گرگرفتگی? شبانه? پروژسترون می تواند کمک به کاهش علائم یائسگی

شدید و مکرر شبانه برافروخت من نشاط در طول دوران یائسگی انتقال به یائسگی است. من از خواب بیدار در شب ناگهان احساس اضطراب — سپس یک موج گرما خواهد رفت و برگشت بیش از من — یک شب عرق.

آنچه که من نیاز به نگه داشتن این علائم در چک شد هورمون پروژسترون است. من در آن زمان هفت سال از آنجا که من به آن نیاز آن کار می کرد و من اعتقاد امن بود.

به عنوان بنیانگذار مرکز چرخه قاعدگی و تخمک گذاری تحقیقات من شده اند تحقیق قبل از یائسگی و یائسگی بیش از 30 سال است. در دانشکده پزشکی و در پست آموزش پزشکی, من یاد گرفتم که قبل از یائسگی و یائسگی بودند درباره رها, رو به کاهش و کمبود سطح استروژن. آنچه که من در بر داشت در تحقیقات من در مقابل این بود که سطح استروژن هستند که اغلب بالا و غیر قابل پیش بینی در دوران یائسگی.

آن مهم است برای زنان به می دانم که بسیاری از یائسگی بدبختی هستند زیرا استروژن بیش از حد بالا است و بسیار متغیر و نه به دلیل آن کم است و یا ناقص.

آیا یائسگی رخ می دهد ؟

همه چیز رو خیلی بهتر برای من وقتی که من از یائسگی.

زنان چه می دانید در مورد یائسگی اغلب شامل ترکیبی از افسانه و بازاریابی به جای واقعیت علمی است. درخواست سه نفر مختلف در مورد یائسگی و شما ممکن است دریافت سه دیدگاه های مختلف.

بسیاری از زنان ممکن است به شما بگویم که یائسگی یعنی همه چیز در حال تغییر و تبدیل شدن به بدبختی در میانسالی و آن که شامل انتقال به نام دوران یائسگی.

برای یک متخصص بیماریهای زنان, یائسگی یعنی آخرین دوره قاعدگی در زنان باروری جدول زمانی.

در نهایت یک اپیدمیولوژی را به شما بگویم یائسگی آغاز می شود یک سال پس از نهایی قاعدگی.

خشکی واژن و مشکل خواب

در یائسگی طبیعی است و طبیعی و اجتناب ناپذیر است. دوران یائسگی آغاز می شود بین سنین 35 و 57 و یائسگی رخ می دهد در اطراف سن 52 برای کانادا بیشتر زنان (معمولا بین 45 و 60).

یائسگی زنان نمی توانند باردار شوند و فراتر از آن است که بسیاری از آنها با خوشحالی به رایگان از غیر قابل پیش بینی و گاهی سیل جریان خون است که یک سوم از زنان در دوران یائسگی.

زمانی که استروژن قطره دوران یائسگی این است که کمبود اما بخشی از هر زن طبیعی چرخه زندگی. (Shutterstock)

این عرق شبانه و گرگرفتگی است که شروع در دوران یائسگی ممکن است تا زمانی که 10 تا 12 سال است. به طور کلی زنان یائسه تجربه در طول روز عرق کردن است که کمتر مخل.

زنان یائسه که اصلا جنسیت به طور منظم خواهد شد به احتمال زیاد متوجه برخی از خشکی واژن, برخی ممکن است مشکل بیشتر کاملا به خواب رفته و برای چند ناگهانی فوریت برای ادرار ممکن است آن را یک مسابقه برای رسیدن به حمام ،

فراموش نکنید کمبود استروژن

بعضی از آنها به ترویج این ایده که زنان یائسه قدیمی هستند wrinkly غیرجذاب و سالخورده به بوت. این lures به زنان برای درخواست استروژن یا هورمون “جایگزینی” درمانی است. اما کاهش سطح استروژن نیست سیگنال کمبود به عنوان استروژن-بازاریابی لابی ما را باور.

تحقیقات نشان می دهد زنان نیاز به یک استراحت از خواسته های بالا از استروژن است که باعث تحریک رشد سلولی و خطری برای سرطان است. دادن menopausual زنان استروژن به تنهایی — بدون پروژسترون یا مصنوعی بد گویی کردن پروژسترون منجر به افزایش نرخ سرطان آندومتر در 1970s.

