گروگان آزاد از مانیل مرکز

یک نفر به ضرب گلوله کشته شد و به یک بیمارستان فرانسیس سامرا, شهردار, San Juan منطقه گفت ANC تلویزیون پس از مسلح شناسایی شده که 31 ساله مورچه Paray حمله V-بازار در Greenhills.

همه گروگان ها آزاد شدند اگر چه تعداد آنها مشخص نیست: شهردار در ابتدا با قرار دادن شکل در 30 پس از آن تجدید نظر شده است که برآورد به عنوان بسیاری از 70 و پلیس را فراهم نیست در کل.

“آنچه مهم است این است که ما تا به حال صفر تلفات” سامرا گفت. “این چیزی بود که ما می خواستیم. که گروگان می توانید تمام بیرون رفتن امن است. همه در شوک بسیار آسیب دیده اند; آنها تا به حال به زمان داده شده به بهبود می یابند. آنها شوکه شده بودند. آنها واقعا نیاز به استراحت. هیچ آسیب وجود دارد به جز یکی که به ضرب گلوله کشته شد پیش از آن.”

این قسمت شروع شد و حدود ساعت 10 صبح و بازار الکترونیک و فروشگاه های لباس مهر و موم شد به عنوان خریداران تخلیه شدند در حالی که مسلح نگهداری گروگان ها در داخل یک دفتر اداری.

مسلح ناراحت شد که او از کار اخراج شده از کار خود را در بازار و خواسته به صحبت می کنند به همکاران سابق خود در یک کنفرانس تلفنی. او درخواست آب و غذا بود و “کمی آرام,” سامرا گفت: صحبت کردن قبل از بحران حل و فصل شد.

سامرا گفت: این مرد ادعا کرد که یک نارنجک اما پلیس را تایید نمی کند که.

پس از آن Paray اجازه داده شد به صحبت با خبرنگاران و برافراشته در برابر آنچه او گفته شد فساد در مرکز امنیتی گارد چرخش توصیف خود را به عنوان یک “سقوط مرد.” نمایندگان از بازار نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

این مطالعه در کنفرانس خبری به پایان رسید و بعد از حدود 20 دقیقه زمانی که او بود ٬ توسط پلیس پس از حرکتی به عنوان اگر او بودند چیزی از خود تسمه. او سپس دست به دستبند و به زندان برده شد.

مدیریت در بازار گفت: مرد زخمی شد و یک گارد امنیتی در مرکز خرید.

©2020
شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im