‘نقاط’ معطل بیشتر افراد جوان شدن COVID-19: جدید مدلسازی

OTTAWA — ملی جدید مدلسازی در COVID-19 همه گیر در کانادا نشان می دهد که “نقاط مهم” باقی می ماند در انتاریو و کبک و درصد افراد جوان پیمانکاری این ویروس افزایش یافته است در ماه گذشته.

مقامات بهداشتی فدرال در حال طرح ریزی است که از ماه ژوئیه 12 کشور را می توانید ببینید بین 103,940 و 108,130 موارد و بین 8,545 و 8,865 مرگ و میر.

به تاریخ وجود دارد 103,818 تایید کانادا COVID-19 مواردی که 64 درصد بهبود یافته اند در حالی که وجود داشته است 8,566 مرگ و میر.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و معاون رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هوارد Njoo در حال ارائه یک تجدید نظر عکس از زمان اپیدمی در این کشور است.

آخرین فدرال آمار و ارقام نشان می دهد که دو عامل اصلی hotpots باقی می ماند و در اطراف تورنتو و مونترال اما به طور کلی کانادا تجربه با رمان coronavirus شده است یک مورد از منطقه ای بوده است ،

این مقامات بهداشت گفت: روزانه تعداد بستری و مراقبت های ویژه موارد نیز پیوسته در حال کاهش به بهبود را افزایش دهد. این مدل سازی نشان می دهد که در حالی که شده است وجود دارد کاهش شیب در انتقال میان گروه های سنی بالاتر است و نسبی افزایش کانادایی سن 20-39 پیمانکاری COVID-19 از اواخر ماه مه.

دکتر تام گفت که به منظور COVID-19 به “مرگ” در کانادا موثر تولید مثل شماره (Rt) — متوسط تعداد افراد آلوده به هر مورد—نیاز به باقی می ماند در زیر یک و کانادا Rt رای شده است کمتر از یک هشت هفته.

تام همچنین هشدار داد که شیوع بیماری نیز به تازگی شده است مربوط به گردهمایی های اجتماعی به ویژه در محیطهای بسته با تماس نزدیک مانند مجالس ترحیم و یا دیگر جمع های خانوادگی. او مردم را به محدود نگه داشتن تعدادی از ارتباط نزدیک مردم و جلوگیری از محصور و فضاهای شلوغ.

ساعت تماس برای هوشیاری

پیش از به روز رسانی نخست وزیر جاستین ترودو گفت که وقتی که می آید به گسترش COVID-19 کانادا است که در مسیر درست هر چند تهدید باقی مانده است.

“ویروس باقی می ماند یک تهدید بسیار جدی برای سلامت ما” ترودو گفت: به روز رسانی کانادایی در آخرین پاندمی امداد تلاش های دولت فدرال در حال کار بر روی که شامل به دنبال گسترش تجاری اجاره امداد برنامه برای یک ماه دیگر.

“پس از بسیار چالش برانگیز بهار همه چیز در حال ادامه حرکت در مسیر درست است. ما هنوز هم برخی از نقاط در برخی از نقاط کشور بلکه در سراسر کشور تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر رو به کاهش است در طول زمان است. و این دلیل است که کانادایی ها در حال انجام بخشی خود را,” ترودو گفت. “هر چند در حالی که ما در مسیر درست مبارزه با COVID-19 هنوز تمام نشده است. همانطور که ما شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد ما باید همچنان به دنبال محلی بهداشت عمومی دستورالعمل به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

ترودو سوار در طول سخنرانی خود نیاز به باقی می ماند در بالای اقدامات مانند ماسک پوشیدن و فیزیکی فاصله و یا خطر از دست دادن پیشرفت ساخته شده است دیده می شود در کشورهای دیگر به ویژه ایالات متحده که در آن موارد صعودی به نزدیکی-زود همه گیر سطح پس از متحده کاسته بهداشت محدودیت.

“این واقعا مهم است که همه باقی مانده است مواظب و مراقب باشند تا رفتارهای خود را به طوری که ما می تواند به جلوگیری از موج دوم از ورود… همانطور که ما در حال شروع به دیدن در مکان های دنیا, بلکه, بنابراین ما می تواند به حداقل رساندن هر گونه موج اگر آن ضربه” ترودو گفت.

ترودو همچنین گفت که آن را به عنوان در حال حاضر تابستان او و مقامات بهداشت فدرال خواهد بود انتقال از حدود روزانه ملی آدرس به بیرون آمدن به صحبت کانادایی “چند بار در هفته… هنگامی که ما جلسات و یا اطلاعات به اشتراک گذاری” و هنوز هم انتشار آخرین آمار مرگ و میر در هر روز است.

چهارم مدل سازی به روز رسانی

روز دوشنبه ارقام چهارم فدرال سازی به روز رسانی ارائه شده توسط هیت کانادا مقامات.

می آید پس از Tam هشدار داد در اوایل این ماه که کانادا می تواند “رشد انفجاری” در موارد اگر بازگشایی نیست با احتیاط انجام می شود. این ارقام نشان داد که اگر گسترش اقدامات پیشگیری کافی کانادا می تواند یکی دیگر از قله آمده اکتبر.

قبلی ملی پیش بینی بر شدت و دامنه COVID-19 قبل از روز دوشنبه به روز رسانی نشان داد که 82 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر مرتبط با سالمندان خانه های که شیوع بیماری در دیگر جمع زندگی و کار تنظیمات نیز رانندگی مورد شمارش مانند کسانی که در گوشت بسته بندی گیاهان پناهگاه و correctional facilities. و همچنین حدود 94 درصد از مرگ و میر رخ داده است در افرادی که بیش از سن 60.

در طول مارس 28 مدل سازی به روز رسانی کانادا برای اولین بار دیدم که شاخص های COVID-19 منحنی شد مسطح در کانادا و نرخ مورد گسترش تا به حال وارد کردن در بسیاری از استان ها. این مدلسازی در آن زمان نیز نشان داد که در مقایسه با دیگر کشورهای کانادا اپیدمی رشد کندتر شده است.

دور اول پیش بینی ها حاکی از اوج از موارد در کانادا ممکن است در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان. در 9 آوریل تخمین زده شد که بین 4000 و از 300.000 نفر در کانادا می تواند مرگ از COVID-19 در طول همه گیر بسته به سطح مهار کردند. هر چند مقامات بهداشت تخمین زده است که در زیر فعلی بهداشت عمومی اقدامات واقعی شکل خواهد بود در جایی در اطراف 44,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه های آینده.

در آن زمان ترودو گفت: انتظار کوچک شیوع ادامه پس از موج اولیه بود گفت: برخی از بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی خواهد بود طبیعی جدید تا یک واکسن توسعه یافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de