همچنین توافق کردند که به آموزش خانه منابع انسانی کمیته برای انجام یک مطالعه به CERB—که تا به امروز دریافت کرده است 7.3 میلیون منحصر به فرد از برنامه های کاربردی و پرداخت شده $25.6 میلیارد دلار پول کمک به بیکاران و یا بیکار Canadians—ژوئن 30.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان هیل صبح روز چهارشنبه رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet گفت: جلسه همچنین درخواست تغییرات و گفت که دولت فدرال باید آن را آسان تر و سخت تر برای دانش آموزان برای پیدا کردن شغل در میان این بحران انتقاد محافظه کار که برخی از کمک های مالی خواهد نه تشویق افراد جوان به دنبال شغل.

“وجود دارد سه چیز است که دانش آموزان هستند. آنها بچه های در حال اجرا با گل در مو خود را در این زمینه است. نه آنها جوان تنبل, مردم, سیگار کشیدن حشیش در زیرزمین. و آنها هر دو کالا که شما ارائه به کسی که می گوید که آنها به آن نیاز دارید” Blanchet گفت.

کسری از نمایندگان مجلس متناسب با هر کدام را در جدول رده بندی را صرف بعد از ظهر بحث لایحه C-15 بود که مطرح اشتغال وزیر کارلا Qualtrough پس از بسته بندی تا اولین جلسه در شخص خاص همه حزب کمیته COVID-19 در مجلس عوام.

به جلو رفتن زمان برای بازجویی وزرای کابینه در طول این کمیته ویژه جلسات در حال افزایش است, یکی دیگر از به روز رسانی مذاکره با احزاب مخالف. بنابراین بیش از حد شد و تعهد خود را به ارائه بیشتر COVID-19 اقتصادی پشتیبانی برای سالمندان در کانادا از جمله از طریق سن امنیتی برنامه یا تضمین درآمد مکمل.

فداکاری پرداخت: PM

در طول روزانه خود را به روز رسانی ترودو گفت: فداکاری های کانادایی در حال ساخت پرداخت هستند و نیاز به ادامه.

در نور از دولت استانی و فدرال با انتشار دستورالعمل بازگشایی و ملی آخرین مدل سازی نشان می دهد که COVID-19 منحنی در کانادا مسطح است نخست وزیر تشویق کانادایی به “چوب به” خود همه گیر احتیاطی.

“ما شاهد برخی پیشرفت زیرا مردم از ساحل به ساحل به ساحل در حال فداکاری و زیر بهداشت عمومی قوانین” او گفت:. “ما باید به آن را نگه دارید.”

“اجازه دهید به ماندن در خانه شستن دست ما و زمانی که ما بیرون رفتن اجازه اقامت دو متر دورتر از دیگران” ترودو گفت.

از زمانی که ترودو به این نتیجه رسیدند روزانه خود را به آدرس وجود دارد 50,392 تایید COVID-19 نفر در کانادا و 2,905 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de