خانه اتخاذ NDP با پشتگرمی حرکت خواستار در فدرال به سرمایه گذاری بیشتر در مراقبت از کودکان

…اتاوا شورای امنیت ملی روز چهارشنبه حمایت نمایندگان پارلمان را در سراسر راهرو پیدا کرد تا از دولت بخواهد که با بازشدن جامعه، بودجه بیشتری را به استان ها و سرزمین ها اختصاص دهد تا به نیازهای مراقبت از کودکان کمک کند.

ادمونتون نماینده ادمونتون هدر McPherson را به جلو حرکت رضایت به اتفاق آرا در طول مجلس ویژه ای از مجلس مشترک نشسته تابستان، زمان برای مخالفت با سوال لیبرال ها در پاسخ همه گیر خود را، و درخواست که آنها افزایش انتقال توسط یک $2 میلیارد دلار اضافی.

او از مجلس خواست تا تشخیص دهد که “بازگشایی کسب و کار ها و اقتصاد مستلزم اقدام به مراتب بیشتر برای حمایت از والدین است، به خصوص زنانی که نگران بازگشت به کار هستند بدون اینکه بفهمند بچه های آنها در مراقبت از کودکان و مدرسه با خیال راحت مراقبت خواهند شد.”

بودجه اضافی، او گفت، خواهد رفت برای اطمینان از بازگشت امن به این امکانات.

در اواخر ماه ژوئیه، در میان تماس های والدین و فعالان مراقبت از کودکان برای اتاوا برای حمایت بهتر از خانواده های انتقال به کار، وزیر خانواده ها، کودکان و توسعه اجتماعی احمد حسین اعلام کرد 625 میلیون دلار برای مراقبت از کودکان در استان ها و سرزمین ها به عنوان بخشی از 19 میلیارد دلار امن توافقنامه راه اندازی مجدد.

در اطلاعیه مطبوعاتی وزارت خانه، در اطلاعیه مطبوعاتی وزارت خانه نوشته شده است: «این سرمایه گذاری علاوه بر ۱/۲ میلیارد دلار در طول سه سال در استان ها و سرزمین ها توزیع شده است، که از سال ۲۰۱۷ تا ۱۸ شروع شده است، برای حمایت از یادگیری زودهنگام و مراقبت از کودکان و ایجاد تا ۴۰هزار فضای مناسب تر مراقبت از کودکان»

احزاب مخالف در آن زمان استدلال می کردند که برای پوشش هزینه های اضافی تجهیزات حفاظتی شخصی، نیازهای کارکنان و تنظیمات فاصله کافی نیست.

جسیکا ارتو سخنگوی دفتر هوسن در پاسخ به این حرکت چهارشنبه، اعلام دولت را اعلام کرد.

دولت ما فشار بی اندازه ای را که COVID-19 بر خانواده های کانادایی و به ویژه والدین شمرد، درک می کند. ما متعهد هستیم که در سراسر این بحران برای والدین خود در آن جا قرار بگیرم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها می توانند از خود، فرزندان و خانواده های خود مراقبت کنند.”

او همچنین گفت که تیم او با استان ها و سرزمین ها برای ایجاد یک دبیرخانه ملی برای “زمینه برای یک سیستم مراقبت از کودکان پان کانادایی کار می کنند.”

این حزب از مدت ها پیش از دولت می خواهد که در میان همه گیر شدن بخش مراقبت از کودکان سرمایه گذاری بیشتری را برای تثبیت بخش مراقبت از کودکان انجام دهد و در نهایت یک سیستم جهانی مراقبت از کودکان – که یک رکن اصلی حزب است- ایجاد کند. در حالی که این حرکت به تصویب رسید از لیبرال ها می خواهد که پول بیشتری را به خود اختصاص دهد، اما آنها را مجبور نمی کند. در حال حاضر رهبر NDP Jagmeet سینگ است فشار برای دولت فدرال به عمل در خواست به اتفاق آرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de