زبان کمبود استروژن و هورمون و یا استروژن “جایگزینی” هنوز هم غالب ادبیات پزشکی حتی 17 سال پس از یک مطالعه تصادفی به نام women’s Health Initiative (WHI) نشان داد مصرف ترکیبی استروژن-پروژسترون باعث آسیب بیشتری نسبت به سود (دو سوم از زنان بودند بیش از 60). همان هم درست نشد برای زنان است که تا به حال hysterectomies و دریافت استروژن به تنهایی (تمام شد بیش از 50 و بیش از دو سوم بزرگتر از 60).

سرطان پستان خطرات ناشی از استروژن درمانی

آیا معنی که زنان یائسه با علائم وازوموتور مانند گرگرفتگی و تعریق شبانه فقط باید رنج می برند ؟

استروژن که آیا در خود و یا در ترکیب با پروژسترون/پروژسترون می تواند در درمان علائم وازوموتور. اما جنبه های منفی وجود دارد به استروژن مبتنی بر درمان های هورمونی. آن می تواند افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان.

هنگامی که یک زن متوقف می شود یائسگی هورمون درمانی او اغلب تجارب به سرعت در حال بدتر شدن علائم وازوموتور. حدود یک چهارم از زنان در پیدا کردن آنها می تواند به توقف درمان به دلیل علائم آنقدر شدید است.

استروژن خروج می تواند باعث تشدید علائم وازوموتور. (Shutterstock)

مزایای پروژسترون

معلوم می شود که استروژن خروج منجر به گرگرفتگی و عرق شبانه. به عبارت دیگر مغز استفاده می شود به افزایش سطح استروژن و واکنش نشان می دهد به کاهش انتشار استرس هورمون نوراپی نفرین که باعث تغییر دما و پاسخ.

پروژسترون به راحتی می توانید این پاسخ است. این رفتار گرگرفتگی و عرق شبانه باعث می شود هیچ ارتجاعی زمانی که متوقف شد و مهمتر از آن به طور قابل توجهی کمک می کند تا زنان یائسه با مشکلات خواب.

اگر چه پروژسترون تست شده است در کنترل محاکمه پروژسترون نیز به نظر نمی رسد به علت لخته شدن خون و بیماری های قلبی و یا سرطان پستان در ارتباط با استروژن یا استروژن-پروژسترون از یائسگی هورمون درمانی.

ما در تصادفی آزمایش پروژسترون و یا دارونما برای درمان علائم وازوموتور ما نیز اندازه گیری تغییرات در وزن و فشار خون و اندازه دور کمر در حالت ناشتا قند و چربي خون یک نشانگر التهاب و یکی از خون لخته خطرات. این تغییرات با پروژسترون متفاوت نیست از تغییرات در دارونما معنی است که آن را تا به حال نه اثرات مثبت و یا منفی بر این عوامل است.

گام برای پیری سالم

زنان باید به جلو نگاه به پیری سالم است. دوران یائسگی ممکن است دشوار باشد اما همه ما برای زنده ماندن و در نهایت فارغ التحصیل به یائسگی است. این است که ما از 30 تا 45 سال از خواسته های ساخته شده توسط ما تولید مثل هورمون.

فعالیت فیزیکی متوسط مهم است که در دوران گذار به یائسگی/یائسگی باشد. (Shutterstock)

زنان یائسه که در حال بیداری با تعریق شبانه بیش از دو بار در هفته ممکن است دریابید که فعالیت فیزیکی متوسط (پیاده روی سریع به مدت 30 دقیقه در هر روز) اتخاذ استرس-کاهش استراتژی (تمدد اعصاب و مدیتیشن با تمرکز حواس شناختی رفتاری) و ترک سیگار کمک می کند.

اگر شبانه ادامه او می تواند درخواست خود را ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای پروژسترون درمانی (در خواب). اگر خشکی واژن یک مشکل مداوم با وجود منظم و ملایم جنسیت, واژن استرادیول در دوزهای بسیار پایین است که موثر و بی خطر است.

مهم تر از همه این است که یائسگی یا منوپوز زنان فعال باقی می ماند آموزان و در ادامه به همه مهمتر کمک به جوامع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de